Resmi açıklamayı okuyun

Vatel Madagascar , geleneksel mimariye sahip bir otel ve restoranda yirmi yıldan beri varlığını sürdüren bir kraliyet binasının kopyası. Kampüs, Antananarivo şehir merkezine 10 dakika mesafede, Ambatoroka'da yer almaktadır.

Antananarivo'da Vatel'in tanıtımı

Vatel Madagascar sitesi, geleneksel mimariye sahip bir otel ve restoranda, yirmi yıldan beri var olan bir kraliyet binasının kopyası olarak düzenlenmiştir. Kampüs, Antananarivo şehir merkezine 10 dakika mesafede, Ambatoroka'da yer almaktadır.


Dört seviyede, otel ve restoran uygulaması 6 stüdyo, 4 daire ve 4 yatak odası, bir teras, bir yemek odası ve tam donanımlı ve 8 profesyonel mutfak öğrencisi bir grup karşılamak için donatılmıştır./>

İmkanlar Genel Eğitim

  • Görsel-işitsel ekipman ile 3 sınıf

Pratik öğretim ekipmanları

  • Bir otel - restoran uygulaması
  • Bir uygulama çubuğu
  • Bir salon alımı
  • Bir mutfak uygulaması

Hizmetler

Sanal Kütüphane - Kantin - Intranet Vatel - Internat - Servis Stajı ve iş

Program dili:
  • Fransızca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Vatel Madagascar

Son birkaç yılda, tüm dünya ve tabii ki turizm endüstrisi, sürdürülebilir kalkınmanın öneminin farkına vardı. Bu bağlamda, Ekoturizm uzmanlığı, sürdürülebilir kalkınma il ... [+]

EKOTURİZM YÖNETİMİ • MADAGASCAR

FRANSIZCA KURSLAR

Son birkaç yılda, tüm dünya ve tabii ki turizm endüstrisi, sürdürülebilir kalkınmanın öneminin farkına vardı. Bu bağlamda, Ekoturizm uzmanlığı, sürdürülebilir kalkınma ilkeleri ile ekolojik, ekonomik ve sosyal kazançlar ile uyumlu bir turizm projesini yönetebilen veya yürüten yöneticileri eğitmeyi amaçlamaktadır. Bu uzmanlık, öğrencilere bir eko-turizm oteli veya tesisi oluşturmak, yönetmek veya geliştirmek için gerekli teorik araçları sunmayı ve Madagaskar'ın biyoçeşitlilik ve jeo çeşitlilik sunan birçok farklı ekoturizm alanına dalmayı içerir.

MBA Programı Fransızca öğret... [-]
Madagaskar Antananarivo
Bilgi iste
Fransızca
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Nous sommes Vatel (Madagascar)

Vatel Madagascar: 4 ans d'existence

Address
Lot VB 22 C Bis Ambatoroka Rue Tsimanindry
101 Antananarivo, Antananarivo Eyaleti, Madagaskar