Resmi açıklamayı okuyun

Şehir merkezinin hemen dışında yer alan Mykolas Romeris University (MRU) , şu anda 48 ülkeden yaklaşık 8.000 öğrenciye sahip olan Litvanya'nın en büyük üniversitelerinden biridir. Üniversite, Sosyal Bilimler alanında lisans programlarından doktora derecesine kadar her seviyede uluslararası öğrencilere tam olarak İngilizce öğretilen programlar sunmaktadır.

Mykolas Romeris University , Mykolas Romeris University Avrupa Komisyonu , Avrupa Konseyi ve UNESCO / CEPES standartlarına uygun bir diploma ekinin onaylandığını gösteren Diploma Eki Etiketini (DS Label) bulundurmaktadır .

44336_2016_TEISE_KIEKVIENAM-0208.jpg

MRÜ'de okuma nedenleri

 1. İlerlemeci, dinamik, modern sanal öğrenme platformları
 2. Çok kültürlü çevre
 3. Birçok hizmet tamamen ücretsizdir: büyük bir otopark, spor salonları ve spor salonları, yabancı dil kursları, şarkı grupları, dans ve tiyatro stüdyoları, basketbol takımı, kablosuz internet, kültürel ve eğitim faaliyetleri vb.
 4. Düşük yaşam giderleri (Üniversite Öğrencileri evinde konaklama ile 300-350 EUR / ay)
 5. Geceleri bile çalışan bir kütüphane
 6. Uluslararası öğrenciler için ücretsiz tanıtım haftası (bilgilendirme seminerleri, geziler, turlar, kültürel etkinlikler)
 7. Schengen bölgesinin her yerine seyahat etmeyi sağlayan öğrenci vizesi
 8. Uluslararası hareketlilik için burslar (çalışmalar ve staj için)
 9. Tüm dünyada kolayca tanınan Avrupa diplomaları
 10. Öğrencilerin Kore dili ve kültürünü ücretsiz öğrenebilecekleri King Sejong Enstitüsü
 11. Dünyanın en hızlı halka açık olanlarından biri
 12. Güzel rahat Vilnius; taze, temiz hava (Avrupa'da en temiz)

44335_2016_MRU_Karjeros_laboratorija-7861.jpg

 • Konaklama: Evet, tüm uluslararası öğrenciler için teklif
 • Nerede: Kampüste, ana Üniversite binasına yürüyerek 5 dakika
 • Fiyat: aylık 85-100 EUR
 • Çalışmaların Başlangıcı: 1 Eylül.

Başvuru Prosedürü ve Gerekli Belgeler

4 adımı takip edin:

 1. Apply.mruni.eu adresindeki online başvuru formunu doldurun
 2. Gerekli belgeleri yükle
 3. Başvuru ücretini ödeyerek kaydınızı yaptırın
 4. Başvurunuzu gönderin

Gerekli belgeler:

 1. Eğitim belgeleri
  1. Lisans derecesi yüksek lisans öğrencileri için: Ortaöğretim diploması veya yüksek öğrenim diplomasının basılı kopyalarını akademik kayıtların transkriptiyle belgelendirin. Belgeler resmi olarak Litvanya veya İngilizce diline çevrilmelidir.
  2. Not: Başvuranın ikamet ettiği ülkeye göre ek eğitim belgeleri (devlet sınavları veya üniversite öncesi eğitim sonuçları gibi) gerekebilir.
  3. Yüksek lisans derecesi isteyen öğrenciler için: Üniversite transkript ve diplomanın onaylanmış gerçek kopyaları (bir adayın en az 3 yıllık bir çalışma süresi ile bir Üniversite Lisans derecesine veya eşdeğer bir ilk üniversite derecesine sahip olması gerekir). Belgeler resmi olarak Litvanya veya İngilizce diline çevrilmelidir.
 2. İngilizce dil yeterliliğini kanıtlayan belge.
  1. Lisans derecesi arayan öğrenciler için: en azından B1 seviyesi; B1 seviyesine eşdeğer İngilizce yeterlilik belgesi değerlendirmeleri: TOEFL Paper 477-510, TOEFL IBT 53-64, IELTS 4.5-5.0, PTE seviyesi
  2. Yüksek lisans derecesi alan öğrenciler için: en az B2 düzeyinde, B2 seviyesine denk İngilizce yeterlilik belgesi değerlendirmeleri: TOEFL Paper 513-547, TOEFL IBT 65-78, IELTS 5.5-6.0.
  3. Not: IELTS veya TOEFL yoksa, Üniversite tarafından düzenlenen online İngilizce seviye sınavına girme olasılığı vardır. Uygulamayı doldururken bu seçeneği seçmelisiniz. Bu test için herhangi bir ek ücret yoktur.
 3. Pasaport kopyası
 4. Pasaport tipi fotoğraf
 5. Ebeveynlerden / sponsorlardan alınan noter tasdikli mektup ve mali yetenekleri hakkında bir bankadan gelen mektup (son 3 aydaki gelirleri gösteren).

44337_2016_vasaros_mokikla-5368.jpg

Son başvuru tarihi

30 haziran.

Litvanya Cumhuriyeti'ne giriş için AB Üye Devletleri vatandaşlarına ve vizesiz seyahat rejiminin ülkelerine ve aynı zamanda Cumhuriyetin Elçiliklerinin bulunduğu Litvanya Cumhuriyeti'ne vize gerektiren ülkelerin vatandaşlarına ek kabul Litvanya 8 Temmuz - 2 Ağustos tarihleri ​​arasında düzenlenecektir.

44338_2017_diplomu_iteikimas__Business_Media_School-3344.jpg

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Mykolas Romeris University

Program, üniversitenin organizasyonların ve toplumun sürdürülebilir gelişimini destekleme misyonunu destekleyerek Mykolas Romeris University entegre bir parçası olarak hi ... [+]

Program, üniversitenin organizasyonların ve toplumun sürdürülebilir gelişimini destekleme misyonunu destekleyerek Mykolas Romeris University entegre bir parçası olarak hizmet vermektedir. MRU MBA çalışmaları, uluslararası ortamın dinamik doğası bağlamında etkin bir şekilde rekabet edebilmek için akademik olarak eğitilmiş mezunlar yetiştirecektir. Mezun olduktan sonra, öğrenciler özel ve kamu sektörü kuruluşlarıyla ilgili iş ilkeleri hakkında bilgi ve uygulama sergilemelidir.

Öğrenciler, en iyi iş operasyonları uygulamaları için bilimsel araştırmalar yapmaya yönelmişlerdir: edinilen beceriler, teorik olarak yönlendirilmiş bir yüksek lisans tezi yazmak yerine, pratik bir iş durumunun çözümü için bir Capstone projesi sağlayarak kanıtlanmalıdır. Bütünleştirici çalışma modeli, öğrencilere Verimli ve etkili yönetim için bilgilerini farklı mikro ve makro ortamlarda bütünleştirmek için, öğrenciler, bir konu odaklı uzmanların aksine iş süreçleri genel bakış sahip olma becerileri sağlayarak profesyoneller olarak öğretilir.... [-]

Litvanya Vilnius
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Mykolas Romeris University
Address
Ateities st. 20,
LT-08303 Vilnius, Vilnius İlçesi, Litvanya
web sitesi
Telefon
+370 5 271 4625