Resmi açıklamayı okuyun

Hakkımızda

Marconi Üniversitesi, önemli uluslararası araştırma ve yeniliklerle uğraşan dünya standartlarında bir üniversitedir. Üniversite, geleneksel teknolojik öğrenme ortamının ötesine bakar ve ileri teknolojik çözümleri dersler, atölye çalışmaları ve seminerler gibi geleneksel etkinliklerle birleştirerek yenilikçi öğrenme yöntemlerinin kullanımını teşvik eder.

Marconi araştırması, toplumsal değişimlere ve ilerlemeye uygun olarak Ekonomi ve Sanattan Uygulamalı Bilim ve Teknolojilere kadar uzanıyor. Bizim yaklaşımımız, disiplinler arası bilgi, beceri ve yetkinliklerin gelişimine dayanmakta ve özellikle küresel perspektife vurgu yapmaktadır. Mükemmellik ve kaliteye olan bağlılık, öğrencileri küresel değişimlerle karşı karşıya kalmaya ve akademik bilgilerini başarılı bir şekilde gerçek yaşam durumlarına başarıyla uygulamayı amaçlayan programlarımıza ilham verir.

Üniversite, uluslararası ve yerli öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için değerlerini ve misyonunu getirerek, onlara lisans ve yüksek lisans düzeyinde çeşitli çalışma olanakları, esnek zamanlama, sürekli kayıt, çevrimiçi dersler, sanal laboratuarlar ve simülasyonlar sunar.

Halen, çeşitli toplumumuzun lisansüstü ve yüksek lisans programlarına kayıtlı 16.000'den fazla öğrencisi, 300 öğretim üyesi ve 200'den fazla uzmandan oluşan bir akademik danışmanlık ekibi bulunmaktadır. İyi donanımlı laboratuarlar, öğrencilerin bilgilerini uygulayabilecekleri ve pratik bir eğitim deneyimi yaşayabilecekleri Sinematik Sanatlar ve Dijital Medya üretim ofisimiz olan Marconi Studios gibi araştırma faaliyetlerimizi desteklemektedir.

Misyon

Marconi'nin misyonu, hem yerli hem de uluslararası öğrencilere hem en yeni teknolojileri kullanarak hem de öğrencilerin akademik, kişisel ve profesyonel bütünlük arayışlarında onların ihtiyaçlarına cevap vermek için yenilikçi ve uygun fiyatlı yüksek kaliteli derece programları ve öğrenme fırsatları sağlamaktır.

Marconi Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra, yalnızca en son çevrimiçi öğrenme teknolojilerine değil aynı zamanda üniversite standartlarındaki öğretim, tesis ve destek hizmetlerine de erişebileceksiniz.

Yerel, ulusal ve uluslararası kuruluşlarla olan aktif ortaklıklarımız, öğrencileri işgücüne yerleştirmek ve ilerletmek için sürdürülebilir bir ortak hedefe katkıda bulunur.

Hedefleri

  • Yüksek kaliteli profesyonel derece programları sunmak.
  • Bir topluluk oluşturmak ve eğitimsel ve profesyonel büyümeyi teşvik ederek öğrencilerin hayatlarını zenginleştirmek
  • Teknolojik kaynaklar tarafından desteklenen ve nitelikli öğretim üyesi ve personeli tarafından yönlendirilen her seviyede öğrenci merkezli öğrenmeyi teşvik etmek
  • Akademik ve idari destek hizmetleri ile üstün bir eğitim deneyimi sağlamak
  • Disiplinlerarası araştırma ve inovasyonu teşvik etmek
  • Aynı amaçlarla diğer kurumlar arasında işbirliğini ve etkileşimi teşvik etmek

Eğitim modelimiz

Marconi'nin akademik uzmanlığı, zengin bir Avrupa eğitim geleneğine dayanıyor ve öğrenme teknolojileri alanındaki araştırma ve inovasyonun katma değerini sağlıyor.

Marconi eğitim modeli, yüz yüze ve etkileşimli etkinlikleri birleştiren ve öğrenci-öğretim etkileşimini ve kurumsal kaynakların daha verimli kullanılmasını teşvik eden çevrimiçi ve karma bir formattan oluşur.

Karma seçeneği seçerek, çevrimiçi eğitim deneyiminizi zenginleştirmek için Üniversite branşlarından birinde yüz yüze seminerlere ve derslere katılabilirsiniz.

Marconi Üniversitesine kayıtlı olan denizaşırı öğrenciler, uluslararası bir topluluğa katılma, kendilerini farklı kültürlere maruz bırakma ve kendi ülkelerinden ayrılmak zorunda kalmadan çok saygın bir Avrupa derecesi kazanma fırsatına sahiptir.

Marconi Üniversitesi ile çevrimiçi bir derece seçtiğinizde, üniversite standardı öğretim, tesis ve destek alanlarına doğrudan erişebilirsiniz. Eğitim kadromuz, size yüksek kalitede ve ilgi çekici bir çalışma deneyimi sağlamak için en son teknolojik çözümlerden yararlanarak kendi çevrimiçi kurslarımızı oluşturmaktan ve tasarlamaktan doğrudan sorumludur.

Eğitim tasarımı ve dijital teknolojilerdeki son bulgularımız, aşağıdaki araçların entegrasyonundan faydalanan Marconi Virtual C @ mpus platform SIM'in (Entegre Multimodal Sistem) oluşturulmasına yol açtı:

technologies

Bu öğrenme ortamında, multimedya ve etkileşimli eğitim materyalleri (ses / video dersleri, sanal laboratuarlar, simülasyonlar, vaka çalışmaları, testler), öğrencilere kendi çalışma deneyimlerini kişiselleştirme fırsatı sunar.

Ulusal Akreditasyonlar

İtalya: İtalya Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanan ilk çevrimiçi üniversite

Yunanistan: Yunanistan Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Modern Diller ve Edebiyat, Psikoloji ve Eğitim Bilimleri alanında lisans dereceleri ve Eğitimsel Liderlik, Yönetim ve Gelişmekte Olan Teknolojiler alanında yüksek lisans derecesi sunmak üzere onaylanmıştır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Guglielmo Marconi University

Kariyerinizi Hızlandırmak ve Kendinizi İş Liderine Dönüştürmek için Marconi Üniversitesi'nden Uluslararası Tanınmış Bir MBA derecesi kazanın. Hem işletme derecesi hem de ... [+]

İşletme Yüksek Lisans (MBA)

Marconi Üniversitesi'nin MBA programı sadece bir iş programı değildir, işin nasıl yürüdüğünü ve en iyi iş stratejilerini öğrenerek rekabet edebilecek kapasiteyi yeniden düşünmenizi ve yeniden değerlendirmenizi sağlayacak, motive edici ve hayat değiştiren bir deneyimdir.

MBA Programın Önemli NoktalarıSüre - 10 -12 AyMBA Yapısı - 8 Ders Araştırma Metodolojisi Final ProjesiSınıflar - Her Yerde 18 - 20 Temas Saatli Yüz Yüze Haftasonu Sınıfları (Bağlantıya Tıklayın: YouTube'da Kayıtlı Sınıflar )Fakülte - Avrupa İngiltere ve ABD'den Profesörlere Uçuş (Lütfen linki ziyaret edin: Fakülte Profilini Görüntüle )İkili Sertifika - İngiltere’den Guglielmo Marconi University MBA Yüksek Lisans DiplomasıAkreditasyon - İtalya'daki Eğitim Bakanlığı. Ayrıca, ENIC NARIC Onaylı Üniversiteler kapsamındadır ve dünya çapında tanınmaktadır.Olası - Roma, İtalya da dahil olmak üzere tüm yerlerdeki derslere katılmakDeğerlendirme - Ödev Tabanlı DerslerÖdeme - Kullandıkça öde - Esnek Aylık TaksitlerMezuniyet - Roma, İtalya Mezuniyete Katılma SeçeneğiLMS - ProQuest Online Kütüphanesine Öğrenim Yönetim Sistemine Erişimi TamamlayınUzmanlıklar - Pazarlama İK Proje Yönetimi Tedarik Zinciri Yönetimi HealthCare Management Girişimcilik Finans... [-]
Suudi Arabistan El Khobar Riyad Cidde Mısır Kahire Katar Doha Kuveyt Ürdün Amman Bahreyn Manama  + 9 Daha fazla
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
10 - 12 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Guglielmo Marconi University

Pazarlama Konusunda Kariyerinizi Hızlandırmak için Marconi Üniversitesi'nden Pazarlama alanında Uluslararası Tanınmış Bir MBA kazanın. ... [+]

İşletme Yüksek Lisansı (Pazarlamada Mba)

Pazarlama programında MBA size strateji formülasyonu, tüketici öngörüleri de dahil olmak üzere pazarlama geliştirme süreci hakkında bilgi verecektir

Pazarlama Programında Mba ÖzetiSüre - 10 -12 AyPazarlama Yapısında Mba - 8 Ders 2 Pazarlama Uzmanlığı Dersi Araştırma Metodolojisi Final ProjesiSınıflar - Her Yerde 18 - 20 Temas Saatli Yüz Yüze Haftasonu Sınıfları (Bağlantıya Tıklayın: YouTube'da Kayıtlı Sınıflar )Fakülte - Avrupa İngiltere ve ABD'den Profesörlere Uçuş (Lütfen linki ziyaret edin: Fakülte Profilini Görüntüle )İkili Sertifika - İngiltere’den Guglielmo Marconi University Pazarlama alanında Stratejik Yönetim ve Liderlik Yüksek Lisans DiplomasıAkreditasyon - İtalya'daki Eğitim Bakanlığı. Ayrıca, ENIC NARIC Onaylı Üniversiteler kapsamındadır ve dünya çapında tanınmaktadır.Olası - Roma, İtalya da dahil olmak üzere tüm yerlerdeki derslere katılmak.Değerlendirme - Ödev Tabanlı DerslerÖdeme - Kullandıkça öde - Esnek Aylık TaksitlerMezuniyet - Roma, İtalya Mezuniyete Katılma SeçeneğiLMS - ProQuest Online Kütüphanesine Öğrenim Yönetim Sistemine Erişimi Tamamlayın... [-]
Suudi Arabistan El Khobar Riyad Cidde Mısır Kahire Katar Doha Kuveyt Ürdün Amman Bahreyn Manama  + 9 Daha fazla
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
10 - 12 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku
Guglielmo Marconi University

HealthCare'deki Kariyerinizi Hızlandırmak ve Marconi Üniversitesi'nden HealthCare'deki Kariyerinizi Hızlandırmak ve kendinizi kar amacı gütmeyen, kar amacı gütmeyen ve gö ... [+]

İşletme Yüksek Lisansı (HealthCare Management MBA)

Sağlık Yönetimi programında MBA, insan, sosyal ve örgütsel gerçekliğin çok yapılı yapısını ve sağlık sağlayıcılar sistemi ile ihtiyaçlar arasındaki karmaşık ilişkileri tanıyarak, sağlık yöneticilerinin sürekli öğrenenler, eleştirel düşünürler ve etik pratisyenler olma ihtiyacına odaklanmaktadır. Topluluğun

Sağlık Yönetimi Yüksek Lisans ProgramıSüre - 10 -12 AyMBA Yapısı - 8 Ders 2 HealthCare Uzmanlık Dersi Araştırma Metodolojisi Dersi Final ProjesiSınıflar - Her Yerde 18 - 20 Temas Saatli Yüz Yüze Haftasonu Sınıfları (Bağlantıya Tıklayın: YouTube'da Kayıtlı Sınıflar )Fakülte - Avrupa İngiltere ve ABD'den Profesörlere Uçuş (Lütfen linki ziyaret edin: Fakülte Profilini Görüntüle )İkili Sertifika - İngiltere’den Guglielmo Marconi University Sağlık Yönetimi alanında Guglielmo Marconi University Stratejik Yönetim ve Liderlik Yüksek Lisans DiplomasıAkreditasyon - İtalya'daki Eğitim Bakanlığı. Ayrıca, ENIC NARIC Onaylı Üniversiteler kapsamındadır ve dünya çapında tanınmaktadır.Olası - Roma, İtalya da dahil olmak üzere tüm yerlerdeki derslere katılmak.Değerlendirme - Ödev Tabanlı DerslerÖdeme - Kullandıkça öde - Esnek Aylık TaksitlerMezuniyet - Roma, İtalya Mezuniyete Katılma SeçeneğiLMS - ProQuest Online Kütüphanesine Öğrenim Yönetim Sistemine Erişimi Tamamlayın... [-]
Suudi Arabistan El Khobar Riyad Cidde Mısır Kahire Katar Doha Kuveyt Ürdün Amman Bahreyn Manama  + 9 Daha fazla
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
10 - 12 aylar
Kampüs
e-Öğrenme
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku

Our faculties

Guglielmo Marconi University

Address
El Khobar, Doğu ili, Suudi Arabistan
Address
Riyad, Riyad Eyaleti, Suudi Arabistan
Address
Cidde, Mekke Vilayeti, Suudi Arabistan
Address
Kahire, Kahire Valiliği, Mısır
Address
Doha, Doha, Katar
Address
Kuveyt, Al Asimah Yönet, Kuveyt
Address
Amman, Amman Valiliği, Ürdün
Address
Manama, Sermaye Valiliği, Bahreyn