Resmi açıklamayı okuyun

Asya Teknoloji Enstitüsü (AIT) Tayland'da yüksek öğrenim, araştırma ve araştırma yoluyla Asya Pasifik bölgesinde teknolojik değişim ve sürdürülebilir kalkınmayı teşvik eden lider bir uluslararası enstitüdür. 1959 yılında Bangkok'ta kurulan AIT bir üniversite olarak önde gelen bölgesel lisansüstü kurum haline gelmiştir ve aktif bölgede ve dünyanın en iyi üniversitelerinin bazı kamu ve özel sektör ortakları ile çalışmaktadır.

çok uluslu, çok kültürlü ethos için tanınan Enstitüsü 40 km (25 mil) kuzey Bangkok, Tayland bulunan kendi kampüsünde kendi kendine yeten bir uluslararası toplum olarak faaliyet göstermektedir.

AIT misyonu:

"Bölgenin sürdürülebilir kalkınma ve küresel ekonomiye entegrasyon öncü roller oynamaya son derece nitelikli ve kararlı profesyoneller geliştirmek."

BAZI TEMEL GERÇEKLER VE RAKAMLAR

- 60+ Ülkeden / Bölgeden 1700+ Öğrenci
- 19800+ Mezunlar 90+ Ülkeden / Bölgelerden
- 70+ Ülkeden / Bölgeden 29000+ Kısa Süreli Stajyer
- Uluslararası düzeyde 20'den fazla ülkeden işe alınan 75 Fakülte
- 101 Adjunct / Ziyaret Fakültesi
- 30'dan fazla ülkeden 500'den fazla Araştırma ve Destek Ekibi
- Yaklaşık 450 Sponsor Araştırma Projesi 1.6 Milyar Tay Bahtına (THB)
- 300+ Ortaklar
- 19 ÜLKeden 33 Mütevelli Heyeti Üyesi
- 3 Okul
- Sunulan 1000+ ders
- 24 Araştırma ve Sosyal Yardım Merkezleri
- Operasyonel Ciro: 1.2 Milyar ThaiBaht (THB)

AIT Teklifleri
- Yüksek Lisans Dereceleri: MBA, MEng, Yüksek Lisans
- Yönetici Yüksek Lisans Programları
- Doktora Dereceleri: DEng, DTechSc, PhD
- Diploma ve Sertifika Programları
- Yoğun bir İngilizce dili ve akademik Bridging Programı
- Pratik profesyoneller için derece dışı devam eden eğitim kursları

AIT School of Management (SOM) , lisansüstü eğitim için Asya'da artan ihtiyaçları karşılamak üzere Ekim 1987'de kurulmuştur. AIT misyonu doğrultusunda, SOM amacı sürdürülebilir kalkınma, teknolojik liderlik, girişimcilik ruhu, refaha ve gurur yol açan Asya-Pasifik bölgesinde eğitim yönetimi ve uygulamaları kalitesinde bir fark yaratmak için olduğunu. SOM mevcut değil, aynı zamanda Asya'da dramatik, sosyal, ekonomik, politik ve teknolojik değişimler yarattığı sorunlarla karşı karşıya gelecek için değil, sadece şirket yöneticilerinin gelişimine inanmaktadır. SOM de programlar bölgedeki yöneticileri ve gelecekteki liderleri için benzersiz bir rekabet avantajı sunuyoruz.

Misyonumuz Asya ve ötesinde refahı için sürdürülebilir iş büyümesini yönlendirmek sosyal sorumluluk ve vizyon sahibi liderler geliştirmektir.

Vizyonumuz Asya yönetim bilgi, uygulamaların ve değerlerin önde gelen yaratıcısı ve disseminator olmaktır.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Asian Institute of Technology - School of Management

MBA programı, uluslararası bir iş ortamında etkili yöneticileri olmak katılımcıların hazırlamak yardımcı olmak için, kavramsal, analitik ve kişisel becerileri sağlamak iç ... [+]

Genel bakış

Tayland'da en iyi MBA programını sunan AIT School of Management . MBA müfredatı , katılımcıları uluslararası bir iş ortamında etkili yönetici olmaya hazırlamak için kavramsal, analitik ve kişisel beceriler sunmak için tasarlanmış kapsamlı bir programdır. Disiplinlerarasıdır, mühendislik, ekonomi, sosyal psikoloji ve yönetim alanlarından öğeleri birleştirir.

MBA programımız katılımcı öğrenmeyi teşvik eder ve öğrencilerin en yeni yönetim kavramlarını, teknikleri ve araçları öğrenebilmelerini ve daha da önemlisi başkalarını dinleme ve anlama becerileri ve tutumlarını geliştirme, bütüncül düşünme, kolektif olma gibi interaktif öğrenme metodolojilerini kullanır. karar verme, iletişim kurma ve müzakere etme.... [-]

Tayland Rangsit
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
22 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku