Resmi açıklamayı okuyun

London School of Commerce Malta

Bedfordshire Üniversitesi ile Londra Ticaret Okulu (İngiltere) Kolejler Grubunun bir parçası

Malta Kampüsü

London School of Commerce Malta Malta, İngilizce'nin iki resmi ulusal dilden biri olduğu ve tüm yerel nüfus tarafından geniş çapta konuşulduğu büyüleyici Malta adasında çarpıcı bir konuma sahip, cazip bir konuma sahiptir. LSC Malta kampüsü, tesis genelinde Wi-Fi, iyi stoklanmış ve donanımlı bir kütüphane ve eğlence alanları dahil olmak üzere olumlu bir öğrenme deneyimi için gerekli tüm olanaklarla donatılmıştır.

LSC Malta kütüphane stoku, tüm temel metinlerin kredi ve referans koleksiyonundan ve tavsiye edilen okumalardan oluşur. Araştırma becerileri ve araştırma metodolojileri referanslarından oluşan bir koleksiyon da mevcuttur. Ayrıca, öğrenciler LSC'nin çevrimiçi kütüphanesi aracılığıyla elektronik ortamda bulunan 70.000'den fazla metnin tamamına erişebilecekler.

LSC Malta modern tesisleri ve kapsamlı öğrenme kaynakları, uluslararası işletmelerde kariyer için gerekli bilgi ve uzmanlığı geliştirirken, çalışmalarınızda sorunsuz ilerlemek için doğru araçları size sağlayacaktır. LSC Malta , öğretim kadrosunun seçkin profesörleri, araştırmacıları ve yüksek kalifiye profesyonel akademisyenleri ile gurur duymaktadır.

LSC Malta Faydaları

Kampüs, UNESCO Dünya Miras Alanı olan tarihi Valletta şehrinin yakınında ve adanın ana ulaşım merkezinin yanı sıra çok sayıda tarihi simge yapı, alışveriş merkezi, eğlence bölgesi ve eğlence mekanlarına kolayca ulaşılabilecek bir konumdadır. .

LSC Malta , uluslar ve kültürlerin eriyen bir potu olan öğrenci nüfusundan oluşan gerçekten farklı bir çevreye dalmış olacaksınız, bu da eğitiminizi temel akademik başarının ötesine taşıyan gerçekten biçimlendirici bir deneyim haline getirecektir.

LSC Malta , bir Yüksek Öğrenim Enstitüsü (Lisans Numarası 2014-FHI-025) olarak lisanslanmıştır.

Temel Avantajlar

  • Küresel olarak tanınan bir derecesi edinin
  • İngiliz MBA derecesi elde etmek için kredileri (İngiltere) transfer etme fırsatı
  • Son derece rekabetçi kurs ücretleri, esnek taksitlerle ödenebilir
  • İngilizce konuşulan Akdeniz ülkesinin eşsiz ortamında çalışın ve yaşayın
  • Ünlü uluslararası fakülte
  • Merkezi bir konumda modern, tam donanımlı bir kampüsten yararlanın
  • 70.000 çevrimiçi eğitim materyaline erişim
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Global MBA

London School of Commerce Malta

MBA kursu kariyerlerini ilerletmek için ekonomik ve etkili bir yol arayan iddialı iş yönetimi profesyonelleri hedefleniyor. Program, çeşitli uluslararası iş alanlarında t ... [+]

GereksinimlerTanınmış bir üniversiteden iyi derecelere sahip bir lisans diploması (Birleşik Krallık Lisansı (Hons) derecesine eşdeğer olmalıdır)En az 21 yaşında olmalıCEFR B2'de asgari İngilizce dil yeterliliği. Gerekli İngilizce yeterliliğine sahip olmayan öğrenciler, önlisans Akademik İngilizce kurslarını okuyabilirler.

MBA kursu kariyerlerini ilerletmek için ekonomik ve etkili bir yol arayan iddialı iş yönetimi profesyonelleri hedefleniyor. Program, hem yerel hem de yerel yönetmenler için ideal, uygun bir modüler temelde öğretilir.

Uluslararası iş dünyasının çeşitli alanlarında tanınmış öğretim görevlileri. Kurs ayrıca yarı zamanlı olarak da yürütülmektedir. Öğrencilerin altı haftada bir sekiz haftada bir ders modüllerinin tam bir haftasonuna katılmaları ve bunu kişisel çalışma, hazırlık ve ders ile tamamlamaları beklenir.... [-]

Malta Floriana
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
12 - 18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Inauguration of LSC Malta

Study at LSC Malta

Student from Morocco