Faculty of Management - Laurentian University

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Laurentian Üniversitesi Sudbury bozulmamış 765 dönümlük yarımada içine sokuldu - en az dört saat kuzeyinde Toronto.

Şimdi 9.500 öğrenciye yakın hizmet son on yılda Kanada'da en hızlı büyüyen üniversitelerden biridir. Bizim ana kampüsü Sudbury, ve biz şimdi bu kampüste okuyan 1.000 öğrenciye Barrie programların giderek artan sayıda sunuyoruz. Biz% 93 6 ay ve iki yıl sonra% 95 sonra Ontario yüksek mezuniyet sonrası istihdam oranlarına sahiptir. Biz Kanada'da en düşük ortalama sınıf boyutları birine sahip, bizim kıskanılacak sınıflar için yüksek tanınırlar.

Onlar toplumun bir gerçek duygusu ile tüm kentsel aktivite, her biri hem canlı, güvenli, uygun fiyatlı orta ölçekli şehirler, ve her ikisi de Muskoka bölgenin ünlü doğal ortamında bulunan: Bizim iki ev şehirleri birçok önemli açıdan benzer . Kampüste meşgul hayat ötesinde yapmanız ve Laurentian ev sahibi şehirlerin hem de zevk için bol bulabilirsiniz. Her iki toplum verimli ve ekonomik toplu taşıma ve arabayla ya da yürüyerek gitmek nispeten kolaydır.

İŞLETME FAKÜLTESİ

A İŞLETME FAKÜLTESİ işletme ve spor yönetiminde dinamik kariyer için öğrencileri hazırlamak programları kapsar. Mezunlarımız tüm ekonomik sektörlerde istihdam edilmektedir. Öğrenciler muhasebe, finans, pazarlama, insan kaynakları yönetimi ve stratejik planlama da dahil olmak üzere işin tüm yönlerini derinlemesine bilgi geliştirmek. Sayısız staj ve co-op yerleştirme fırsatları öğrencilerin iş dünyasında bir kariyer isteyen bekliyor.

Öğrencilerimizin ne diyorsun: "MBA derecesi benim kariyerine başlamak için gerekli bilgi ve becerileri ile beni sağladı. Birkaç iş teklifi ile, benim için doğru uyum oldu bir seçim başardı. "Anthony Ward, MBA Yüksek Lisans, 2014 Güz.

LAURENTIAN BUGÜN

Bugün, Üniversite birçok uluslararası mezunlar bölüm en son Çin'de kurulan dahil olmak üzere daha fazla 52.000 mezunlar sayar. Onun iki dilli ve tricultural gelenekleri ve global bir bakış açısı ile güçlü, Laurentian Üniversitesi Kanada'da ve yurtdışındaki programı teklifleri, araştırma faaliyetleri ve ortaklıklar genişletmeye devam ediyor.

GERÇEKLER & RAKAMLAR

YIL KURULUŞ: 1960 KAYIT: 9.500 PROGRAMLAR

Lisans: 94 Sertifikalar ve Diplomalar: 22 Yüksek Lisans: 18 Doktora: 6 Profesyonel Derecesi (Tıp): 1

LİSANS YERLEŞTİRME ORANI:% 92.6 FAKÜLTESİ: 355 tam zamanlı KAMPÜSLER: Sudbury & Barrie

Konumlar

Sudbury

Laurentian University Bookstore

Address
Sudbury Campus
935 Ramsey Lake Road

P3E 2C6 Sudbury, Ontario, Kanada
Telefon
+1 705-675-1151

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin