Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Marconi Üniversitesi, önemli uluslararası araştırma ve yeniliklerle uğraşan dünya standartlarında bir üniversitedir. Üniversite, geleneksel teknolojik öğrenme ortamının ötesine bakar ve ileri teknolojik çözümleri dersler, atölye çalışmaları ve seminerler gibi geleneksel etkinliklerle birleştirerek yenilikçi öğrenme yöntemlerinin kullanımını teşvik eder.

Marconi araştırması, toplumsal değişimlere ve ilerlemeye uygun olarak Ekonomi ve Sanattan Uygulamalı Bilim ve Teknolojilere kadar uzanıyor. Bizim yaklaşımımız, disiplinler arası bilgi, beceri ve yetkinliklerin gelişimine dayanmakta ve özellikle küresel perspektife vurgu yapmaktadır. Mükemmellik ve kaliteye olan bağlılık, öğrencileri küresel değişimlerle karşı karşıya kalmaya ve akademik bilgilerini başarılı bir şekilde gerçek yaşam durumlarına başarıyla uygulamayı amaçlayan programlarımıza ilham verir.

Üniversite, uluslararası ve yerli öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için değerlerini ve misyonunu getirerek, onlara lisans ve yüksek lisans düzeyinde çeşitli çalışma olanakları, esnek zamanlama, sürekli kayıt, çevrimiçi dersler, sanal laboratuarlar ve simülasyonlar sunar.

Halen, çeşitli toplumumuzun lisansüstü ve yüksek lisans programlarına kayıtlı 16.000'den fazla öğrencisi, 300 öğretim üyesi ve 200'den fazla uzmandan oluşan bir akademik danışmanlık ekibi bulunmaktadır. İyi donanımlı laboratuarlar, öğrencilerin bilgilerini uygulayabilecekleri ve pratik bir eğitim deneyimi yaşayabilecekleri Sinematik Sanatlar ve Dijital Medya üretim ofisimiz olan Marconi Studios gibi araştırma faaliyetlerimizi desteklemektedir.

Misyon

Marconi'nin misyonu, hem yerli hem de uluslararası öğrencilere hem en yeni teknolojileri kullanarak hem de öğrencilerin akademik, kişisel ve profesyonel bütünlük arayışlarında onların ihtiyaçlarına cevap vermek için yenilikçi ve uygun fiyatlı yüksek kaliteli derece programları ve öğrenme fırsatları sağlamaktır.

Marconi Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra, yalnızca en son çevrimiçi öğrenme teknolojilerine değil aynı zamanda üniversite standartlarındaki öğretim, tesis ve destek hizmetlerine de erişebileceksiniz.

Yerel, ulusal ve uluslararası kuruluşlarla olan aktif ortaklıklarımız, öğrencileri işgücüne yerleştirmek ve ilerletmek için sürdürülebilir bir ortak hedefe katkıda bulunur.

Hedefleri

  • Yüksek kaliteli profesyonel derece programları sunmak.
  • Bir topluluk oluşturmak ve eğitimsel ve profesyonel büyümeyi teşvik ederek öğrencilerin hayatlarını zenginleştirmek
  • Teknolojik kaynaklar tarafından desteklenen ve nitelikli öğretim üyesi ve personeli tarafından yönlendirilen her seviyede öğrenci merkezli öğrenmeyi teşvik etmek
  • Akademik ve idari destek hizmetleri ile üstün bir eğitim deneyimi sağlamak
  • Disiplinlerarası araştırma ve inovasyonu teşvik etmek
  • Aynı amaçlarla diğer kurumlar arasında işbirliğini ve etkileşimi teşvik etmek

Eğitim modelimiz

Marconi'nin akademik uzmanlığı, zengin bir Avrupa eğitim geleneğine dayanıyor ve öğrenme teknolojileri alanındaki araştırma ve inovasyonun katma değerini sağlıyor.

Marconi eğitim modeli, yüz yüze ve etkileşimli etkinlikleri birleştiren ve öğrenci-öğretim etkileşimini ve kurumsal kaynakların daha verimli kullanılmasını teşvik eden çevrimiçi ve karma bir formattan oluşur.

Karma seçeneği seçerek, çevrimiçi eğitim deneyiminizi zenginleştirmek için Üniversite branşlarından birinde yüz yüze seminerlere ve derslere katılabilirsiniz.

Marconi Üniversitesine kayıtlı olan denizaşırı öğrenciler, uluslararası bir topluluğa katılma, kendilerini farklı kültürlere maruz bırakma ve kendi ülkelerinden ayrılmak zorunda kalmadan çok saygın bir Avrupa derecesi kazanma fırsatına sahiptir.

Marconi Üniversitesi ile çevrimiçi bir derece seçtiğinizde, üniversite standardı öğretim, tesis ve destek alanlarına doğrudan erişebilirsiniz. Eğitim kadromuz, size yüksek kalitede ve ilgi çekici bir çalışma deneyimi sağlamak için en son teknolojik çözümlerden yararlanarak kendi çevrimiçi kurslarımızı oluşturmaktan ve tasarlamaktan doğrudan sorumludur.

Eğitim tasarımı ve dijital teknolojilerdeki son bulgularımız, aşağıdaki araçların entegrasyonundan faydalanan Marconi Virtual C @ mpus platform SIM'in (Entegre Multimodal Sistem) oluşturulmasına yol açtı:

technologies

Bu öğrenme ortamında, multimedya ve etkileşimli eğitim materyalleri (ses / video dersleri, sanal laboratuarlar, simülasyonlar, vaka çalışmaları, testler), öğrencilere kendi çalışma deneyimlerini kişiselleştirme fırsatı sunar.

Ulusal Akreditasyonlar

İtalya: İtalya Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanan ilk çevrimiçi üniversite

Yunanistan: Yunanistan Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Modern Diller ve Edebiyat, Psikoloji ve Eğitim Bilimleri alanında lisans dereceleri ve Eğitimsel Liderlik, Yönetim ve Gelişmekte Olan Teknolojiler alanında yüksek lisans derecesi sunmak üzere onaylanmıştır.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Guglielmo Marconi University

Kariyerinizi Hızlandırmak ve Kendinizi İş Liderine Dönüştürmek için Marconi Üniversitesi'nden Uluslararası Tanınmış Bir MBA derecesi kazanın. Hem işletme derecesi hem de ... [+]

genel bakış

Kariyerinizi Hızlandırmak ve Kendinizi İş Liderine Dönüştürmek için Marconi Üniversitesi'nden Uluslararası Tanınmış Bir MBA derecesi kazanın. Hem işletme derecesi hem de işletme derecesi olmayan öğrenciler, bu programdan yararlanabilir ve günümüzün karmaşık ve zorlu iş ortamlarında başarılı olabilirler.

Marconi Üniversitesi'nin MBA programı sadece bir iş programı değildir, işin nasıl yürüdüğünü ve en iyi iş stratejilerini öğrenerek rekabet edebilecek kapasiteyi yeniden düşünmenizi ve yeniden değerlendirmenizi sağlayacak, motive edici ve hayat değiştiren bir deneyimdir.

Marconi Üniversitesi'nin Harmanlanmış Öğrenme Esnek MBA programı, yüz ve yüze derslerini ve sanal dersleri birleştirerek öğrenciler kişisel ve mesleki yaşamlarını dengeler.... [-]

İtalya Rome
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
10 - 12 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Guglielmo Marconi University

Pazarlama Konusunda Kariyerinizi Hızlandırmak için Marconi Üniversitesi'nden Pazarlama alanında Uluslararası Tanınmış Bir MBA kazanın. ... [+]

genel bakış

Pazarlama Konusunda Kariyerinizi Hızlandırmak için Marconi Üniversitesi'nden Pazarlama alanında Uluslararası Tanınmış Bir MBA kazanın.

Pazarlama programında MBA size strateji formülasyonu, tüketici öngörüleri de dahil olmak üzere pazarlama geliştirme süreci hakkında bilgi verecektir

Marconi Üniversitesi'nin Harmanlanmış Öğrenim Pazarlamadaki Esnek Mba, yüz yüze dersleri ve her yerdeki sanal dersleri birleştirirken, öğrenciler kişisel ve mesleki yaşamlarını dengelerler.

Pazarlamada İşletme Yüksek Lisansı

Pazarlama Konusunda Kariyerinizi Hızlandırmak için Marconi Üniversitesi'nden Pazarlama alanında Uluslararası Tanınmış Bir MBA kazanın.... [-]

İtalya Rome
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
10 - 12 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Guglielmo Marconi University

HealthCare'deki Kariyerinizi Hızlandırmak ve Marconi Üniversitesi'nden HealthCare'deki Kariyerinizi Hızlandırmak ve kendinizi kar amacı gütmeyen, kar amacı gütmeyen ve gö ... [+]

genel bakış

HealthCare'deki Kariyerinizi Hızlandırmak ve Marconi Üniversitesi'nden HealthCare'deki Kariyerinizi Hızlandırmak ve kendinizi kar amacı gütmeyen, kar amacı gütmeyen ve gönüllü sağlık kuruluşları ile etkili ve yenilikçi yöntemlerle nasıl yöneteceğinizi anlayan bir HealthCare uzmanı olarak geliştirmek için Uluslararası Tanınmış Bir MBA kazanın .

Sağlık Yönetimi programında MBA, insan, sosyal ve örgütsel gerçekliğin çok yapılı yapısını ve sağlık sağlayıcılar sistemi ile ihtiyaçlar arasındaki karmaşık ilişkileri tanıyarak, sağlık yöneticilerinin sürekli öğrenenler, eleştirel düşünürler ve etik pratisyenler olma ihtiyacına odaklanmaktadır. Topluluğun... [-]

İtalya Rome
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
10 - 12 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku