Resmi açıklamayı okuyun

Manchester Üniversitesi, ulusötesi eğitimin ilk uygulayıcılarıydı ve şimdi bu alanda 25 yıllık deneyime sahip. Yıllar boyunca, şirketler ve yüksek profilli eğitim ortakları ile güçlü küresel ortaklıklar kurduk ve 4 kıtada 6 küresel merkez kurduk: Manchester, Dubai, Hong Kong, Sao Paulo, Şangay ve Singapur.

Öğrenme ve araştırmadaki başarı geleneğimiz, modern bilgisayarın doğuşunu, atomun bölünmesini ve modern ekonominin kurucu ilkelerini kapsayan 180 yılı aşkın bir süredir. Daha birçok dünyayı değiştiren yeniliklerin kökleri burada, Manchester Üniversitesi'nde. 2014 Araştırma Mükemmelliği Çerçevesinde 'Araştırma Gücü' bakımından İngiltere’de 2. Sırada yer alan, lisans öğrenmeye yönelik probleme dayalı yaklaşımımızı geliştiren öncü araştırmalarımız için global bir üne sahibiz.

Singapur, Güneydoğu Asya Merkezi

Manchester Üniversitesi'nin% 100 iştiraki olan Güneydoğu Asya Merkezi 1992'den beri Singapur'daki varlığını kurdu ve çeşitli kültürel ve profesyonel kökenli profesyonellere yönelik esnek Global MBA yapıyor. Şu anda yaklaşık 300 öğrenciyi destekliyor ve Güneydoğu Asya ve Okyanusya bölgesinde 1600'den fazla öğrenciyi mezun etti.

Uluslararası akademisyenlerimiz dünya çapında 6 küresel merkezimizde öğretmenlik yapıyor. Akademisyenlerimizin birçoğu, dünyadaki üçüncü sektör kuruluşları da dahil olmak üzere, özel sektör bilgileri ve kamuoyu ile geniş bağlantılar sunmaktadır. Tartışmaya önderlik eder, fikir ve politikaları etkiler ve değişimi yönlendirir.

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

80 Robinson Yolu # 13-02 Singapur 068898

CPE Kayıt No .: 201022477R
Dönem: 28 Eylül 2016 - 27 Eylül 2020

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

Global MBA

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

Kariyerinizi bu uygulamalı, esnek yarı zamanlı Global MBA (18 veya 24 ay) ile dönüştürün. İlk günden itibaren, öne çıkmanıza yardımcı olmak için işyerinize hemen uygulaya ... [+]

Kariyerinizi bu uygulamalı, esnek yarı zamanlı Global MBA (18 veya 24 ay) ile dönüştürün.

İlk günden itibaren, öne çıkmanıza yardımcı olmak için işyerinize hemen uygulayabileceğiniz bilgi ve becerileri öğreneceksiniz. Çekirdek işletme ve yönetim kurslarını inceleyecek, uzman seçmeli seçecek ve iki pratik iş projesine katılacaksınız - kampüste yılda yalnızca üç kez çalışacaksınız. Hepsi tam zamanlı MBA'ler kadar yüz yüze öğretime ekler ve aynı nitelikle mezun olur. Üçlü akredite edilmiş yarı zamanlı MBA'miz, dünyanın en saygın ve etkili akreditasyon kurumlarından üçünün küresel tanınırlığına sahiptir - AACSB, AMBA

... [-]
Singapur
Ocak 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
18 - 60 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

Yarı zamanlı MBA

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

Kelley-Manchester Global MBA, İngiltere ve ABD işletme okullarının ikili uzmanlığını sunar ve dünyanın en iyi çevrimiçi MBA eğitimini, 8 global konumdan birinde kapsamlı ... [+]

Kelley-Manchester Global MBA, İngiltere ve ABD işletme okullarının ikili uzmanlığını sunar ve dünyanın en iyi çevrimiçi MBA eğitimini, 8 global konumdan birinde kapsamlı yüz yüze öğrenme ile birleştirir.

Bu esnek MBA, çevrimiçi öğrenmeye ek olarak, toplam üç konut atölyesinde (ayrıca Washington DC'de isteğe bağlı beş günlük bir atölye) yayılmış 18 günlük eğitim içermektedir.

Karışık teslimat

Kelley-Manchester Global MBA, dünyanın en iyi çevrimiçi MBA eğitimini, 8 global konumdan bir seçimle yüz yüze öğretim ile birleştiriyor. Sonuç, gerçekten uluslararası bir deneyim olan esnek bir MBA programıdır.

Çalıştay programıDönem 1: Indiana, Bloomington'daki Kelley İşletme Okulu'nda 6 gün2. Dönem: Herhangi bir İttifak MBS küresel merkezinde 6 gün *Dönem 3: Washington DC'de tüm çevrimiçi veya çevrimiçi 5 günlük resmi bir politika atölyesi konutuDönem 4: Herhangi bir İttifak MBS küresel merkezi 6 gün ** AMBS, Washington DC'de 3 günlük bir çalıştay içeren seçmeli dersleri de sunmaktadır.Çevrimiçi öğrenme... [-]
Singapur
Bilgi iste
Ingilizce
Yarı zamanlı
24 - 60 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Manchester Business School Pte Ltd
Address
80 Robinson Road #13-02
068898 Singapur, Singapur
web sitesi
Telefon
+65 6538 4470