Resmi açıklamayı okuyun

AACSB Accredited

Sacred Heart Üniversitesi Lüksemburg İşletme Fakültesi Welch College

Sacred Heart's Jack Welch İşletme Fakültesi

2012 yılından bu yana, yurtdışından ve Lüksemburg'dan gelen genç mezunlar için tasarlanmış bir staj ile tam zamanlı bir MBA sunuyoruz. Kırk farklı ülkeden öğrencilerimiz var ve nitelikli fakülte ve kadromuz, programımıza diğer birçok işletme okulunun sunamayacağı gerçekten uluslararası bir lezzet veriyor.

Bir Amerikan İşletme Okulu Şubesi

Fairfield, CT (ABD) 'deki Sacred Heart Üniversitesi, kuruluşundan sadece iki yıl sonra 1965 yılında iş eğitimi vermeye başladı. Üniversitenin İşletme Koleji daha sonra, değerli destek sağlamaya devam eden General Electric Company, John F. Welch'in efsanevi eski Başkanı ve CEO'su adını almıştır. İşletme Koleji'nin Lüksemburg şubesi 1991 yılında kuruldu.

Lüksemburg iş dünyasıyla yakından bağlantılı

Bu işletme okulunda kurumsal topluluk ile yakından çalışıyoruz. Bu sadece, ABD'nin ana kampüsünden ve Lüksemburg'dan gelen başarılı akademisyenler ve deneyimli şirket yöneticileri olan öğretim kadromuza değil, aynı zamanda Lüksemburg'daki bir dizi büyük şirketin CEO'larından oluşan Aktif Yönetim Kurulumuza da yansıyor.

Ticaret Odası Lüksemburg-Kirchberg'de elverişli bir konumda bulunan tesislerimiz dinamiktir ve birçok çevrimiçi öğrenme ve araştırma aracı sunar. Ayrıca öğrenciler için ders çalışmak için buluşacak veya çalışmak için sessiz bir yer olarak kullanmak için bir kütüphane de sunuyoruz.

AACSB akreditasyonu ve Büyük Ducal Kararnamesi

Ocak 2007'de, Jack Welch İşletme Fakültesi

Ağustos 2007'de, Sacred Heart University, Lüksemburg'daki diplomalarımızın tanınmasını sağlayan Grand Ducal Kararnamesi'ni aldı.

Princeton Review, “En İyi 379 Yüksek Okul - 2015 Sürümü” ve “En İyi 295 İş Okulları - 2015 Sürümü” kılavuzlarında Kutsal Kalp Üniversitesi'ni içermektedir.

* Yüksek Eğitim Bakanlığı tarafından akredite edildi
* ABD’de Kuzey Amerika’daki En Yenilikçi Üniversiteler 4. sırada
* Princeton Review 'En İyi 267 İşletme Okulu' içinde listelenmiştir - Seçkin Okul - 2018 Sürümü
* Bloomberg Business Review tarafından En iyi 100 sıralamasında listelendi

* THE (Times Higher Education) içerisinde yer alan 501-600 İlan
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business & Technology

Staj MBA, yurtdışından veya Lüksemburg'dan iş deneyimi olan veya olmayan genç mezunlar için tasarlanmıştır. Bu program, öğrencilerin profesyonel hayata girmelerini kolayl ... [+]

MBA derecenizi iki kıtada kazanın ve Lüksemburg'da bir üst sınıf staj tamamlayın

Staj programı ile MBA yurtdışında veya Lüksemburg'dan iş deneyimi olan veya olmayan genç mezunlar için tasarlanmıştır. Bu program, öğrencilerin profesyonel hayata girmelerini kolaylaştırır ve aynı zamanda genç profesyonellerin kariyerlerini değiştirmelerini kolaylaştırır.

Program Ağustos ortasından itibaren başlar ve 18 ay içinde tamamlanır. Henüz ekonomi, istatistik veya yönetim dersleri almayan öğrenciler için Temmuz ve Ağustos aylarında yoğun hazırlık kursları verilmektedir.

Bizi diğer programlardan ayıran nedir?

Amerikan MBA, AACSB Accredited ve İngilizce öğretilen tüm derslerFakülte: Fairfield, CT, ABD'deki ana kampüsten ve Lüksemburg'dan gelen güçlü teorik niteliklere sahip uygulayıcılarBireysel koçluk tarafından desteklenen 6-9 ay ücretli staj. Alternatif: kapsamlı bir kişisel seçim projesi, örneğin kendi şirketinizi oluşturma.50'den fazla ülkeden gelen uluslararası öğrenci topluluğuABD'de Fairfield, CT'deki Kutsal Kalp ana kampüsünde kurslar ekleme seçeneğiMBA ile mezun olmayan AB / AEA dışındaki öğrenciler, belirli koşullar altında Lüksemburg'da çalışma izni alabilirler.... [-]
Lüksemburg Lüksemburg Şehri
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yarı zamanlı MBA

Sacred Heart University, Luxembourg, Jack Welch College of Business & Technology

Part-time MBA programı, yarının küresel ekonomisinde liderlik pozisyonlarına sahip olmayı isteyen Lüksemburg merkezli çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Değişen ... [+]

Çalışırken MBA kazanın

Part-Time MBA programı, yarının küresel ekonomisinde liderlik pozisyonlarına sahip olmayı amaçlayan Lüksemburg merkezli çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Değişen iş ortamı, multidisipliner bir yaklaşımla karakterize edilen entegre bir program gerektirir. Kabul edildikten sonra, öğrencilerin girilmesi, bireysel müfredatlarını belirlemeye yardımcı olacak yönetim becerilerini, iletişim becerilerini ve içerik bilgisini ölçmek üzere değerlendirilecektir. Entegre çekirdek dersler, çapraz işlevsel beceriler geliştirmek için tasarlanmış bir dizi yoğun sınıftan oluşacaktır. Finans, pazarlama, operasyon ve muhasebe, “iş süreci” yaklaşımında eşzamanlı olarak öğretilecektir.... [-]

Lüksemburg Lüksemburg Şehri
Açık Kayıt
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 - 6 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

-XblA2TaSPs&t

uuJ8oDEi7ko&t=95s

H01vADvMpwQ

Sacred Heart University
Address
Sacred Heart University 7, rue Alcide de Gasperi c/o Chambre de Commerce - Bâtiment B, 1er étage
L-2981 Lüksemburg Şehri, Lüksemburg Bölgesi, Lüksemburg
web sitesi
Telefon
+352 2276 131