Resmi açıklamayı okuyun

Varşova Yönetimi Üniversitesi

1995 yılında kurulan Varşova Yönetimi Üniversitesi, Polonya'nın en eski özel kolejlerinden biridir. Şu anda birden fazla 6.000 öğrencinin kaydı ve fazla 37.000 mezun vermiştir. Onun fakülte deneyimli ve yaratıcı araştırmacı ve öğretim üyesinden oluşur.

Varşova Yönetimi Üniversitesi, son derece muhtemel öğrencilere uygun koşullar Üçüncü Binyılın Kampüsü'nde eğitim sunuyor. Bu iyi donanımlı bir mimari akademik kompleks konut sayısız konferans odaları, laboratuarlar, bilgisayar odaları ve dil laboratuarları olduğunu.

Üniversite kompleksi ayrıca modern bir yüzme havuzu, spor salonu ve spor salonu gibi eğlence olanakları bulunmaktadır. Binada bir büfe ve .Reasonable fiyat ve iyi menü memnun etmek bu zor hatta karşılamak gerekir büyük bir kafeterya bulunmaktadır. Öğrenci yurdu tek, iki kişilik ve üç kişilik odaların yanı sıra suit 300 öğrenci barındırmaktadır. Tüm odalar Internet erişimi vardır. Bir yeraltı otoparkı için makul bir fiyat için kullanılabilir.

Çalışmaları lisans:

Lisans derecesi programları

Yönetim yönetim Uluslararası ilişkiler Pedagoji Avrupa Çalışmaları siyaset bilimi Ulusal Güvenlik

Mühendisin lisans programları

Bilgisayar Mühendisliği Üretim Yönetimi ve mühendislik

Lisansüstü çalışmaları:

Yüksek lisans programları

hukuk Yönetim yönetim Uluslararası ilişkiler Pedagoji psikoloji

Program dili:
  • Ingilizce
  • Lehçe

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

Warsaw Management Academy - Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

İşletme çalışmalarının Lisansüstü Executive Master en prestijli iş ve üst düzey yönetimi insanlar için tasarlanan dünyanın yönetsel niteliklere tanınan arasındadır. ... [+]

Yönetici İşletme Yüksek Lisans

Doktora Yönetici İşletme Yüksek Lisans çalışmalar en prestijli iş ve üst düzey yönetimi insanlar için tasarlanan dünyanın yönetsel niteliklere tanınan arasındadır. EMBA çalışmalarının müfredat yönetimi ve iş alanında akademik eğitimin etkili tamamlanması için izin verir. EMBA lisansüstü eğitim mezunları, rekabet üzerinde avantaj elde ve onların değerini ve iş piyasasında çekiciliğini artırmak.

Muhataplar

EMBA yüksek lisans çalışmaları müfredat çeşitli alanlarda bilgi ve becerilerini kullanmak amacıyla idari personel, tüzük organların üyesi, ticaret şirketleri, yöneticileri veya yöneticilik pozisyonlarında almak isteyenler yönetmenleri için, her şeyden önce, tasarlanmış , diğerlerinin yanı sıra, finans yönetimi, pazarlama, insan kaynakları yönetimi, medya ve PR ve koçluk.... [-]

Polonya Warsaw
Ekim 2019
Ingilizce,Lehçe
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku