Resmi açıklamayı okuyun

genel bakış

İş Okulu Hollanda Nijerya (BSNN) Nijerya'da bir eğitim hizmeti sağlayıcısı olarak Ekim 2003'te kuruldu. Bu uzman işletme okulu, Eylem Öğrenme olarak adlandırılan bilimsel öğrenme metodolojisini titizlikle uygular.

Eylem Öğreniminin amacı, yönetim öğrenmede yüksek öğrenime katkıda bulunmaktır; ve Afrika yöneticilerinin becerilerini, bilgi birikimlerini, araştırma yeteneklerini ve kendi örgütlerinin karşılaştığı sorunlar, beklentiler ve zorluklarla ilgili olarak harekete geçme yeteneklerini geliştirmelerini kolaylaştırmak.

Business School Netherlands Nigeria tarafından sunulan programlar, Action Learning metodolojisinin içsel karakterini taşımaktadır ve bu, işletme okulunun, Avrupa'da tanınan, yüksek lisans derecesi ile tanınan MBA Çalışmaları'nın önde gelen sağlayıcısı olarak ortaya çıkan kritik faktörlerden biri olduğunu kanıtlamıştır. Etkin yönetim geliştirmeye yönelik yaklaşım.

organizasyon

Bugüne kadar, BSNN Ota ve Abuja'da yirmi üç MBA öğrencisi ve 2 ya da 3-gün Eylem öğrenme Yönetimi Geliştirme Programları (Masters 'Classes olarak da bilinir) üzerinde 400'den fazla katılımcı ve 6-aylık Yönetimde 14'ün üzerinde öğrenciye sahiptir. Yeterlilik Geliştirme Programı.

Vizyon ve misyon

BSN Nijerya'nın vizyonu, yöneticilerin hakimiyet oranından daha hızlı öğrenmelerine olanak tanıyan heyecan verici biçimde farklı öğrenme deneyimleri sunan küresel bir sağlayıcı olmaktır; misyon ise, yönetim öğrenmesinde yüksek öğrenime katkıda bulunmaktır; ve Afrika yöneticilerinin becerilerini, bilgi birikimlerini, araştırma yeteneklerini ve kendi örgütlerinin karşılaştığı sorunlar, beklentiler ve zorluklarla ilgili olarak harekete geçme yeteneklerini geliştirmelerini kolaylaştırmak.

Personel üyeleri

Business School Netherlands ile çalışanlar, Action Learning metodolojisini günlük çevrelerinde uygulamaktan daha fazla isteklidir. Gün geçtikçe, personel bir organizasyon olarak en iyi MBA sağlayıcıları arasında en üst sıradaki konumumuzu korumamızı sağlamak için kendilerini geliştirmeye isteklidir.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

Business School Netherlands, Nigeria

Eylem Öğrenme Executive MBA, Nijerya'nın çeşitli eyaletlerinden ve ekonominin sektörlerinden gelen yöneticiler için yönetici profesyonelleri kesiyor. ... [+]

genel bakış

Eylem Öğrenme Executive MBA, Nijerya'nın çeşitli eyaletlerinden ve ekonominin sektörlerinden gelen yöneticiler için yönetici profesyonelleri kesiyor.

Executive MBA Programı Anahattı

Executive MBA Programı, İngilizce Bölümünde, katı bir Uluslararası Fakülte ve Eylem Öğrenme metodolojisi ekibi ile yürütülmektedir.

Sınırsız Yönetim

Executive MBA, İşe Yönelik Öğrenme Metodolojisini kullanarak iş zorluklarınızı gerçek hayattaki bir çözümle düzene koymanıza yardımcı olur. Esneklik anahtardır; Bir işletme okulu olarak, sürekli gelişim ve en üst düzeyde eğitim ihtiyacını anlıyoruz ve ayrıca zamanın günlük hayatımızda çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu sayede, çalıştayları cuma gününden pazar gününe kadar üç ayda bir etkinleştirin, böylece günlük çalışmalarınızla minimum düzeyde müdahale edin.... [-]

Nijerya Lagos
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
24 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
8 Adekunle Fajuyi Way, Ikeja GRA
Lagos, Lagos, Nijerya
web sitesi