Resmi açıklamayı okuyun

Aalto Yönetici Eğitim Akademisi

Aalto Executive Education Academy (Aalto EE), kapsamlı uluslararası ağının ve Finlandiya'nın Aalto Üniversitesi'nin yetkinliklerinin birçok yönünü çizerek yüksek kaliteli yürütme geliştirme hizmetleri sunmaktadır. Aalto EE'nin misyonu daha iyi bir liderlik vasıtasıyla daha iyi bir dünya inşa etmek ve yeni nesil liderleri yetiştirmektir. Kurumun güçlü yönleri, küresel işletim modelinde ve çeşit çeşit teklifte yatmaktadır.

Aalto EE'nin iki kalesi vardır: Asya Pasifik operasyonları Singapur'dan geliyor, Helsinki ofisi Avrupa'daki operasyonlarımızı koordine ediyor. Finlandiya ve Singapur'a ek olarak, Çin, Endonezya, İran, Polonya, Rusya, Güney Kore, İsveç, Tayvan, Vietnam ve Baltık ülkelerinde eğitim programları sunuyoruz. Tüm özelleştirilmiş geliştirme çözümleri tüm dünyaya teslim edilebilir.

Akreditasyon ve Ağlar

Aalto EE, uluslararası kabul görmüş ve akredite edilmiş bir yönetici eğitim ve liderlik geliştirme organizasyonudur. Aalto Üniversitesi'nin bir parçası olarak dünyanın en saygın ticaret üniversitesi akreditasyonlarına sahiptir: AACSB, AMBA ve EQUIS, dünyanın işletme okullarının sadece% 0,5'ine verilmektedir.

Bir başka Aalto EE'nin gücü, UNICON (Avrupa İdari Eğitim Konsorsiyumu Konseyi), EFMD (Avrupa Yönetim Geliştirme Vakfı) ve PIM (Program Geliştirme Merkezi) gibi uluslararası bilgi ve eğilimleri takip eden çeşitli uluslararası ağıdır. Uluslararası Yönetim). Aalto University School of Business, Avrupa'nın önde gelen üniversiteleri ve büyük şirketleri tarafından bir araya getirilen bir ağ olan CEMS'in bir üyesidir.

Financial Times Sıralaması

Aalto EE, Financial Times Executive Education sıralamasında küresel olarak 41. sırada yer aldı ve dolayısıyla dünyanın idari eğitimci sağlayıcılarının en üst yüzde 1'indendi. Financial Times sıralamasında yalnızca en iyi 50 yönetici eğitim sağlayıcı bulunur. Dünyada, yönetici eğitim ve MBA programları yaklaşık 4.000 enstitü tarafından sunulmaktadır.

Financial Times, üst üste ikinci kez 2012'de Aalto Executive MBA Programını İskandinav Ülkelerinde en iyi sıralamaya koydu. FT, 100 yıllık global Executive MBA programını yıllık olarak değerlendirir. Toplamda yaklaşık 3.000 EMBA programı dünya çapında sunulmaktadır.

Nereden geldik

Aalto Üniversitesi, aynı zamanda, yüksek saygıdeğer üç üniversitenin 300 yıllık tarihçesini birleştirerek aynı zamanda geleceğe yöneliktir: Helsinki Ekonomi Üniversitesi, Helsinki Teknoloji Üniversitesi ve Sanat Üniversitesi

Aalto EE, bireysel, grup ve organizasyon gelişimi için çeşitli programlar sunmaktadır: Executive DBA, Executive MBA ve Part-time MBA derecesi programları, kısa yürütme programları ve şirketlere özel çözümler.

Program dili:
Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

Aalto Executive Education Academy Singapore

(Eski Ekonomi EMBA Helsinki Okulu olarak da bilinir) Aalto Executive MBA küresel lider Executive MBA programlarından biridir. Üç en saygın üniversite akreditasyonları, dü ... [+]

Singapur Aalto Executive MBA

Liderlik Dönüşüm Yolculuk

Bu program CPE ile kayıtlıdır

(Eski Ekonomi EMBA Helsinki Okulu olarak da bilinir) Aalto Executive MBA küresel lider Executive MBA programlarından biridir. Üç en saygın üniversite akreditasyonları, dünyanın en işletme okulları sadece% 0.5 verilen - Bu akreditasyon 'Triple Crown' tutar: AACSB, AMBA ve EQUIS - ve Financial Times tarafından dünyanın en iyi 100 program arasında yer almaktadır.

Finlandiya'dan yenilikçi multidisipliner üniversite - Aalto Yönetici Eğitim Akademisi Aalto Üniversitesi bir yan kuruluşudur. Aalto Üniversitesi 300 yıldan fazla bir kombine geçmişi olan üç lider Fin üniversiteler arasında bir birleşme bir ürünüdür. Aalto Executive MBA Fin yüksek eğitim standartlarını temsil eden ve 1999 yılından bu yana Singapur'da teklif edilmiştir. ... [-]

Singapur Singapore
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
18 - 20 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Aalto Executive Education Academy Singapore

Taipei Aalto Üniversitesi Executive MBA Programı, uluslararası ve yerel Tayvan fakülte tarafından öğretilen bir iki dilli EMBA programı vardır. Bizim program 2003 yılında ... [+]

Gerçek Uluslararası Standing ve Kalite - Aalto Executive MBA Tayvan sunulan

Yaratıcı Stratejiler, Roman Liderlik

Taipei Aalto Üniversitesi Executive MBA Programı, uluslararası ve yerel Tayvan fakülte tarafından öğretilen bir iki dilli EMBA programı vardır. Bizim program 2003 yılından beri Taipei çalışan (eski Ekonomi Executive MBA Helsinki School of olarak da bilinir) ve önemli profesyonel iş deneyimi olan bireyler için değil.

Küresel Portföy aracılığıyla daha geniş bir seçim

Kuzey Avrupa'nın önde gelen şirketler ve bireyler ek olarak Asya-Pasifik ve Doğu Avrupa'da yetenekli yöneticilerin giderek artan sayıda hizmet vermektedir. Her yıl, bir düzineden fazla milletten yaklaşık dört yüz öğrenci Executive MBA programlarının Portföyümüzdeki katılırlar. Ilgili içerik küresel ölçekte ek olarak, Aalto Executive MBA kendi kültürel bilgi ve becerilerini genişletmek için bir fırsat katılımcılara sağlar. En fazla altı modül Avrupa ya da Asya'daki diğer Aalto EE yerlerde alınabilir. İki seçmeli Uluslararası Haftalar (iWeeks) ve yurt dışında iki seçmeli inceleme gezileri kültürlerarası yetkinlik geliştirmek için daha fazla katkıda bulunur.... [-]

Singapur Singapore
Ağustos 2019
Ingilizce,Çince
Tam zamanlı
18 - 20 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku