Resmi açıklamayı okuyun

eKrakov Ekonomi Üniversitesi'nde Krakov İş Okulu (CSB CUE), 1991 yılından beri eğitim hizmetleri pazarında yer alıyor. Okul MBA çalışmaları, lisansüstü dersler sunmaktadır ve araştırma danışmanlığı ve yayıncılık hizmetleri vermektedir. CSB CUE, teklifini günümüz pazarının ihtiyaçlarına göre uyarlayarak sürekli geliştirmektedir. Polonya'nın sıralamalarında dinamik gelişme ve bunu başarıyla sürdüren Yüksek Okulu, uluslararası arenada giderek daha fazla tanınmaya neden olur. Cracow İşletme Fakültesi CUE, gerek Polonya'da gerekse yurt dışında işletmeler, kültür merkezleri, üniversiteler, orta öğretim sonrası okullar ve toplum kolejleri ile devam eden işbirliğini sürdürür. Uluslararası topluluğun bir parçası olup, dünya çapındaki iş ortaklarıyla bir araya gelerek deneyimler ve yetkinlikler paylaşma, küresel bir eğitim kurumu ağı, kamu kuruluşları ve danışmanlık firmalarına erişme fırsatı sağlayan bir parçasıdır.

Okulun Ortakları: St. Gallen Business School (İsviçre), Ecole de Management de Normandie, ESC Clermont Yönetim Enstitüsü / ESC Clermont (Fransa), Clark Üniversitesi, Suffolk Üniversitesi Sawyer Business School, Roosevelt Üniversitesi, Heller College İşletme, Grand Valley State Üniversitesi (ABD), Stockholm İşletme Fakültesi (İsveç), Johannesburg Üniversitesi (Güney Afrika), Moldova Ekonomik Araştırmaları Akademisi (Moldova), Bankacılık Üniversitesi (Ukrayna).

2011'den bu yana CSB CUE, Avrupa Yönetim Geliştirme Vakfı EFMD'ye üye olmuştur.

Okulun asıl hedefi, iş dünyasıyla uzun süreli işbirliğine odaklanmaktır. Öğrencilere aktarılan bilginin işletme uygulamaları ile güçlü bir şekilde ilişkili olduğundan emin olmaktadır, zira o zaman mezunlar iş piyasasında güçlü bir konuma gelecek ve Polonya girişimciliği geliştirecektir.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

Yenilikçi MBA CSB Master çalışmaları, Clark University of Worcester (ABD) ile işbirliği içinde Cracow School of Business CUE tarafından düzenlenmiştir. Bu çalışmalar önce ... [+]

MBA CSB Master

Yenilikçi MBA CSB Master çalışmaları, Clark University of Worcester (ABD) ile işbirliği içinde Cracow School of Business CUE tarafından düzenlenmiştir.

Bu çalışmalar öncelikle iş hayatında kariyerlerine başlamak isteyen insanlar için yaratılmaktadır (genç yönetim).

MBA CSB MASTER PROGRAMI:Saat sayısı: 2 160 saat (480 saat ders ve 1 680 saat bireysel proje çalışması)MBA CSB Master çalışmaları, yeterlik alanlarına ayrılan sınıfların yürütüldüğü dört yarıyıl sürmektedir.Uygulamalı dil: İngilizce% 100Hafta sonu dersleri Cuma (saat 18:00 - 21:00), cumartesi ve pazar günleri saat 8.00 - 16.00 arasında gerçekleştirilmektedir. Toplantılar ayda bir veya iki kez yapılmaktadır.MBA CSB Master Programının Maliyeti: 6 900 EUR (taksitler halinde ödeme imkanı), 200 EUR iade edilmeyen işe alım ücretiOrtak okulu: Clark University of Worcester (ABD)Program Hedefi... [-]
Polonya Kraków
Ekim 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
4 dönem
Kampüs
İngilizce Devamını oku