Luxembourg School Of Business

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Dünya Çapında Uluslararası Fakülte

Fakülte, Harvard, Yale, Stanford, Chicago Üniversitesi, Michigan Üniversitesi, Duke Üniversitesi, New York Üniversitesi, Londra İşletme Okulu, Cambridge, St. Gallen Üniversitesi, Kopenhag İşletme Okulu, Bocconi Üniversitesi gibi kurumlara bağlı profesörlerden oluşmaktadır. Zagreb Ekonomi ve Yönetim Okulu, Sciences Po, HEC Paris ve daha fazlası.

Meydan okumaya hazırlanın

LSB , bir yönetici eğitim programına mı, bir MBA'e mi yoksa bir İşletme Yönetimi üzerine bir yüksek lisans programına mı LSB heyecan verici bir zamana hazır olun. Bilgilerinizin sorgulandığı ve kutu dışındaki çözümlerin tartışıldığı iş durumlarına maruz kalacaksınız. Dünyanın her yerinden fakülte ve sınıf arkadaşlarıyla ve iş liderleriyle iletişim kurmak ve ortak zemin bulmak zorunda kalacaksınız.

Bire Bir Yaklaşım

Konular hakkında görüşünüz önemlidir. LSB MBA ve İşletme Yüksek Lisans, ilk gün bir etki yapmanıza olanak sağlayan zor becerileri geliştirmeye odaklanmıştır. Zor bir yönetim becerisi kazanacak ve gerçek bir lider haline geldikçe bunları geliştireceksiniz.

Yenilikçi Öğretim Yöntemleri

LSB'de LSB , çeşitli kültürlere, deneyimlere ve düşünce tarzlarına erişmenizi sağlar. İşbirliği sayesinde, uluslararası sınıf arkadaşlarınızın, profesörlerin ve şirket liderlerinin zengin deneyimlerinden kazanacaksınız. Ödüllü fakülte, işletme yönetiminde yenilikçi öğretim yöntemlerinin ön cephesinde. Örnek çalışma ve danışmanlık projelerinde lider gibi düşünmeyi ve karar vermeyi öğrenin.

Harekete Geçirilebilir Bilgi

Müfredat, sizi görebilecek, sorumluluk alabilecek ve yeni fırsatlar geliştirebilecek bir lider haline getirmek için tasarlanmıştır. LSB Master'ınızın deneyimi sadece akademik bilgi ve pratik becerilerden fazlasını getiriyor. Amacımız, size akademik ve başka türlü benzersiz bir deneyim sunmaktır.

85126_STU4425-22.jpg

Vizyon

Avrupa'nın kalbinde global olarak tanınan yüksek kaliteli bir işletme okulu olmak.

Misyon

Okulun görevi, Lüksemburg'da faaliyet gösteren uluslararası şirketlerin yanı sıra Avrupa ve dünya çapında iş liderleri için ilham verici ve çok kültürlü bir öğrenme ortamı sağlamaktır. Eğitim ve akademik hedeflerine ulaşmada, Okul çağdaş öğretim ve araştırma yöntemlerini kullanır, kültürel ve entelektüel çeşitliliği teşvik eder. Okul, uluslararası iş dünyasıyla ortaklar ve karmaşık küresel iş dünyasında iş liderlerini zenginleştirmeye hazırlar.

Akreditasyon

Luxembourg School Of Business , Lüksemburg Yüksek Eğitim ve Araştırma Bakanlığı tarafından akredite edilmiştir. Akreditasyonlar tüm kurumun yanı sıra İşletme Yüksek Lisansı ve İşletme Yüksek Lisans programları için de geçerlidir.

85128_Capture.PNG

Konumlar

Lüksemburg Şehri

Address
19, Rue Eugène Ruppert
L-2453 Lüksemburg Şehri, Lüksemburg Bölgesi, Lüksemburg