Business School Netherlands, Nigeria

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

genel bakış

İş Okulu Hollanda Nijerya (BSNN) Nijerya'da bir eğitim hizmeti sağlayıcısı olarak Ekim 2003'te kuruldu. Bu uzman işletme okulu, Eylem Öğrenme olarak adlandırılan bilimsel öğrenme metodolojisini titizlikle uygular.

Eylem Öğreniminin amacı, yönetim öğrenmede yüksek öğrenime katkıda bulunmaktır; ve Afrika yöneticilerinin becerilerini, bilgi birikimlerini, araştırma yeteneklerini ve kendi örgütlerinin karşılaştığı sorunlar, beklentiler ve zorluklarla ilgili olarak harekete geçme yeteneklerini geliştirmelerini kolaylaştırmak.

Business School Netherlands Nigeria tarafından sunulan programlar, Action Learning metodolojisinin içsel karakterini taşımaktadır ve bu, işletme okulunun, Avrupa'da tanınan, yüksek lisans derecesi ile tanınan MBA Çalışmaları'nın önde gelen sağlayıcısı olarak ortaya çıkan kritik faktörlerden biri olduğunu kanıtlamıştır. Etkin yönetim geliştirmeye yönelik yaklaşım.

organizasyon

Bugüne kadar, BSNN Ota ve Abuja'da yirmi üç MBA öğrencisi ve 2 ya da 3-gün Eylem öğrenme Yönetimi Geliştirme Programları (Masters 'Classes olarak da bilinir) üzerinde 400'den fazla katılımcı ve 6-aylık Yönetimde 14'ün üzerinde öğrenciye sahiptir. Yeterlilik Geliştirme Programı.

Vizyon ve misyon

BSN Nijerya'nın vizyonu, yöneticilerin hakimiyet oranından daha hızlı öğrenmelerine olanak tanıyan heyecan verici biçimde farklı öğrenme deneyimleri sunan küresel bir sağlayıcı olmaktır; misyon ise, yönetim öğrenmesinde yüksek öğrenime katkıda bulunmaktır; ve Afrika yöneticilerinin becerilerini, bilgi birikimlerini, araştırma yeteneklerini ve kendi örgütlerinin karşılaştığı sorunlar, beklentiler ve zorluklarla ilgili olarak harekete geçme yeteneklerini geliştirmelerini kolaylaştırmak.

Personel üyeleri

Business School Netherlands ile çalışanlar, Action Learning metodolojisini günlük çevrelerinde uygulamaktan daha fazla isteklidir. Gün geçtikçe, personel bir organizasyon olarak en iyi MBA sağlayıcıları arasında en üst sıradaki konumumuzu korumamızı sağlamak için kendilerini geliştirmeye isteklidir.

Konumlar

Lagos

Address
8 Adekunle Fajuyi Way, Ikeja GRA
Lagos, Lagos, Nijerya