Resmi açıklamayı okuyun

Okul hakkında

MSM Hollanda'da kuruldu, onun kökeni 1952 yılına dayanan ve 2010 yılından bu yana Romanya'da EMBA programı teslim edilmiştir. 2012 yılında 60. yılını kutlayan Maastricht School of Management, geri 1952 kadar uzanan, Delft Teknik Üniversitesi Yönetim Bilimleri Enstitüsü'nde kökleri vardır. 1989 yılında, okul Maastricht tarihi şehir taşındı ve 1993 yılında ismi Yönetimi Maastricht School olarak değiştirildi. küresel eğitim alanında önemli bir oyuncu olarak, MSM sistematik olarak profesyonel hizmetler eğitim, teknik yardım ve araştırma birleştiren birkaç yönetim okullarından biridir. 2.000 'den fazla öğrenci her yıl 20'den fazla ülkede mezun olan, MSM Hollanda'nın en büyük ve en uluslararası iş okuludur. MSM her yerel pazarda saygın eğitim kurumları ile işbirliği yaparak dünya çapında, kendi Outreach MBA sunmaktadır. Dora Surugiu Adrian Stanciu ve Oliver Olson: Yönetim Romanya Maastricht School son on yılın Romania`s en saygın eğitim liderlerinin bazıları tarafından oluşturuldu.

Anahtar global eğitim kurumlarından biri olarak, 20'den fazla ülkede her yıl mezun 2000'den fazla öğrencimiz var. Bizim sosyal programlar çeşitli iş / araştırma MSM uluslararası görünüm için önemlidir - Program üç kıtanın (Avrupa, Asya ve Afrika) mevcuttur. MSM, böylece, Romanya'da aktif en büyük ve en uluslararası iş okuludur.

Yönetim Romanya Maastricht School of Misyon:

Biz her öğrencinin iç kıvılcım tanımak, biz sonra bilgi sağlamak ve profesörler ve mezunları değişim ajanları eden işletmeler ve toplum ihtiyaç haline sonunda, bu yüzden bizim değerlerimizi paylaşan akranları ile birlikte öğrencileri getirerek karakteri güçlendirmek.

DEĞERLER:

Bu okul aynı değerleri paylaşan insanları bir araya getiriyor: bütünlüğünü, açıklık, statükoyu meydan okumak için kendini geliştirmek, topluma saygı, proaktif iyimserlik ve cesaret sürekli ihtiyacı kendini göstermektedir.

Biz yaratacak Değişim Ajanlar Meta-Öğrenme Çıktıları: Aşağıdaki Öğrenme Çıktıları topraklanmış İşletme (MBA) Master sunarak

Bütünsel Değerlendirme (HA) Kişisel Sorumluluk (PR) Liderlik Tutum (LA) Sistem ve Stratejik Düşünme (SST) Takım Çalışması ve İşbirliği (TWC)

Ders İçeriği Kazanımları

İşletme Yönetimi (B) Pazar Geliştirme (M) İnsanlar Geliştirme (P) İş Stratejisi (S) Gelişen Pazarlarda Karar Verme (E)

Tanımı Değişim ajanı

Değişim Ajanlar oluştururken başarımız aşağıdaki nitelikleri karşı öğrencileri ve mezunları ölçerek tespit edilecektir:

Özerk (PR, LA) Statüko (LA, HA) Zorluklar Değişim Davranışı sahip (PR, LA, P) Çevre Analiz yeteneği (HA, SST, E) farklı durumlarda Farklar anlama Able (SST, B) Gerçeği arayan (HA, SST) Vizyon var (HA, SST, LA, S, M) Muhalefet Karşısında Hedefleri amansız Pursuit (S, LA, E) Cesaret Kanununa (PR, LA) Yürütmektedir Diğerleri (TWC, P, LA)

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

Maastricht School of Management Romania

2 yıl, part-time MSM Romanya EMBA programı yönetimi bilgi ve uygulamalarını ilerletmek için ve dinamik bir yol için onları eğitmek amacıyla orta kariyer uzmanları işletme ... [+]

Executive MBA programı 2 yıl, part-time MSM Romanya EMBA programı yönetimi bilgi ve uygulamalarını ilerletmek için ve dinamik bir yol için onları eğitmek amacıyla orta kariyer uzmanları işletme state-of-the-art lisansüstü eğitim vermektedir küresel iş ortamı.

EMBA bir hafta sonu formatında MSM MSM Bükreş Derneği tarafından ortaklaşa sunuluyor. Program başarılı bir şekilde yönetilen ve önceki on yılda dünya çapında tanınan iş okullarında öğretti akademik ve idari personel tarafından kolaylaştırılır. Başarılı katılımcılara tevcih derece MSM tarafından sadece verilecektir.

İş ve Kamu Politikası

Romanya'da Bugünün iş liderleri iş, toplum, kültür ve politik güçler arasındaki arası oyun üzerinde bir önem gerekir. Bu etkileşim, mevcut küresel ekonomik kriz sırasında daha belirgin olmamıştı. Bu ders öğrencilere hala bir iş 'paydaşlarına olan sorumluluklarını karşılarken, etik ve sürdürülebilir bir şekilde bütün bu güçlerle başa çıkmak için gerekli araçları sağlar.... [-]

Romanya Bucharest
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku