Resmi açıklamayı okuyun

İsviçre İşletme Okulu, Roma, İtalya

Sihirli Roma'da olur!

Swiss School of Management, Roma'nın tarihi şehir merkezindeki Washington Üniversitesi kampüsünde bulunan ve tamamen akredite edilmiş bir yüksek öğrenim kurumudur. Tüm dünyadan gelen, akredite yüksek lisans ve lisans diploma programlarımızı inceleyen farklı bir öğrenci grubuna sahibiz.

Akreditasyonlar:

SSM, UNESCO / Uluslararası Üniversiteler Birliği onaylı bir okuldur.

SSM, IACBE ABD tarafından akredite edilmiştir.

SSM, EduQua tarafından sertifikalandırılmış, kalite sertifikalı bir yüksek öğretim kurumudur.

SSM, ABD Gaziler İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmış bir kurumdur.

İsviçreli Yönetim Okulu'nda hedefimiz bilgi birikiminizi teşvik etmek, güveninizi artırmak ve size yenilikçi sınıflar ve zamanında materyal sunmaktır. Çok çeşitli akademik ve profesyonel kurslar ve programlar sunuyoruz. Başarılı bir kariyer, sağlam bir iş bilgisi temeli gerektirir. Bu yüzden sadece iş temellerini etkili bir şekilde öğretmiyoruz, aynı zamanda liderlik yeteneklerinizin gelişimini sağlamak için bir adım daha ilerliyoruz.

Odak noktamız öğrencilere sınıfta gerçek hayat deneyimi yaşatmaktır. SSM'de, verileri analiz etmek, alternatifler geliştirmek, önerilerinizi yapmak ve uygulamak ve savunmak için çağrılırken, işletme liderlerinin karşılaştığı gerçek zorlukları simüle edersiniz. Bu hedefe sadece örnek olay incelemelerini kullanmakla kalmayıp, aynı zamanda derslerimizi gerçek dünya deneyimi ile zenginleştiren ve uluslararası iş dünyası mensuplarına sahip olan ve derslerin gerçek zamanlı olacağı bir ders vermeyi başarabilen kursiyer programlardan daha iyi hale getiriyoruz.

Şirket ziyaretlerini, misafir konuşmacıları ve sektördeki konuşmacıları ve kurs alanımızdaki çalışma alanını konuşmacılar olarak örüyoruz. Ek olarak, her bir kurs, adayların kavramları kararlara, bilgiye dönüştürmelerine olanak sağlayacak bir liderlik, etik ve girişimcilik bileşeninin birbirine bağlanmasını içerir. sınıfta öğrendiklerinizi gerçek hayata uygulama fırsatı sunan eyleme ve fikirlerin değişmesine Her sınıfta, iş dünyasının gerçekte nasıl çalıştığına dair düşüncelerinizi açacağız, profesyonel görünümünüze ve davranışınıza katkıda bulunacağız.

Kapsamlı müfredatımız sunum ve halkla konuşma, kültürel duyarlılık ve ekip çalışması gibi pratik becerileri vurgulayarak daha da desteklenmektedir. Uluslararası kabul görmüş derecemiz ile mezun olduktan sonra öğrencilerimiz; geniş kapsamlı uluslararası yönetim kavramlarına hakim olmak, stratejik düşünmek, motivasyon sanatını anlamak ve bağımsız iş analizi yapabilmek ve karmaşık iş sorunlarına çerçeve çözümlerini yapabilmek.

Web sitemizi http: /ssm.swiss'i görmenizi bekliyoruz, SSM derecesinin size en yüksek kariyer hedeflerinize ulaşmada yardımcı olmak için size eşsiz ve değerli bir eğitim fırsatı sunacağından eminiz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Swiss School of Management, Rome Italy

İsviçre Yönetimi Okulu, uluslararası işletme ve yönetim odaklı, işletme eğitimi ve öğretimi konusunda lider bir tedarikçi olma misyonunu benimsemiştir. Kültürlerarası, ka ... [+]

Neden Roma'daki İsviçre Yönetim Okulu?

Basitçe söylemek gerekirse, İsviçreli bir eğitim değeri taşır.

ABD ve AB onaylı MBA derecemiz size özgeçmişinizde yeni bir çizgiden fazlasını verir. Dünyanın herhangi bir yerinde, istediğiniz kariyere profesyonel bir geçit sağlar.

MBA deneyimimiz sizi önemli konuların içine götürür ve güçlü yanlarınızı, becerilerinizi ve güveninizi geliştirmek ve geliştirmek için kendinize ulaşmanızı sağlar. Her durumda, sınıf, etkinlik ve etkinlik, sizden sadece liderlik okumanız değil, göstermeniz istenecek.

SSM'de her gün bir soru ile başlar: "Ne yapacaksın?", Çünkü seni en çok ilgilendiren soruya hazırlamanın en doğru yolu, burada ya da kariyerinde, kampüsümüzün ötesinde olsun: "Ne fark edeceksin?" dünyada yapmak ".... [-]

İtalya Roma
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Swiss School of Management, Rome Italy

Bu program, profesyonellerin / yöneticilerin, kariyerlerini sürdürmeye devam ederken uluslararası akredite bir Executive MBA derecesi kazanmalarını sağlamak için tasarlan ... [+]

Executive MBA - Roma, İtalya'da Uluslararası Akredite MBA Programı

Bugün SSM MBA başvurusu için 3 Neden:

1. MBA Derecemiz ABD ve AB'de akredite edilmiştir.

2. MBA'inizi 1 yılda bitirin!

3. Roma'nın güzel tarihi merkezinde, İtalya'da eğitim alın!

Akreditasyonlar:

INSEEC, Fransa ve AB'deki Halk Eğitim Bakanlığı yasalarına göre akredite bir üniversitedir.SSM, UNESCO / Uluslararası Üniversiteler Birliği onaylı bir okuldur.SSM, IACBE aracılığıyla akredite edildiSSM, EduQua tarafından sertifikalandırılmış, kalite sertifikalı bir yüksek öğretim kurumudur.SSM, ABD Gaziler İşleri Bakanlığı tarafından onaylanmış bir kurumdur.

İsviçre İşletme Okulu'ndaki Executive MBA Programı , özellikle ileri eğitim almak isteyen yüksek başarılı iş adamları için tasarlanmıştır. Programın yenilikçi müfredatı ve işbirlikçi öğrenme ortamı, bugünün pazarında karşılaştığınız sorunlara bilgi ve becerilerinizi uygulamanıza yardımcı olur. Seçkin bir fakülte size en yeni fikir ve uygulamaları sunar.... [-]

İtalya Roma
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Swiss School of Management, Rome
Address
Swiss School of Management c/o University of Washington Rome Center Piazza del Biscione 95
00186 Roma, Lazio, İtalya
web sitesi
Telefon
+39 338 778 44 37