Resmi açıklamayı okuyun

Yaklaşık 30 yıldır Sunway University hem Malezya'da hem de denizaşırı ülkelerde ilham veren bir eğitim lideri olarak ün kazandı. Herhangi bir küresel eğitim santralı, yüksek öğretim personelinin kalitesini ve son derece farklı bir dizi programı mükemmel bir şekilde kullanmaktadır.

Sunway University , Öğretim, Tesisler ve Çalışabilirlik için uluslararası derecede beğeni toplayan QS 5 Yıldız derecelendirmesine layık görüldüğünden bu sürekli büyüyen itibara kısa bir süre önce daha da büyüdü. Sunway Bu öncü ruhu hızla ülkenin rağbet gören eğitim sağlayıcılarından biri haline Üniversitesi gördü.

Aileler, Sunway'in çocuklarını ve çocuklarının geleceğini besleyeceğini ve güven duyduğunu anlıyor ve güveniyor. Sunway'de , herkes için daha iyi bir topluma katkıda bulunmaya hevesli, yalnızca akademik olarak istisnai olmasa da, toplumsal açıdan kapsayıcı ve nezaketle çalışan genç yetişkinler üretmeye kararlıyız ve kararlıyız.

Bir Sunway-ian'ın pozitif enerjisi, geçen bir duygu değil, Sunway Akıl Durumunun sunabileceği dürüstlük, alçakgönüllülük ve mükemmellik gibi dürüst değerlerdir.

Vizyon

Vizyonumuz

Bir Dünya Sınıfı Üniversite Olmak

Görevimiz

Çevredeki insanları beslemek ve toplumumuzun ve küresel toplumun ihtiyaçlarını karşılayan bilginin keşfedilmesi, geliştirilmesi, iletilmesi ve uygulanmasına kendimizi adamak.

Creed

Sunway University misyonunu, mükemmellik, kurumsallık, profesyonellik, finansal öz güven, yenilikçilik, karşılıklı saygı ve takım ruhu için dürüst ve tutarsız özveriyle yürütür.

Eğitim Amaçlarımız

Sunway University öğrencileri:

  • aktif olarak bilgi edinmek ve küresel uygulamasını ekonomik, politik, sosyal ve kültürel gelişmeye takdir eden bağımsız, yaşam boyu öğrenenler olmak
  • hızla değişen ekonomik, sosyal ve teknolojik dünyaya katkıda bulunma yetkinlikleri ve kapasitesi ile güçlendirilmelidir
  • güçlü liderlik nitelikleri ve iletişim becerileri geliştirin
  • üretken, yerine getiren ve anlamlı hayatları sürdürebilecekleri kariyer için hazırlıklı olun
  • değer bütünlüğü ve toplumun etik, hesap verebilir, ilgilenici ve sorumlu üyeleri olunması
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:


Sunway University

Victoria İşletme Enstitüsü (VGSB) tarafından verilen MBA, C-Suite pozisyonlarına hazırlamak için geniş bir işletme yelpazesi ve yönetim disiplinini kapsar. Belli bir çalı ... [+]

Victoria İşletme Enstitüsü (VGSB) tarafından verilen MBA, C-Suite pozisyonlarına hazırlamak için geniş bir işletme yelpazesi ve yönetim disiplinini kapsar. Belli bir çalışma alanındaki seçmeli birimleri tamamlayarak MBA'nızın özelleştirin.

Program, bir işletmeyi yönetmenin tüm yönlerini kapsayacak ve iş veya yönetim alanında daha önce yapılmış herhangi bir çalışmayı üstlenmeyecek.

Önde gelen akademisyenler tarafından kolaylıkla uygulanan pratik öğrenme sayesinde, yönetim, pazarlama ve finansal uzmanlığın bir kesitini geliştirecek ve Avustralya'da ve yurtdışında yerel olarak çok çeşitli kariyer fırsatları açılacaktır. Bu yeterlilikle, kariyerinizi üst düzey yönetim rollerine doğru ilerletirsiniz.... [-]

Malezya Shah Alam
Ocak 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
6 hafta
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

The Sunway Education Journey

Address
5, Jalan Universiti, Bandar Sunway, 47500 Subang Jaya, Selangor, Malaysia
47500 Shah Alam, Selangor, Malezya