Resmi açıklamayı okuyun

Fransız Rivierası'ndaki Monako Eyaleti , Monte-Carlo'da bulunan Uluslararası Monako Üniversitesi (IUM) , Finans, Lüks İş ve Uluslararası İşletme alanlarında uzmanlaşmış lisans, lisansüstü ve yüksek lisans derecelerini sunan bir İngilizce dil üniversitesidir.

Küresel Üretimi İlham Etmek


Uluslararası Monako Üniversitesi'nde (IUM) bulunan Monaco Business School , başarılı ve düşünceli liderler ve girişimciler geliştiriyor. Cote D'Azur'da İngilizce olarak tamamen öğretilen bir işletme eğitimi veren tek üniversiteye sahibiz. Öğrenci merkezindeki ve fakültede temsil edilen 60 ülke vatandaşı Monako Prensliği'nde yüksek öğrenim gören ilk kurumdur.

IUM'daki fark nedir? Öğrencilerin akademik çalışmalarında bireysel ilgi gören küçük sınıfımız üzerine gurur duyuyoruz. Profesörler ve öğrenciler arasında üst düzey bir etkileşim mevcut ve yenilikçi ve yaratıcı düşünmeyi teşvik ediyoruz.

Öğrencileri, gerçek dünyada öğrenilen becerileri kullanarak ders salonunda öğretilen teorileri ve verilerin ötesine geçmeye teşvik ediyoruz. Bu, onlara başarılı iş adamları olarak gelişim için bir temel sağlayan güçlü analitik ve bilişsel beceriler geliştirmelerini sağlar.

Öğrenciler, dünyanın dört bir yanından insanları fikirlerini paylaşmaya, yaşamları değiştirmeye ve küresel ölçekte fırsatlar yaratmaya davet eden kapsamlı ve çok kültürlü bir ortamda öğrenirler. Öğrencilerimiz ticaret dünyasında kim olduklarını anlamalı ve kendilerini güvene yakın iş adamları ve yarının girişimcileri olarak görüyorlar.

Monako, Avrupa'da ticaret için en iyi merkezlerden biridir ve güvenli bir çevre olarak tanınmaktadır. Öğrencilerimiz iş becerileri, pratik deneyim ve yaşam için onlara hizmet edecek kişisel gelişimle mezun olurlar. Misyonumuz küresel nesle ilham vermektir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

International University of Monaco

Bir eller Bireysel / Kurumsal proje dahil yoğun 10 aylık program, yetkin fonksiyonları ve insanları yönetmek için gerekli tüm fonksiyonel ve pratik araçlar sağlar; Bir bö ... [+]

SİZ IUM AT SİZİN TAM ZAMANLI MBA OUT OF ALMAK NE OLACAK? hızlı üretken ve kendine güvenen yöneticiler olmasını sağlayan katı yönetim beceri seti. yetenek gerçek anlamda uluslararası bir ortamda işbirliği. Farklı bölgeler, kültürler ve kökenden gelen kişilerin, çalışmak ve dinamik ve öngörülemeyen bir ortamda yol öğrenirler. Sert becerileri, aynı zamanda yumuşak becerileri yönetim başarısının temelinde, bugün ve yarın sadece asimile. Bir yönetim teori ve pratiğin genel bilgi, yanı sıra finans, lüks ve girişimcilik ve inovasyon yönetimi özel sektör bilgisi. Bir hayat değiştiren öğrenme ve ağ deneyimi: mesleki büyüme ve gelişme için yeni perspektifler, dünya çapında ağ ve sürekli fırsatlar yaratarak. SEN: ... [-]
Monako Monaco-Ville
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
10 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

What does IUM mean for you?

IUM Graduation Ceremony

Visit Monaco in 4K!

Reimagining business strategy | Ingo Böbel | TEDxIUM