Porto Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Porto İşletme Okulu büyük Portekizli Üniversitesi İşletme Fakültesi, Porto Üniversitesi'dir. Misyonu uygulamalı araştırma ve iş hizmetleri alanlarında kalıcı katılımı ile lisansüstü dersler ve ileri üst yönetim eğitimi, tamamlayıcı faaliyetlerin öğretidir.

Porto İşletme Fakültesi beceri ve eski EGP-UP ve ISFEP başarıyla Ekonomi Fakültesi bünyesinde geliştirilen bir icra eğitim projesi deneyimini bir araya getiriyor.

Temel bir kaynak olarak, Porto İşletme Okulu diğer iki öğretim kategoriler eklendiği için Porto (Ekonomi, Mühendislik, Hukuk, Psikoloji ve Eğitim Bilimleri Fakülteleri) Üniversitesi'nden öğretim ve araştırmada uzun deneyime sahip bir öğretim kadrosu vardır: ile yöneticileri akademik eğitim ve sağlam bir iş kariyer ve yabancı Üniversiteler, yani Kuzey Amerika olanlar (Central Florida, Massachusetts, Miami ve New Orleans) ve Avrupa olanlar (London Business School ve diğerleri arasında İş Kurumu) dan öğretmenleri. bazı durumlarda 1988'den beri var benzer yabancı okullara Bu bağlantılar, faaliyetlerinde uluslararası yüksek düzeyde sağlamak.

Porto İşletme Fakültesi

Porto İş Okulu bile School'un yönetim organlarının kurulması (Yönetim Kurulu ve Yönetim) belirleyici bir katılımı ile şirketler ve diğer referans kuruluşların bir grubun desteği vardır ve hangi Portekizli iş dünyası ile Okulu'nda için etkili bir bağlantı sağlamak . Porto Business School yönetim modelinde işletmelerin katılımı başka Portekizli Business School gözlenen daha büyük ölçüde daha kapsamlıdır.

Porto İşletme Fakültesi şu anda referans ürün olarak aşağıdaki sahiptir: Uluslararası bir tam zamanlı MBA, Magellan MBA ve Executive MBA. Bu programların dışında, Porto İş Okulu hatta bir yıl lisans kursları, kısa ve orta süreli yürütme programlarına, üst yönetim seminer, şirket içi eğitim programları ve iş hizmetleri (seçimi ve kalifiye işçilerin işe bir dizi sunar ve araştırma ve danışmanlık uygulamalı faaliyetler).

Porto Business School Değerleri

  • İyi de genişlemiş
  • Bir farklılık yaratmak
  • Daha için çabalamak
  • Yaşam için eğitmek

Misyon

Porto İşletme Okulu yönetiminin kalitesini artırmak ve post-mezun seviyede gelişmiş eğitim yoluyla, şirketler ve diğer kuruluşlar değişikliği teşvik etmek görevi var, araştırma ve danışmanlık uyguladı. Porto İşletme Fakültesi niyetinde bilgi ve yeterliliklerin ve liderlerin eylemler için ve global pazarlarda şirketlerin rekabet için bir destek ağı geliştirmek istiyor.

Vizyon

Biz de üst yönetim eğitimi olmak liderler, yerleştirme şirketleri ve akademi yan-yana nişan devam eden öğrenme süreci ve karşılıklı takdir kimse bir.

Ortaklar

Porto İşletme Fakültesi 36 ilişkili kuruluşlar tarafından desteklenmektedir. Aşağıdaki şu anda Porto Business School ortaklarıdır:

Akademik

Porto İşletme Fakültesi

Akademik olmayan:

Porto İşletme Fakültesi

AKREDİTASYONLAR

AMBA ve EPAS: Porto Business School MBA programları iki uluslararası akreditasyonları taşıyıcılarıdır.

Porto İşletme Fakültesi

Konumlar

Porto

Address
Avenida Fabril do Norte, 425
Matosinhos
Portugal

4460-312 Porto, Porto Bölgesi, Portekiz

Akreditasyonlar