Resmi açıklamayı okuyun

Yıllara İş (SDSB) ve Suleman Davud Okulu

1986 yılında kurulan Business School, Yönetim Bilimleri Lahor Üniversitesi (LUMS) Okullarda ilk oldu.

zorlu ve ilgili müfredat için ihtiyaç bilgi vermek için vaka çalışmaları ziyade geleneksel dersler kullanımını önerdi. Bu karar, Harvard Business School ve bu öğretim felsefesi öncü, her ikisi de Western Ontario Üniversitesi (UWO) ile yakın işbirliği ile desteklenmiştir.

Aynı zamanda, akademik ve profesyonel mükemmellik yolunda taahhüt Harvard, UWO, IMD, Cambridge, Stanford, McGill ve Yönetim Asya Enstitüsü olmak üzere dünyaca ünlü üniversite ve kurumlardan akademisyen ve yöneticileri içeren bir "Visiting Komitesi" tarafından desteklenmektedir.

Okul yoğun bir full-time MBA, bir hafta sonu Executive MBA, bir ders-tabanlı Doktora Yönetimi ve Muhasebe ve Finans binbaşı ile lisans programları ve Yönetim Bilimi dahil çeşitli programlar sunmaktadır. Buna ek olarak, Rausing Yönetici Geliştirme Merkezi (REDC) yöneticiler için kısa süreli programları sunmaktadır. Okul aynı zamanda Stratejik Sektörler Araştırma Merkezi Sosyal Kurumsal Gelişim Merkezi ve Vaka Araştırma Merkezi aracılığıyla sıkı ekonomik ve yönetim araştırma yürütmektedir.

LUMS tavsiye ve bilgi kaynağı olarak görür iş dünyası ile yakın ilişki sürdürür. Bu etkileşim sadece iş örgütlerinin ihtiyaçlarına uygun müfredat tutmaya yardımcı olur, aynı zamanda öğrencilerin iş dünyasında dinamikleri maruz olmasını sağlar.

İş liderleri aktif sık sık ziyaret, seminerler vasıtasıyla hem öğretim üyeleri ve öğrenciler ile ve konuk konuşmacı olarak etkileşim ve onların bakış açıları sınıf deneyimini zenginleştirmek. Ayrıca, sanayi bağlantıları kurumsal dünyadan 2.000'den fazla üst düzey yöneticileri ve yöneticiler tarafından her yıl katıldığı yönetici geliştirme programlarında eğitim ve öğretim MBA fakülte katılımı ile güçlendirilmiştir.

Biz, şahsen ve profesyonelce ve bir fark yaratmak için onları fırsatlara erişim sağlayarak akademik hazırlayıp çok kültürlü bir ve coğrafi olarak dağınık öğrencilerin beden değişen eğitim ihtiyaçlarına yönelik sunmayı amaçlıyoruz.

Üç yıl ve 2000'den fazla mezun sonra bölgede en iyi işletme okullarından biri olarak sıralanır. SDSB Güney Asya'daki öğrencilerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Bu SDSB ile bir ortaklık değerli bir çaba kılan da budur.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Suleman Dawood School of Business

İş İdaresi (MBA) LUMS İşletme Suleman Davud Okulu (SDSB) programın Masters tam zamanlı çalışmanın iki yıl kapsayan, yoğun ve zorlu bir akademik deneyimi sağlar. ... [+]

Neden LUMS MBA?

"Ben eski kampüsünde 1991 yazında Lums katıldı. diğer şeylerin yanı sıra bizim yaz yönlendirme için, biz iki disketler her bilgisayar tanıtıldı ve verildi! geleneksel derslik bir arka plandan geliyor, öğretim vaka yöntemi korkutucu hissettim. Ben kampüste az 100 öğrenci ile, LUMS kurucu fakülte tarafından öğretildi şanslıydı. Ben LUMS benim zamanında hayat boyu arkadaşlıklar yaptı. WAC bir arka kırıcı iken helva Puri kahvaltı cazibesi bize gece yarısı basketbol maçları unutmamak için, devam etti. baştan yapıyor sakıncası olmaz! "

Aali Shafi MBA 1993, Başkan Yardımcısı ve İş Başkanı, MCB Bank Ltd

"Bir girişimci olmak, ben LUMS ağ ilk elden destek yaşadım. Pakistan'da neredeyse her şirkette bağlantıları ve arkadaşları olması harika. LUMS mezunlar her zaman çok destekleyici ve kolayca bir girişimci olarak ürünlerinizi adım için bir şans elde edebilirsiniz. "... [-]

Pakistan Lahor
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku