Riga Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Buffalo, ABD New York Devlet Üniversitesi ve Ottawa Üniversitesi, Kanada, Riga Business School (RBS) ile işbirliği içinde 1991 yılında kurulan Riga Teknik Üniversitesi (RTU) bünyesinde uluslararası kabul görmüş bir yönetim kurumudur ve daha fazla olan işletme eğitiminde 20 yıllık deneyim.

Riga Business School Kuzey Amerikan tarzı çalışmalar sunan Baltık tek okul yoğun vaka çalışmaları, grup çalışması ve aktif katılımını içeren sınıf, hem öğretim standartları ve yapıdadır.

Fakülte Riga Business School profesörler iş her yönüyle araştırmacılar, danışmanlar ve düşünce liderleri. Beş kıtada zorluklar öğretim üyeleri ve öğretim için bilgi, yetkinlik, özgürlük ve tutku sunan bir müfredat ile öğrencileri teşvik eder. Fakülte kökenden çeşitli ve iş konusunda geniş deneyime sahip, hem uluslararası hem de yerel profesör içerir.

Öğrenciler Riga Business School öğrencileri, bu nedenle RBS öğrencileri kalabalığın biri değil, program yöneticileri tarafından seçilmiş olan. Burada herkes liderleri içine bu öğrencileri geliştirmek için güçlü bir kişilik ve okul öğretim ve personel ellerinden geleni yapmak vardır. RBS nedenle bir sınıfta 50'den fazla öğrenci var asla, öğrencilerine karşı güçlü, bireysel bir yaklaşım vardır. Azerbaycan, Brezilya, Almanya, Hindistan, Kazakistan, Letonya, Norveç, Rusya, Beyaz Rusya ve ABD: Ve tüm öğrencilerin yaklaşık% 10'u, dünyanın her yerinden en parlak beyinler vardır.

Kampüs

Her zaman bir iş merkezi olmuştur bir şehir - Riga Business School Riga kalbinde yer almaktadır. Kendin için gör!

Okul hayatının her zaman tam bir yoğun şehir merkezi ile her şeyi yakın bulunan, Art Nouveau binalar, birden dükkanlar, barlar, restoranlar, tiyatrolar, konser salonları ve her şeyi ile şehrin eski kısmı başka bir öğrenci keyfini gerekiyor onun ya da onu çalışmalar.

Akreditasyonlar ve ödülleri

PRME girişim. RBS PRME (Sorumlu Yönetim Eğitim İlkeleri) üyesidir. PRME girişimi teşvik ve yeni ihtiyaçları ve iş dünyasının beklentilerini ve sürdürülebilirlik ve iyi kurumsal vatandaşlık konusunda öğrencilerin yeni nesil taleplerini karşılamak yaklaşımlara karşı işletme okulları hareketini kolaylaştırır.

CEEMAN ödül. RBS (Orta ve Doğu Avrupa Yönetim Geliştirme Derneği) IQA Akreditasyon ödül CEEMAN almak için Letonya yükseköğretimin ilk devlet kurumudur. Biz takip ve büyüme, gelişme ve titiz kalite taahhütlerimizi aynalar, çünkü bu akreditasyon aldı.

Kurumsal akreditasyon. Eğitim ve Bilim Letonya Bakanlığı Cumhuriyeti Riga Teknik Üniversitesi'ni tam ve sınırsız akreditasyon ödüllendirdi. Akreditasyon, böylece Bakanlığı güven yansıtan, bir son kullanma tarihi yoktur. Bu akreditasyon yüksek öğretim ve ödül devlet Letonya derece tanınan sağlayabilir bir kurum olarak Riga Teknik Üniversitesi onaylar.

Program akreditasyonu. RBS programları Letonya verilen mümkün olan en yüksek akreditasyon var. Bizim altı yıl akreditasyon süresi 2013 yılında başladı. Bu akreditasyon, bizim yönetim programları en yüksek akademisyenler standartlara uygun olduğunu belgeleyen.

Eduniversal sıralama. RBS Eduniversal sıralamasında tarafından Letonya iyi işletme eğitimi olarak ilan edilmiştir. Mükemmellik ödülü 3 Palms uluslararası takviye Etkisi ile mükemmel iş okulları okullara verilir.

Bu okul programları sunmaktadır:

İngilizce

Bu okul aynı zamanda sunmaktadır:

Executive MBA (1) Profesyonel MBA (1) BBA (1)

Konumlar

Riga

Riga Business School

Address
11 Skolas ST, Riga, LV - 1010, Latvia
LV-1010 Riga, Letonya
Telefon
+371 67 08 98 00