Resmi açıklamayı okuyun

Dünyanın ve özellikle Latin Amerika ve Peru'nun mevcut sosyal ve ekonomik koşulları, eğitim kurumlarını, iş ve hükümet alanında ihtiyaç duyulan yeni senaryolar ve yetkinlikler hakkındaki bilgilerini derinleştirmeye zorlamaktadır.

Bu anlamda, İdari Bilimler ve İnsan Kaynakları Fakültesinin Yüksek Lisans Bölümü, zamanımızın karmaşıklığı ile ortaya çıkan yeni zorlukları proaktif bir şekilde üstlenerek, eğitim programlarında müfredat değişikliklerine yol açarak, entegrasyonu ve ödenmemiş Öğrencilerimiz, küreselleşen ve sürekli değişen bir dünyanın yarattığı yeni zorluklarla yüzleşmek; Öğretmenler ve öğrenciler, yalnızca akademik ve araştırma hayatının memnuniyetini sağlamak için değil, aynı zamanda sosyal grup koşullarının iyileştirilmesine de katkıda bulunmak için, bilgi arayışına ve ilerlemesine yönelik, tutarlı bir çalışma grubu oluşturuyorlar.

Program dili:
  • Ispanyolca

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Universidad de San Martín de Porres

Programın temel amacı, yüksek düzeyde becerilere sahip liderleri, en üst düzeydeki liderleri, işletme yönetiminde ileri düzeyde bilgi üretme ve geliştirme yeteneğine sahi ... [+]

Programın temel amacı, yüksek düzeyde becerilere sahip liderleri, en üst düzeydeki liderleri, işletme yönetiminde ileri düzeyde bilgi üretme ve geliştirme yeteneğine sahip, çeşitli mesleki roller ve senaryolarda yüksek kalite ve etkinlik düzeyleriyle performans göstermelerini sağlamaktır. Örgütlerinin sosyal ve ekonomik sorunlarını anlama ve çözme konusuna ilgi duymak.

İleri düzey eğitime sahip bu profesyoneller, sadece teknolojik eğitimleri ve analitik kapasiteleriyle değil, aynı zamanda yönetim, yaratıcılık, rekabetçilik, etik standartların korunması ve ülkenin sosyal, ekonomik ve politik gerçekliğine karşı duyarlı olma yeteneklerinden de uzak durmaktadırlar.... [-]

Peru Santa Anita
Mart 2020
Ispanyolca
Tam zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku