Resmi açıklamayı okuyun

Günümüz toplumunda Küreselleşmenin artan rolü ile, Silpakorn Üniversitesi İngilizce yürütülen yüksek kaliteli programlar sunmak için 2003 yılında Uluslararası Koleji kurdu.

SUIC büyüme

Fakülte Fransa'dan Vatel Grubu ile Otel İşletmeciliği İşletme Bölümü Çift Diploma bir lisans üzerinde, sadece 30 öğrenci ile başladı. 2004 yılında Birmingham City Üniversitesi ile Çift Diploma, UK Vatel aracılığıyla Otel ve Turizm İşletmeciliği MBA Çift Diploma ile birlikte, Sayısal İletişim Tasarımı tanıtıldı. 2009 yılında Uluslararası İşletme MBA ayrıca Technology, Sydney Üniversitesi tarafından düzenlenen Sydney, Avustralya bir iş etüdü turu, içeren başlatıldı.

2010 yılına kadar uluslararası öğretim popülaritesi büyümüş ve öğrenci sayıları 500'ün üzerinde yükseldi. Bu büyümenin bir parçası olarak SUIC yeni ve daha büyük tesislere genişleterek kapasitesini artırmıştır. Tüm SUIC Öncelikle bu artan talebi karşılamak amacıyla Talingchan, Bangkok Başkanı binasının Office fazladan boşluk aldı. Sayısal İletişim Tasarımı Bölümü CAT Telekom binası, Charoen Krung Road, Si Phraya, Bangrak, Bangkok sanat tesisin yepyeni bir devlet taşındı ederken yeni bir restoran da, Otel Yönetimi programı için kampüs yakınında kurulmuştur.

Sanayi de müfredatlar ve teslimat etkili doğasını takdir ederken SUIC öğrencilerin kalitesini ve gücünü kabul etmiştir. Bu nedenle profesyonel programlar sunma devam ve yakın gelecekte bu genişletmek için üniversite amacıdır. Ayrıca çeşitli eğitim hizmetleri sunarak daha yakından okullar, devlet kurumları ve sanayi ile çalışmak için SUIC hedeftir.

SUIC Misyonu:

  • Uluslararası bir ortamda etkin bir şekilde çalışarak bilgi ve ahlak uygulayabilirsiniz profesyonel mezunları üretmek için.
  • Sürekli araştırma ve öğretimde akademik becerilerini geliştirmek.
  • Ulusal sanat ve kültürleri korumak lider olmak. Mesleki eğitim ve öğretim hizmetleri sunan: - Asya'da eğitim merkezi olmak.
Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Silpakorn University International College

Enstitü Vatel, Fransa ve SUIC öğrencileri okuyan bir iki yıl Avrupa derecesi almak için izin hem ödül derecesi sertifikaları ... [+]

Her dönem için geçerli Burs

İngiltere'de (isteğe bağlı) Eğitim Gezisi, Avustralya, Fransa vb

Enstitü Vatel, Fransa ve SUIC öğrencileri Bangkok okuyan bir iki yıl Avrupa derecesi almak için izin hem ödül derece sertifikaları.

Bu MBA gerekli teori ile öğrenci ve ağırlama endüstrisinin uluslararası en iyi uygulamaları talep donatıyor. Öğrenciler Probleme Dayalı Öğrenim (PDÖ) maruz ve daha sonra gerçek hayattan içine yönlendirilir; böylece gerçekten yönetsel ortam yaratmak. Program, uluslararası staj veya araştırma (koşullar geçerlidir) dahil olmak üzere çeşitli seçenekler ile sona eriyor.

Vatel, Otel ve Turizm İşletmeciliği Uluslararası İşletme Okulu, otel yönetimi ve turizm sektöründe orta yöneticilerinin yanı sıra üst düzey yöneticileri eğitim, 25 yıldır varlığını sürdürüyor. Vatel dört kıtaya yayılmış 20'den fazla okullarla uluslararası ünlüdür, Vatel günümüzün en prestijli kurumu en üst düzey otel ve turizm yönetimi eğitimi konusunda uzmanlaşmış biridir. Aslında Vatel Hotel Business School son zamanlarda "En İyi Eğitim Programı" kategorisinde, Dünya Ağırlama Ödülü'ne layık görüldü ve Avrupa'da Top Hotel Okulları (kaynak IFOP 2007) arasında 1 sıradadır.... [-]

Tayland Bangkok
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Silpakorn University International College

Bu program, gelecekteki misafirperverliği liderleri olarak öğrencileri tedavi ve öğrenme kalbinde onları yerleştirerek, bir endüstri odaklı müfredat olduğunu ... [+]

ALIM

Yeni akademik yıl, her Temmuz başlar.

YER

Silpakorn Üniversitesi Uluslararası Koleji, Talingchan

KABUL ŞARTLARI Otelcilik iki yıllık tecrübesi en az olan herhangi bir büyük olarak 2.75 VEYA lisans derecesi minimum not ortalaması ile Ağırlama majör Lisans. Bir sayfa, kişisel kompozisyon veya İngilizce yazılmış destekleyen mektup. Motivasyon görüşme. İngilizce yeterlilik: TOEFL 500 veya 61 IBT veya IELTS 5.5. Uygun niteliklere olmadan Başvuru SUIC İngilizce sınavına gerekir. PROGRAMIN HEDEFLERİ Yüksek rütbeli yönetimi ortasında bir vurgu ile, otelcilik sektörü için rekabetçi yetenekli yönetimi uzmanları bir havuz oluşturmak için. Otel ... [-]
Tayland Bangkok
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Silpakorn University International College

Program boyunca öğrenciler uluslararası düzeyde kritik yönetsel yetkinlikleri kazanıyor, bir mesleki gelişim yaklaşımına maruz kalmaktadır. O geleneksel programlardan far ... [+]

Bir Çalışma Tour University of Technology Sydney (UTS), Avustralya ile işbirliği

Program boyunca öğrenciler uluslararası düzeyde kritik yönetsel yetkinlikleri kazanıyor, bir mesleki gelişim yaklaşımına maruz kalmaktadır. Mevcut uluslararası iş konularında analizler, öğrenci katılımını birleştirerek geleneksel programlardan farklı olarak bu zor ama ödüllendirici MBA. Program aynı zamanda son dönem of Technology, Sydney Üniversitesi tarafından düzenlenen Avustralya'da 2 haftalık 'İş Etüdü Tour' içerir.

Uluslararası İşletme MBA global iş yönetimi hızlı tempolu kariyer için yetkinlikleri ve teknikler geliştirerek iş zekası geliştirmemize yardımcı olacaktır.... [-]

Tayland Bangkok
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku

BBA Hotel Management Alumni Interview

SUIC Bachelor Programs - Morning Talk