Resmi açıklamayı okuyun

IBSS HAKKINDA

İngiltere ve Danimarka'da bulunan bölgesel HQ ile İskandinavya Uluslararası İşletme Okulu. IBSS, hedef grubumuza en yeni eğitim yöntemlerini getiren harmanlanmış öğrenme programlarına odaklanmıştır ve odak noktası uluslararasıdır.

IBSS Diploma, BA MBA ve Doktora Seviyelerinde eğitim vermektedir. Programlarımız genellikle Avrupa, Asya, Afrika ve Orta Doğu'da yerel ortaklarla çift derece olarak geliştirilmekte ve yürütülmektedir. IBSS'nin arzusu, yüksek kalitede, ancak iyi bir fiyatla güvence altına alınırken, Uluslararası eğitime esnek, yüksek kaliteli ve uluslararası akredite derecelerle sahip olmaktır.

Ana ürün, şirket içi geliştirilen IBSS MBA programıdır. Diğer uluslararası ortak şirketler ve eğitim kurumları ile yakın işbirliği içinde geliştirilmiştir. Ayrıca, IBSS ayrıca BBA ve DBA programları sağlamak için diğer eğitim sağlayıcılarıyla birlikte çalışmaktadır.

Dünyanın her yerinden akademik kolaylaştırıcılarla geniş bir dış fakültemiz var. Uluslararası programlar için mümkün olan en iyi kurulumu sağlamaya çalışıyoruz.

Küresel iş ortamı, önceki beş yıldan önceki 50 yıldan çok daha fazla değişti. İlerlemek ve rekabet etmek için, dünya çapında tanınan, ihtiyacınız olan uluslararası becerilere uygun bir dereceye ihtiyacınız var. yurtdışında değil ev, ve makul, bu uygun fiyatlı.

İskandinavya Uluslararası İşletme Okulu (IBSS), tüm bunları, son derece gelişmiş bir modül tabanlı programda ve modüller boyunca ilerledikçe eğitiminizi özelleştirebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz kendi seçenekleriyle sunar.

IBSS, günümüzün öğrencilerinin iş yönetimi konularına uygunluk ve özgüven kazandırmalarını sağlayarak, yüksek kaliteli bilgi ve en yeni becerilere sahip olmaya adamıştır. Malzeme hem teorik hem de pratiktir; Fakülte, endüstriye özgü geniş deneyime sahip uluslararası; Metinler ve sınıf eğitimi yerel dilde teslim edilir.

IBSS'deki programların amaçları şunlardır:

 • Gelecek on yıla kaliteli harmanlanmış öğrenme getirmek
 • Uluslararası kalite iş eğitimini gelişmekte olan ekonomilerdeki insanlara küresel olarak getirmek
 • Uluslararası kalitede iş eğitimini uygun fiyata sunmak
 • Uygulamalı yönetim ve iş geliştirme becerilerini geliştirmek

Vizyon ve misyon

Slogan:

Herkes, adil bir eğitimde kaliteli bir derece programı hakkına sahiptir.

Misyon:

Öğrencilerimize kaliteli bir eğitime erişim sağlamak istiyoruz.

Vizyon:

İşletme, Bilişim ve Yönetim alanında küresel bir eğitim sağlayıcı olun.

Değer kümesi:

Profesyonel bir uluslararası eğitim kurumu olarak, çalışanlarımıza, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza aşağıdakilere dayanan bir işbirliği sunmak istiyoruz;

Öğrenci:

 • Uluslararası bakış açısı
 • Kendi işlerini ve kendi ülkelerinde gelişmeye istekli olma

Çalışanlar:

 • Karma öğrenme yöntemlerine katılım
 • Uluslararası bir akılla eğitim

Üniversiteler ve kolejler:

 • Modern ve ileri hareket
 • Tam işbirliğine açık

Ortaklar:

 • Güvenilir
 • Uzun vadeli taahhüt
 • Doğru
 • Yüksek Akademik Seviye
 • Uluslararası öğrencilerin eğitimiyle dünya barış sürecine katkıda bulunun

Hedef guruplar:

IBSS öncelikle işlerde Yetişkinlere odaklanır. Hedef, yeteneklerini olabileceği herhangi bir seviyede yükseltmektir.

IBSS MISIR

Danimarka'da bulunan Head Quarter ile İskandinavya Uluslararası İşletme Okulu (IBSS). IBSS, hedef grubumuza en yeni eğitim yöntemlerini getiren harmanlanmış öğrenme programlarına odaklanmıştır ve odak noktası uluslararasıdır.

IBSS, 2010'dan beri Mısır'da kuruldu.

IBSS Mısır öğrencilerine ders merkezi olarak çalışarak destek veriyor. Eğitim IBSS platformu aracılığıyla çevrimiçi olarak yapılırken, IBSS Mısır'ın yerel varlığı öğrencilerin yerel harç desteğine katılmalarına izin veriyor.

IBSS'nin isteği, yüksek kalitede, ancak iyi bir fiyatla güvence altına alınırken, Uluslararası eğitime esnek, yüksek kaliteli ve uluslararası akredite derecelerle sahip olmaktır.

Ana ürün, şirket içi gelişmiş IBSS MBA derecesi programıdır. Diğer uluslararası ortak şirketler ve eğitim kurumları ile yakın işbirliği içinde geliştirilmiştir.

IBSS, Mısır'daki yüksek tanınmış şirketler ile kurumsal sözleşmelerin bir listesine sahiptir ve son iki yılda IBSS, yaklaşık dört yüz MBA öğrencisi ve 50 DBA öğrencisi mezunudur.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

The International Business School Of Scandinaivia Egypt

Genel MBA programı, kariyerlerini artırmak ve genişletmek isteyen öğrenciler veya çalışanlar içindir. Mevcut kariyerleri kazanılan bilgi ve becerilerle ilerletmek için ku ... [+]

POST LİSANS DÜZEYİ

MBA kazanmak için çalışmayı bırakmanız gerekmez. İşinize devam ediyor ve derslerimize katılıyoruz, genellikle haftada bir akşam ve hafta sonları, fakülte ve endüstri konuşmacılarımızla doğrudan etkileşime gireceksiniz. Kurslar ayrıca e-Öğrenim formatında sunulur ve grup oturumları ile uzun mesafe yapılabilir.

Program, bir yönetici olarak gelişiminizin önemini vurgular ve kişisel destek ve iş koçluğu içerir. Yüksek performanslı öğrenme gruplarında şirket bazlı projeler üzerinde çalışacaksınız. Bu program, üst düzey rol almak isteyen ve MBA eğitimi alırken kariyerlerini sürdürmek isteyen yöneticiler için idealdir.... [-]

Mısır Nasr City
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
1 - 2 yıl
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Address
2 Saied Zakaria st
Nasr City, Cairo Governorate, Mısır