Resmi açıklamayı okuyun

A Bilgisayar Bilimleri Enstitüsü parçasıdır Polonya Bilimler Akademisi hangi SCImago Kurumları Sıralaması dünyada 33. sırada yer almaktadır. Bilimleri (IPI PAN) Polonya Akademisi Bilgisayar Bilimleri Enstitüsü Direktörü Profesör Jacek Koronacki. Enstitü başka yönetim organı Profesör Andrzej Tarlecki başkanlık ettiği Bilimsel Konseyi olduğunu. Enstitü, Lehçe lisans programları çeşitli öğretir MBA - Yenilik ve Veri Analizi programı Ayrıca İngilizce, İngilizce İşletme Utah Valley Üniversitesi (ABD) Woodbury Okulu ile işbirliği ve Çağdaş Bilişim programında doktora çalıştırın.

Enstitü iki Bölümleri vardır:

Bilgisayar Bilimleri Teorik Vakıflar Bölümü (Bölüm Profesör Wojciech Penczek Başkanı), ve Yapay Zeka Bölümü (Bölüm Profesör Jan Mielniczuk Başkanı). Bilgisayar bilimlerinin ana araştırma faaliyetlerinin teorik Vakıflar Bölümü aşağıdaki alanlarda yatıyordu:

 • Bilgisayar mimarisi
 • Web Hizmetleri Teknolojisi
 • Bilgisayar Sistemleri Teorisi
 • Dağıtık Sistemler Teorisi.
IPIPAN102

Yapay Zeka Bölümü alanlarında uzmanlaşmış

 • İstatistiksel Analiz ve Modelleme
 • Dil Mühendisliği
 • Yapay Zeka Temelleri
 • Oyun ve Karar Teorisi.

bilimsel faaliyetlerin Enstitüsü'nün başlıca türleri şunlardır:

 • Araştırma projeleri (örneğin delil akıl, bilgi edinme ve temsili, istatistik ve biyolojik motive öğrenme paradigmaları, karar teorisi)
 • Konferanslar (Dil İşleme örn Uluslararası Konferans ve Akıllı Bilgi Sistemleri, Güvenlik Uluslararası Ortak Konferansı ve Akıllı Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Enformasyon Sistemleri ve Endüstriyel Yönetim Uygulamaları Uluslararası Konferans)
 • Seminerler
 • Yayınlar (150'den fazla makaleler, kitap bölümleri, monografi ve kitaplar her yıl).

Biz ne yapmak niyetinde

Polonya Bilimler Akademisi Bilgisayar Bilimleri Enstitüsü araştırma ve hem yurtiçinde hem de uluslararası üne edildiği akademik faaliyetlerin yüksek düzeyde tutmak için belirlenir. Bu Bilim Bakanlığı ve Polonya Cumhuriyeti Yükseköğretim Bir sınıflandırmaya sahiptir. Aynı zamanda bir H + Alman Anabin veritabanında yükseköğretimin (en yüksek sınıflandırma) kurum olarak yer almaktadır. Enstitü, uluslararası eğitim programları ile ilgili işbirliğinin yanı sıra araştırma projeleri ve ortak hibe ilerletmek niyetinde.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

1 Yıllık MBA

Institute of Computer Science - Polish Academy of Sciences (IPI PAN)

Polonya Bilimler Akademisi Bilgisayar Bilimleri Enstitüsü (IPI PAN) onun ortağı, Utah Valley Üniversitesi İşletme Woodbury Okulu (ABD) desteği ile öğretilen MBA programı ... [+]

MBA Çalışmaları onun ortağı desteği ile öğretilen Polonya Bilimler Akademisi Bilgisayar Bilimleri Enstitüsü'nde, İşletme Woodbury Okulu Utah Valley Üniversitesi

Polonya Bilimler Akademisi Bilgisayar Bilimleri Enstitüsü (IPI PAN) onun ortağı, Utah Valley Üniversitesi İşletme Woodbury Okulu (ABD) desteği ile öğretilen MBA programı sunmaktadır. Bu yöneticiler için prestijli ve ödüllendirici lisans programı ve kamu yönetimi ve sivil toplum kuruluşlarında çalışan iş liderleri yanı sıra insanların olmayı ilham olanlar. MBA programının formatı çalışma ve aynı zamanda eğitim için izin verir.

(İngilizce öğretilen) "Yenilikler ve Veri Analizi" başlıklı MBA çalışmaları bilişim, ekonomi ve yönetim gibi disiplinleri kesen lisansüstü çalışmalar vardır. lisansüstü MBA çalışmaları iki dönem sürer. (- 40 sayfa 20) çalışmalar sonunda öğrenciler kendi iş projelerini savunmak. lisansüstü MBA çalışmaları part-time formatında dayanmaktadır. dönem başına iki modül vardır. Her bir modül Pazar (artı isteğe bağlı sınıflar) 12.30 kadar Çarşamba günü 11.00 sürer. Bir kural olarak, her ders (konu) 8 saat öğretilir. Ekim Ocak, Nisan ve Haziran ayına kadar: akademik yıl başına dört alımları vardır. (Kısa IPI PAN) Polonya Bilimler Akademisi Bilgisayar Bilimleri Enstitüsü ödüllendirme kurumudur. Utah Valley Üniversitesi İşletme Woodbury Okulu seçilen dersler / konuları ve müfredat geliştirme amaçlayan öneren önlemler öğretmek temsilcileri bazı gönderen bir kurum olarak katılmaktadır. Utah Valley Üniversitesi İşletme Woodbury School Öğretim böyle gözetimi ile ilgilenen öğrenciler olacak sağlayarak iş projeleri denetleyecek olabilir ve temsilcileri böyle bir sorumluluğu üstlenmek kabul edecektir. ... [-]
Polonya Varşova
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
1 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku