Resmi açıklamayı okuyun

Taylor Üniversite ayrıca Taylor College, Bahçe International School, Avustralya Uluslararası Okulu Malezya, Sri Garden International School, Nexus International School, Putrajaya ve Nexus Uluslararası Okul Singapur içermektedir Taylor Eğitim Grubu'nun bir üyesidir. 1969 yılında kuruluşundan bu yana, Taylor Malezya'nın en başarılı ve saygın özel yükseköğretim kurumlarının biri haline gelmiştir. Taylor Üniversite mezunu, lisansüstü ve mesleki programlar, temel ve diploma gelen, yükseköğretim dersleri sayısız sunuyor.

Neden Lisansüstü Çalışmalar Taylor @:

  • Taylors bireylerin bireyin kariyerinde bir sonraki seviyeye ilerlemek için örgün eğitim olmadan prestijli Usta programı elde sağlar Önceki Öğrenmenin (TGK) değerlendirme Tanıma sunuyoruz.
  • Endüstri uzmanları ve Taylor Üniversitesi saygın akademisyen ve ortak üniversitelerden akademisyenler ziyaret yanı sıra, en üst seviye endüstrisi profesyonelleri öğrenin.
  • Uyarlama ve bilgiyi uygulayarak becerilerini artırırken güçlü bir teorik temel sağlayan bir endüstri ile ilgili müfredat.
  • Taylor Değerli Hoparlör Serisi size etkili hoparlörler ve endüstri profesyonelleri geniş bir yelpazede değerli bilgiler elde etmesini sağlar.
  • Okurken çalışma esnekliği sağlamak üzere tasarlanmış geniş kapsamlı mesleki gelişim programı.
  • Bina ve iş ilişkileri geliştirmek için fırsatlar Ağ.
  • Mesleki Gelişim Portföy rehberlik, rehberlik ve danışma.
  • Kapsamlı öğrenme materyalleri ve online destek.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Taylor’s University

İşletme Yüksek Lisansı olarak da bilinen Taylor MBA, yenilikçi, pratik ve küresel olarak ilgili akademik titiz bir ders programıdır. MBA müfredatımız, kişiselleştirilmiş ... [+]

Bir Taylor MBA Avantaj ve Kenar

İşletme Yüksek Lisansı olarak da bilinen Taylor MBA, yenilikçi, pratik ve küresel olarak ilgili akademik titiz bir ders programıdır. MBA müfredatımız, kişiselleştirilmiş liderlik gelişimini, öğrenmenize yardımcı olacak, çok disiplinli bir yaklaşımla birleştirir. Bu, dünyanın herhangi bir yerinde başarılı olmanıza yardımcı olacak bir iş bilgisi, anlayış ve beceri temeli sağlamak için tasarlanmıştır. Yüksek lisans programımız, kişisel liderlik stilleri, hedefleri ve yetkinliklerinin gelişimini vurgulamaktadır. Lisansüstü öğrencilerimiz üst düzey yöneticilerin ihtiyaç duydukları kilit becerileri bilerek: yönetim, hissedarlar, paydaşlarla çalışmak; ekipleri ve ilişkileri yönetmenin yanı sıra.... [-]

Malezya Subang Jaya
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Taylor's University

Embrace The Future

Taylor's Curriculum Framework

Taylor's University Student Life

Parents' Choice vs. Children's Dreams | #changeyourlife

More Than Just Education

It Starts Here

Letter To My First-Year Self

Not To Brag But, #humble

Teacher's Day 2017

Taylor's University in Malaysia
Address
Taylor's University Lakeside Campus No. 1 Jalan Taylor's
47500 Subang Jaya, Selangor, Malezya
web sitesi
Telefon
+603-5629 5000