Resmi açıklamayı okuyun

CENTRUM PUCP Business School hoş geldiniz. Biz Pontificia Universidad Católica del Perú'daki işletme okuluyuz ve size kendimiz gibi kapsamlı profesyonel deneyim ve liderlik eğitimi sunuyoruz. Son 20 yılda, ülkedeki en prestijli işadamları sınıflarımızdan geçti. Şimdi sıra sende. Tarihimizin bir parçası ol!

2000 yılından bu yana, öğrencilerimizi ve mezunlarımızı farklılaştıran mesleki mükemmellik ve kişisel etik arayışına dayanarak, iş dünyasında en iyi eğitimi sunuyoruz. Bugün size Lima'daki en kapsamlı işletme eğitimini sunuyoruz; Peru’daki sekiz şehir; ve Latin Amerika.

CENTRUM PUCP şunları sunar:

 • Dünyanın en saygın akademik yönetim kurumları tarafından onaylanmış ve onaylanmış süreçler.
 • İhtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmış MBA, doktora ve yönetim programları.
 • Tanınmış akademik geçmişe ve mesleki deneyime sahip fakülte.
 • En iyi bibliyografik ve teknolojik kaynaklara sahip konforlu, modern bir ortam.
 • Ofis yerleştirme, iş fuarları ve istihdam edilebilirlik hakkında kişiselleştirilmiş tavsiyeler.
 • Yüksek kalitede ve yüksek standartlarda ücretsiz erişim çevrimiçi kursları (MOOC).

Team work, work colleagues, working togetherAnnie Spratt / Unsplash

Görevimiz

“Pontificia Universidad Católica del Perú” un bir parçasıyız ve bu nedenle ibadet özgürlüğü konusunda etik, demokratik ve Katolik ilkelerinden ilham alan çoğul ve hoşgörülü bir akademik topluluk oluşturuyoruz.

Akademik mükemmellik, inovasyon ve teknoloji ile en yüksek akademik ve profesyonel seviyeye sahip insanları oluşturur, onları eleştirel düşünen, sosyal sorumluluk ve etik ilkelerle hareket eden iş liderlerine dönüştürürüz. Mezunlarımız, iş dünyasında faaliyet gösterdikleri dürüstlüğü öne çıkaran küresel bir bakış açısına sahip, eylemlerinde adil ve toplumun hizmetinde rekabet edebilirlik duygusuyla vatandaşlardır.

Çok yönlü ve disiplinler arası bir şekilde yürüttüğümüz araştırma ve eğitimlerle topluma ilişkin bilgi üretimi, küresel bir yaklaşımla, yatay, titiz ve açık bir diyalog alanı olarak kuruluyoruz.

Ulusal ve bölgesel sorunlara dahil olduğumuz sosyal değişim, girişimciler, yenilikçiler, sürdürülebilir ve kapsayıcı biziz.

Tüm etkileşimlerde beklentilerini karşılayarak öğrencilerimize, mezunlarımıza, işbirlikçilerimize ve ilgili topluluğa en iyi deneyimi sunuyoruz.

Vizyonumuz

Peru'daki en iyi işletme okulu ve Latin Amerika'da lider olmaya devam edin.

İnsani gelişme, sürdürülebilir sosyal ilerleme ve ulusal ve bölgesel rekabet edebilirliğe kendini adamış hümanist bir kurum olarak tanındı.

Öğrencilerimizi, akademik mükemmellik, inovasyon ve teknoloji aracılığıyla, ilgili çözümler sunarak ve iş dünyasında bütünlük politikalarını teşvik ederek iş liderlerine ve değişim ajanlarına dönüştürüyoruz.

Degerlerimiz

 • Gerçeği ara
 • Liderlik
 • Sosyal sorumluluk ve sürekli gelişim taahhüdü
 • Dürüstlük
 • çoğulculuk
 • Dayanışma
 • Adalet
 • Kişinin onuruna saygı duymak
 • Hata payı

Program dili:
 • Ingilizce
 • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

CENTRUM PUCP Business School

MBA CENTRUM Yüksek Potansiyelli Tam Zamanlı programı, ülkemizde ve uluslararası alanda önemli organizasyonlara öncülük etme potansiyeli yüksek genç profesyonellerin eğiti ... [+]

MBA CENTRUM Yüksek Potansiyelli Tam Zamanlı programı, ülkemizde ve uluslararası alanda önemli organizasyonlara öncülük etme potansiyeli yüksek genç profesyonellerin eğitim ve beceri geliştirme eğilimlerini ele almak için oluşturulmuştur. Program, katılımcılara rekabet edebilirliklerini artırmak ve yenilikçi, kapsayıcı, ölçeklenebilir ve sosyal etki çözümleri önermek için gerekli olan bilgi, model ve deneyimleri sağlayan ilgili, modern, etki bilgisi bir yapı içeriyor. Küresel vizyon ve liderlik, teknolojilerin kullanımıyla birlikte geleceğin yöneticisine yönelik sorunları güçlendirmektedir.

İstenen nisaba uymamak, CENTRUM PUCP, başlangıç tarihini erteleme hakkını saklı tutar. Programın fiyatları ve koşulları değişebilir.... [-]

Peru Santiago de Surco
Temmuz 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
15 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
CENTRUM PUCP Business School

İşletme Yönetimi'nde Tricontinental Master, global ve bütünleşik bir vizyonla liderleri eğitmek için tasarlanmış, yüksek düzeyde bir master derecesidir. Bu prestijli tam ... [+]

İşletme Yönetimi'nde Tricontinental Master, global ve bütünleşik bir vizyonla liderleri eğitmek için tasarlanmış, yüksek düzeyde bir master derecesidir. Bu prestijli tam zamanlı alternatifi sunmak için üç prestijli okul bir araya geldi. % 78 burs başvurusunda bulunun.

CENTRUM PUCP, sürekli gelişim politikasına göre, örgü, kurslar veya öğretmenler dizisinde değişiklikler yapabilir. Gerekli nisaba uymamak, CENTRUM PUCP, kursların ve programların başlamasını erteleme hakkını saklı tutar. Programın fiyatları ve koşulları değişebilir.

Masa saati Başlat Yatırım

Tam zamanlı 13 ay Pazartesiden cumaya, 9:30 - 18:00

2020 Ağustos S /. 74900 Adeolu Eletu / UnsplashDerece ve SertifikalarPeru Papalık Katolik Üniversitesi'nden İşletme Yüksek Lisansı.Johannes Kepler Üniversitesi, Victoria Üniversitesi ve CENTRUM PUCP Business School .Uluslararası GezilerLima, Peru: Ağustos - Aralık 2020Kanada: Ocak - Mart 2020Avusturya: Nisan-Haziran 2021Lima, Peru: Haziran-Ağustos 2021Amaçlı... [-]
Peru Santiago de Surco
Ağustos 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
13 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

CENTRUM Talk | Percy Marquina

CENTRUM: Una historia de liderazgo y éxito

CENTRUM Católica: We invite you to be part of our history!