Resmi açıklamayı okuyun

INCAE'ye Hoşgeldiniz

50 yıldan fazla bir geçmişe sahip bir işletme okulundan çok daha fazlasıyız. Misyonumuza sadık kalarak, bölgenin gelişmesini destekliyoruz: 1) liderlerin Latin Amerika için küresel bir perspektifle eğitilmesi; ve 2) etki merkezlerinde, özellikle rekabet gücü ve sürdürülebilirlik, girişimcilik ve kadın liderlerin gelişimi alanlarında uygulamalı araştırmalar.

Bugün küresel bir dünyada rekabet ediyoruz, öğrenciler ve yöneticiler bizi dünyanın en iyi işletme okullarından birinden seçiyorlar. Bu nedenle, INCAE her alanda mükemmellik konusunda rekabet eder: profesörler, programlar, araştırma, tesisler, teknoloji ve itibar. Bölgedeki ve yurt dışındaki en iyi yetenekleri alıyoruz.

Katılımcıların kariyerleri, ait oldukları şirketler ve bölgenin gelişimi üzerinde olumlu bir etkiye sahip olması için sınıf içi ve dışındaki araştırma ve öğrenme yöntemlerinde en son trendleri uyguluyoruz.

Enrique Bolaños | INCAE Business School Rektörü115426_academic-bookcase-bookstore-2065490.jpg

Faaliyetler ve Misyon

INCAE'nin üç temel faaliyeti vardır:

  • Latin Amerika'nın gelişimi için temel alanlarda İşletme Yüksek Lisans programları.
  • Yönetici eğitim programları ve seminerleri.
  • Bölgenin rekabet edebilirliği ve kalkınması için araştırma projeleri. INCAE, en iyi uygulamaları ve küresel bilgi sınırını gerçeklik ve çevre ile birleştiren uygulamalı bir yaklaşıma sahiptir.

misyon

Hizmet verdiği ülkelerin bütünsel gelişimini, kilit sektörler için liderleri eğiterek, uygulamalarını, tutumlarını ve değerlerini şu yollarla aktif olarak destekleyin:

  • Modern yönetim kavram ve tekniklerinin araştırılması, öğretilmesi ve yaygınlaştırılması.
  • Analitik kapasitelerin güçlendirilmesi ve ekonomik, politik ve sosyal olayların anlaşılması.
  • Bireyler, sektörler ve ülkeler arasında diyalogu, anlayışı ve işbirliğini kolaylaştırmak.

Kampüsümüz

INCAE Business School Managua, Nikaragua'da (1969'da kuruldu) ve Kosta Rika'da (1984'te kurulmuş) Alajuela'da bulunan iki modern kampüsü vardır.

bizim Farkı

Liderlerin oluşumu, uygulamalı araştırmalar ve sektörler arası diyaloğun teşviki ile bölgenin gelişmesini teşvik ediyoruz.

Latin Amerika'nın sürdürülebilir gelişimi, sorumlu, yenilikçi ve güncellenmiş liderleri gerektirir. 50 yıldan fazla bir süredir INCAE binlerce insana ilham vererek, ülkelerine ilerleme ve refah getirmeleri için gerekli araçları sağladı.

Latin Amerika'daki en iyi işletme okulu olan INCAE, bölgesel liderlerin Master ve Yürütme Programları aracılığıyla eğitilmesiyle Latin Amerika toplumunun ilerlemesini desteklemiştir.115427_chatting-dog-faces-745045.jpg

1.Facultad. Bölgesel tanınmaya sahip küresel uzmanlar

INCAE seçkin bir Fakülte çekiyor. uzman ve yüksek performans. Profesörlerimiz en iyi yönetsel uygulamalara sahip yöneticiler geliştirmek için mesleklerini liderlik ederler. Araştırmaları ve pratik deneyimleri kalıcı değer ve etki yaratan bir problem çözme yaklaşımına yöneliktir. Sonuç olarak, INCAE mezunları ve katılımcıları en yeni işletme trendlerini bilir ve en yenilikçi yönetim araçlarını uygulayabilir.

INCAE Fakültesi, Latin Amerika'da eşsizdir; Harvard, Wharton, Oxford ve Sorbonne gibi dünyanın en prestijli üniversitelerinden ve okullarından doktora derecesine sahip profesörler tarafından% 93'ten oluşmaktadır.

INCAE akademik ekibinin çeşitliliği, sınıflarda küreselleşmiş bir bakış açısı sunmak için kullanılan araçlardan bir diğeridir. Öğretmenler 16 farklı millete ait ve 18'den fazla ülkede çalışıyor.

2. Vaka Yöntemi (Harvard Business School ile İlişkiler)

INCAE, vaka konferansını yoğun bir şekilde, istisnai bir analitik kapasitenin geliştirilmesine yol açan, sadece konferanslar ve sunumlar yoluyla elde etmek imkansız olan katılımcı bir metodoloji olarak kullanır.

Bir durum, bir şirketin yöneticileri ile birlikte geliştirilen bir belgedir ve öğrencilerin durumu iyice analiz etmesi ve çözmesi için alternatif eylem kursları önermesi için gerekli tüm boyutları gösterir.

INCAE programının düzenlenme biçimi nedeniyle, her öğrenci bir vakayı en az üç kez analiz eder:

  • bireysel olarak,
  • Bir çalışma grubunun desteğiyle (çok uluslu ve çok disiplinli) ve
  • Genel oturumda bir öğretmenin rehberliğinde.

Vaka yöntemi, profesyonel bir fakülte tarafından kullanıldığında ve bu yöntemle eğitildiğinde, araçların ve yönetim kavramlarının etkili bir şekilde aktarılmasını sağlar. Buna paralel olarak, öğrencilerde analitik beceriler, yaratıcılık, özgüven ve iletişim becerileri geliştirir.

3. Çokulusluluk

Diğer enlemlerden gelen öğrencilerle etkileşime girme olasılığı, yalnızca öğrenmeyi değil, aynı zamanda bütün kültürel değişim sürecini de paylaşma seçeneğini sunar. Yaklaşık% 20'si kadındır, yüzde her yıl artmaya devam etmektedir.

milliyetler:

115425_Nacionalidades.png

4. INCAE mezunlarının ağı:

INCAE, MBA ve Üst Yönetim programlarında 50 farklı ülkeden 16.000'den fazla kişiyi mezun etti ve onbinlerce profesyonelin ve üst düzey yöneticinin eğitim programlarına yürütme programları aracılığıyla katkıda bulundu. Ek olarak, INCAE, programlarından herhangi birine katılmak için her yıl 6.000'den fazla yönetici alır ve bölgenin kalkınmasına olan etkisini ve etkisini artırır.

Bölgedeki büyük girişimcilerin yanı sıra, önemli şirketlerin yöneticileri, yöneticileri ve başkanlarının yanı sıra kamu sektörü temsilcilerinin yöneticileri, yöneticileri ve başkanları ile liderlikleriyle hizmet ettikleri ülkelerin gelişme modelini belirledik.

Mezun olduktan sonra, Incaist profesyonel yönetiminde kullanabileceği benzersiz bir uluslararası iletişim ağına sahip olacak.

Uluslararası AGI

INCAE mezunları ile arasındaki ilişkiyi geliştirir. Günümüzde ondan fazla ülkede mevcut olan INCAE Lisansüstü Birlikleri ağını oluşturmuştur.

Misyonu, INCAE'den önce ilişkileri sürdürmek ve mezunların çıkarlarını temsil etmek, mezunlar arasındaki ilişkileri ve ticareti teşvik etmek, üyelerinin güncellenmesini teşvik etmek ve genel olarak aktif değişimi teşvik etmektir.

Ayrıca, INCAE'nin Latin Amerika'daki liderlerin oluşumundaki misyonuna destek verilmesini teşvik edin.

Ulusal Komiteler

Ulusal Komiteler, INCAE'yi topluluktan önce ve ilgili ülkelerin hükümeti önünde temsil eden çok üst düzey işadamlarından oluşan gruplardır ve aynı zamanda INCAE'nin yerel etkisinin mümkün olan en yüksek düzeyde olmasını sağlamaya özen gösterirler.

Program dili:
Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

INCAE Business School

MBA Global Perspektif, farklı yönetim alanlarında kapsamlı eğitim gerektiren öğrencilere gerekli araçları sağlamaya odaklanır. Programın çalışma alanları ile birleştirere ... [+]

genel bakış

MBA Global Perspektif, farklı yönetim alanlarında kapsamlı eğitim gerektiren öğrencilere gerekli araçları sağlamaya odaklanır. Programın çalışma alanları ile birleştirerek öğrencilerin yönetsel deneyimlerini geliştirmelerini sağlar.

Hizmet alan ülkelerin gelişimini aktif olarak teşvik etmek, uygulamalarını, tutumlarını ve değerlerini geliştirerek kilit sektörlerde liderleri eğitmek amacıyla geliştirilmiştir. Öğrencilerimizin Latin Amerika'daki şirketler üzerindeki doğrudan etkisi, yaşam kalitesini ve iş ortamını iyileştirmektedir. Program, öğrencilerin işverenler tarafından temel kabul edilen küresel bir bakış açısı ile deneyime sahip olmalarını sağlar.... [-]

Kosta Rika Garita District, Alajuela Nikaragua Monte Tabor
Şubat 2020
Tam zamanlı
15 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku
INCAE Business School

Uzmanlık programı, daha az yönetsel deneyime sahip öğrencileri kolaylaştırır, çalışmalarını belirli hedeflere odaklar ve özel ilgi alanlarındaki bilgilerini geliştirir. Ö ... [+]

genel bakış

Uzmanlık programı, daha az yönetsel deneyime sahip öğrencileri kolaylaştırır, çalışmalarını belirli hedeflere odaklar ve özel ilgi alanlarındaki bilgilerini geliştirir.

Öğrenciler, topluluklarındaki zorlu fırsatlarla ve durumlarla yüzleşmek için ekip çalışması becerilerini geliştirir. Bu programın amacı öğrencilerin çalışmalarına ihtiyaçlarına göre belirli bir alana odaklanmalarını sağlamaktır: Sürdürülebilirlik, Pazarlama, İşlemler

Buna ek olarak, öğrencilere, diğer ülkelerin gerçekliklerinden ders alıp almalarını, dünya görüşlerini genişletmelerini ve birçok durumda onların küresel temaslar kurmalarını sağlama imkânı sunuyor.... [-]

Kosta Rika Garita District, Alajuela
Şubat 2020
Tam zamanlı
15 ay
Kampüs
İngilizce Devamını oku