Resmi açıklamayı okuyun

Laurentian Üniversitesi Sudbury bozulmamış 765 dönümlük yarımada içine sokuldu - en az dört saat kuzeyinde Toronto.

Şimdi 9.500 öğrenciye yakın hizmet son on yılda Kanada'da en hızlı büyüyen üniversitelerden biridir. Bizim ana kampüsü Sudbury, ve biz şimdi bu kampüste okuyan 1.000 öğrenciye Barrie programların giderek artan sayıda sunuyoruz. Biz% 93 6 ay ve iki yıl sonra% 95 sonra Ontario yüksek mezuniyet sonrası istihdam oranlarına sahiptir. Biz Kanada'da en düşük ortalama sınıf boyutları birine sahip, bizim kıskanılacak sınıflar için yüksek tanınırlar.

Onlar toplumun bir gerçek duygusu ile tüm kentsel aktivite, her biri hem canlı, güvenli, uygun fiyatlı orta ölçekli şehirler, ve her ikisi de Muskoka bölgenin ünlü doğal ortamında bulunan: Bizim iki ev şehirleri birçok önemli açıdan benzer . Kampüste meşgul hayat ötesinde yapmanız ve Laurentian ev sahibi şehirlerin hem de zevk için bol bulabilirsiniz. Her iki toplum verimli ve ekonomik toplu taşıma ve arabayla ya da yürüyerek gitmek nispeten kolaydır.

İŞLETME FAKÜLTESİ

A İŞLETME FAKÜLTESİ işletme ve spor yönetiminde dinamik kariyer için öğrencileri hazırlamak programları kapsar. Mezunlarımız tüm ekonomik sektörlerde istihdam edilmektedir. Öğrenciler muhasebe, finans, pazarlama, insan kaynakları yönetimi ve stratejik planlama da dahil olmak üzere işin tüm yönlerini derinlemesine bilgi geliştirmek. Sayısız staj ve co-op yerleştirme fırsatları öğrencilerin iş dünyasında bir kariyer isteyen bekliyor.

Öğrencilerimizin ne diyorsun: "MBA derecesi benim kariyerine başlamak için gerekli bilgi ve becerileri ile beni sağladı. Birkaç iş teklifi ile, benim için doğru uyum oldu bir seçim başardı. "Anthony Ward, MBA Yüksek Lisans, 2014 Güz.

LAURENTIAN BUGÜN

Bugün, Üniversite birçok uluslararası mezunlar bölüm en son Çin'de kurulan dahil olmak üzere daha fazla 52.000 mezunlar sayar. Onun iki dilli ve tricultural gelenekleri ve global bir bakış açısı ile güçlü, Laurentian Üniversitesi Kanada'da ve yurtdışındaki programı teklifleri, araştırma faaliyetleri ve ortaklıklar genişletmeye devam ediyor.

GERÇEKLER & RAKAMLAR

YIL KURULUŞ: 1960 KAYIT: 9.500 PROGRAMLAR

Lisans: 94 Sertifikalar ve Diplomalar: 22 Yüksek Lisans: 18 Doktora: 6 Profesyonel Derecesi (Tıp): 1

LİSANS YERLEŞTİRME ORANI:% 92.6 FAKÜLTESİ: 355 tam zamanlı KAMPÜSLER: Sudbury & Barrie

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Faculty of Management - Laurentian University

İş İdaresi (MBA) Laurentian Üniversitesi'nde programı Master hızlı tempolu, son derece rekabetçi dünya için içindir. Bizi Test Edin. ... [+]

A İşletme Yüksek Lisans (MBA) Laurentian Üniversitesi'nde programı hızlı tempolu, son derece rekabetçi dünya için içindir. Bizi Test Edin.

2015 sonbaharında yeni revize müfredat başlatma, MBA programı kampüs-on ya da her iki biçimlerinin bir kombinasyonu yoluyla, çevrimiçi tamamlandı tam ya da yarı zamanlı çalışmaları için izin, esnek bir biçimde mevcuttur. Ne zaman ve nerede Öğrenme olduğu gerçekten sizin kadar!

Temel iş temelleri üzerine bina MBA programı bilgi ve istemciler sonraki seviyeye işlerini almak için talep becerilere sahip öğrencilerin sağlar. Kurslar bilgi sistemleri, iş stratejisi yönetmek, etik liderlik, gelişmiş finansal ve pazarlama kavramları üzerinde durulacak ve küresel bağlam içinde yönetmek karmaşıklığı araştırıyor. Bir capstone danışmanlık projesi program boyunca kazanılan sanayi ve bilginin uygulamaya doğrudan bağlantı sağlar. Yeni mezunlar onlara ileriye kariyer taşımak için gerekli deneyim verecek bir çalışma entegre öğrenme programı tamamlamak için gerekli olacaktır. ... [-]

Kanada Sudbury
Eylül 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku
Laurentian University Bookstore
Address
Sudbury Campus 935 Ramsey Lake Road
P3E 2C6 Sudbury, Ontario, Kanada
web sitesi
Telefon
+1 705-675-1151