Resmi açıklamayı okuyun

HAKKIMIZDA

Vilnius University hoş geldiniz - en eski ve en büyük Litvanya yüksek öğrenim kurumu.

16. yüzyılda kurulmasından bu yana, Vilnius University , Avrupa bilim ve kültürünün ayrılmaz bir parçası olarak, klasik bir üniversite ve araştırma ve araştırma birliği kavramını somutlaştırmıştır.

Vilnius University , uluslararası bilimsel ve akademik etkinliklerde aktif bir katılımcısı ve önde gelen bilim adamları, profesörler ve mezunlar sahiptir. Bilimsel gelişim ve küresel araştırma merkezleri ile genişleyen ilişkiler Vilnius University çeşitli araştırma ve çalışmalara katkıda bulunmuştur.

Sosyal ortakların desteğiyle, üniversite modern Avrupa toplumuna başarılı bir şekilde entegre olan küresel fikirli uzmanları yetiştirmektedir.

NEDEN Vilnius University SEÇİN

Vilnius University , 430 yılı aşkın akademik geleneğe ve Litvanya'daki en geniş çalışma programlarına sahip klasik bir üniversitedir.

Üniversite, araştırma ve öğretimde mükemmelliğe odaklanmış bir akademik ortam sunmaktadır.

Vilnius University ulusal sıralamaya göre Litvanya'da 1'dir. Litvanya ortaokul mezunları arasında en popüler ve en çok tanınan yüksek öğrenim kurumudur.

QS World University Ranking'e göre Vilnius University , dünyanın en iyi üniversiteleri arasında 1,5 yüzde yer alıyor.

MİSYON

Vilnius University misyonu, eski geleneklerin ve yeni fikirlerin birbirini zenginleştirdiği atmosferle ayırt edilen otantik üniversite kültürünün sürekliliğini sağlayarak bilgi biriktirmek, biriktirmek ve yaymaktır.

Düşünce özgürlüğü ve fikir çeşitliliği, Üniversite toplumunun temel değerleridir. Bir araştırma ve çalışma birliği, Üniversitenin genel faaliyetinin temel ilkesidir.

Üniversite kendini geniş bir temel ve uygulamalı araştırma yelpazesi ile ayırt etmelidir. Kapsamlı bir Üniversitenin doğası için gerekli olan tüm araştırma alanlarında diğer Litvanya kurumları arasında lider konumda olmayı ve disiplinler arası araştırmalarda kendini uluslararası mükemmellik hedefini belirlemeyi amaçlamalıdır. Üniversite, kapılarını açmayı ve Litvanya'nın tüm bölgelerindeki en yetenekli gençlere evrensel eğitim sağlamayı ve bilgilerini genişletme ve profesyonel olarak gelişmesini sağlama ihtiyacını ortaya koyan aktif ve sorumlu uzmanları eğitme görevini üstlenmelidir. ömürleri boyunca öğrenmek. Üniversite, tüm çalışma biçimlerinin niteliğinin modern kültür ve teknolojilere uygun olduğunu ve devletin ve toplumun ihtiyaçlarına uygun olduğunu düşünmelidir.

VİZYON

  • Avrupa araştırma ve eğitim alanında kendini konumlandırmak ve ayırt etmek, Üniversite'nin uluslararası beğeni ve yeni ekipler araştırma ekipleri tarafından sürdürülmesi gereken ve aynı zamanda Avrupa araştırma ve eğitim programlarına her yıl artan katılımı sağlamak için üst düzey araştırmalar;
  • Beşeri bilimler, sosyal, fizik, biyomedikal ve teknolojik bilimlerdeki araştırmaların dengeli bir şekilde gelişmesi ve etkileşiminin, üniversitenin diğer üstün Litvanya kurumlarından ve araştırmalarından ayıran en önemli özelliği olmaya devam etmesini sağlamak;
  • Bilim ve eğitim kurumlarının yüksek teknoloji şirketleriyle etkin işbirliğini teşvik edecek ve yenilikler ve girişimcilik için elverişli koşullar ve ortam yaratacak olan ülkenin ekonomik kalkınmasına yönelik değer projelerini başlatmak ve aktif olarak uygulamak;
  • Mevcut çalışma programlarının etkili bir şekilde izlenmesini ve yeni programların geliştirilmesini garanti edecek ve ileri öğretim yöntem ve araçlarının uygulanmasını teşvik edecek iyi işleyen bir kalite güvence sistemi oluşturmak. Sistem, üniversite mezunlarının genel ve özel yetkinliklerinin ve becerilerinin, ülkenin ekonomi, kültür ve işgücü piyasasında ihtiyaç ve eğilimlerle tutarlı olmasını sağlamalıdır;
  • ardışık olmayan, mesafeli ve diğer esnek çalışma biçimlerini ve yöntemlerini önemli ölçüde genişletmek ve ülkenin bilgi temelli topluma geçişinde önemli bir rol oynayan sürekli mesleki gelişim ve yaşam boyu öğrenmenin merkezi haline gelmek.
Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Vilnius University

Vilnius University İşletme Fakültesi MBA Girişimcilik, girişimcilik eğitiminde en güncel küresel eğilimleri dikkate almak için tasarlanmıştır. Vilnius University İşletme ... [+]

Girişimcilik MbaVilnius University RektörüVilnius University İşletme Okulu, Girişimcilikte MBA sunan ilk Avrupa Kuzey Avrupa kuruluşu olmaktan gurur duymaktadır. MBA programları dünyanın her yerinden en iyi ve en parlakı çekiyor ve bu ayrılmaz eğitim deneyimini Litvanya'ya getirmekten mutluluk duyuyoruz. Vilnius University İşletme Fakültesi, hem yerel hem de bölgede girişimcilik eğitiminin ön saflarında yer almak üzere kurulmuştur. Girişimcilikte yeni MBA, ülkemizin ekonomik gelişimine katkıda bulunan iş profesyonellerini eğitme görevimizi yerine getirmemize yardımcı olacaktır.Artūras Žukauskas, ProfesörVilnius University Rektörüİşletme Okulu DirektörüBir girişimcinin ne olduğunun tanımını genişletmeli ve sadece dünyayı değiştiren işletmeler yaratmak isteyen gençlere odaklanmalıyız. Bugün, girişimci, Çalışan toplumunu Girişimci bir topluma dönüştürmek için değer yaratma fırsatını görebilen bir kişidir. Oryantasyonu bir girişimcilik programına, daha inovasyon ve meydan okuyuş modellerine kaydırmak ve proje temelli öğrenmeye daha fazla dayanan bir müfredat benimsemek, bu Girişimci toplumun yaratılmasına ve geliştirilmesine katkıda bulunuyoruz. İhtiyacımız olan şey, organizasyonun her alanında girişimciler, yeni fırsatları tanımlamaya odaklanan, kendileri ve toplum için daha fazla değer yaratan insanlar. Bu organizasyonun bir ticari işletme, bir kamu kuruluşu veya bir sivil toplum kuruluşu olması gerçekten de önemli değil. Klaus Schwab'a göre, önce insanları yerleştirerek ve onları güçlendirerek hepimiz için çalışan bir geleceği şekillendirmeliyiz. Girişimcilikte MBA, insanları güçlendirmeye yardımcı olan bir programdır.Birutė Miškinienė, PhDVilnius University İşletme Okulu DirektörüProgram yönetmeniVilnius University İşletme Fakültesi MBA Girişimcilik, girişimcilik eğitiminde en güncel küresel eğilimleri dikkate almak için tasarlanmıştır. Vilnius University İşletme Okulu ve Almanya, Hollanda, İsrail ve ABD'den girişimcilik eğitimi alanında önde gelen kurumlar arasında yıllarca süren istişarenin sonucudur. Program, girişim, yaratma, finans, pazarlama, iletişim, operasyonlar ve liderlik gibi tüm... [-]
Litvanya Vilnius
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku