Hitotsubashi University Business School, School of International Corporate Strategy

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Hitotsubashi ICS, Tokyo'nun merkezinde, Japonya'da bulunan bir lisansüstü işletme okuludur. 2018 yılında Hitotsubashi ICS Japonya'da 1. işletme okulu (QS Sıralaması) olarak derecelendirildi. 2000 yılında, iş eğitiminde bir grup yenilikçi Hitotsubashi ICS'yi Japonya'nın ilk küresel, tüm İngiliz MBA programı olarak kurdu. Bugün, Hitotsubashi Üniversitesi İşletme Fakültesi (HUB) halkın küresel yüzüdür ve hem derece hem de derece olmayan programlar sunmaktadır. Hitotsubashi ICS, Japon iş ve ekonomi konusundaki derin uzmanlık ve Japonya ve dünyadaki iş yenilikçilerine benzersiz erişim ile benzersiz bir şekilde geliştirilmiş akademik olarak sıkı genel yönetim müfredatıyla tanınır.

Kökenlerinin girişimcilik ruhunda, Hitotsubashi ICS sınıfı işletme eğitiminin sınırlarını zorluyor. Özel imza kursları, çekirdek müfredatın sürekli yenilenmesi ve kişiselleştirilmiş kariyer geliştirme hizmetleri sayesinde, okul her bir öğrencinin öğrenme deneyimini taahhüt eder. MBA programı 3: 1 fakülte / öğrenci oranına ve EMBA programına 1: 1 oranına sahiptir. Hitotsubashi ICS fakültesi, akademik, işletme ve politika izleyicileri için geniş bir yelpazede konuşur ve yazar. Akademik çevre, iş dünyasında toplumun çok boyutlu rolünü ve anlayan küresel düşünce liderlerini eğitmeye yöneliktir.

113043_D57D318A-85CC-4927-96AD-AFD257CD2257.png

Programlar

Hitotsubashi ICS öğrencileri, uygulamalı öğrenme yoluyla, alternatif iş modelleri ve çerçevelerini araştırarak ve iş liderliği kişisel felsefelerini formüle ederek en ileri düzeyde iş becerileri geliştiriyorlar. Öğrenciler kurslar arasında birlikte çalışmak için oldukça zaman harcarlar.

116260_HitotsubashiICS_MBA_EMBA_DBA.png

MBA

Hitotsubashi ICS hem bir hem de iki yıllık tam zamanlı MBA programları sunar. Okulun MBA kariyer hizmetleri güçlüdür: 2017'de mezuniyetten sonraki 3 ay içinde yerleştirme% 96 idi (Japonya'da% 72).

EMBA

Son derece özelleştirilmiş 12 aylık yarı zamanlı Executive MBA programı, hem Japon hem de batı yönetimi uygulamalarının niteliklerini ve zorluklarını araştırıyor. Son derece pratik yönetim odaklı müfredat, Tokyo'daki Chiyoda Kampüsü'ndeki sınıf içi kurslar, sanal dersler ve üç küresel daldırma haftasıyla harmanlanmış bir öğrenme deneyimiyle yürütülmektedir.

DBA

İşletme Doktoru (DBA) programı, adaylarını küresel ticarette düşünce liderliği için hazırlar ve DBA tezini yazmada rehberlik eder.

Konumlar

Tokyo

Hitotsubashi ICS

Address
2-1-2 Hitotsubashi, Chiyoda-ku, Tokyo, Japan
101-8439 Tokyo, Japonya

Programlar

1 Yıllık MBA
1 yıllık EMBA