Resmi açıklamayı okuyun

genel bakış

Stamford hem Tayland hem de uluslararası lisans ve yüksek lisans programlarına sahiptir. Bir kampüsün yanı sıra Bangkok'ta bir eğitim merkezi ve Hua Hin'deki bir başka kampüse sahiptir. Uluslararası fakülte, İngiltere, ABD, Almanya, Fransa, Çin ve daha birçok ülkeden gelen Stamford'u Tayland'daki en deneyimli ve çeşitli fakültelerden biri haline getiriyor.

Sonuçlara güçlü bir şekilde odaklanan Stamford, akademik mükemmelliği ve kültürel anlayışı teşvik etmeye kendini adamıştır. Dereceler, programlar ve müfredatlar, Eğitim Bakanlığı ve Tayland Üniversitesi Bakanlığı tarafından tam olarak akredite edilmiştir. Stamford, Tayland İşleri Bakanlığı tarafından kaydedilen, Tayland'ın akredite özel üniversiteleri listesinde yer almaktadır.

Neden Stamford

 • Çeşitli kültürlerle çalışma ve ağ kurma fırsatları.
 • Öğrencilerin% 40'ından fazlası 100'den fazla ülkeden, yurtdışından.
 • Fakülte çoğunluğu denizaşırı ülkelerden.
 • Öğrencileri işyerine tam olarak hazırlayan 480 saatlik staj programı.
 • Önde gelen üniversitelerle işbirliği içinde iki derece.
 • Dünyanın en iyi üniversiteleri ile öğrenci değişim programları.
 • İşletme ve yönetim programı tamamen IACBE akredite edilmiştir.
 • Yüksek kaliteli, uygun fiyatlı uluslararası eğitim.

Temel Özellikler

 • Farklı Perspektifler
 • Etkileşimli Öğrenme - etkileşimli, sıklıkla atölye tabanlı etkinliklerde çevrimiçi ve sınıf öğreniminin bir karışımını kullanarak çalışma.
 • Endüstri Bağlantısı - şirketlerle yapılan iş ortaklıkları, endüstri gezisinden saha gezileri, gerçek iş projeleri ve konuk konuşmacılar aracılığıyla gerçek iş anlayışının gelişmesine yol açmaktadır.
 • Deneyimli Uluslararası Eğitmenler - oldukça deneyimli bir uluslararası fakülte öğrenir ve uluslararası iş anlayışı ve küresel bir bakış açısı kazanır.
 • Esnek Çalışma Seçenekleri - Tam Zamanlı ve Yarı Zamanlı seçenekler sayesinde bir programı 1 veya 1.5 yılda tamamlayabilirsiniz.
 • Bangkok İş Bölgesi'nde - BTS ve MRT istasyonlarına bağlı olarak çalışan Asoke Kampüs Öğrenim Merkezi, Bangkok'un iş bölgesinin kalbinde elverişli bir konumdadır.
 • Uzmanlaşmış Çalışma Seçenekleri - Girişimcilik, Uluslararası İşletme Yönetimi, Marka İletişimi.

Program dili:
 • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

1 Yıllık MBA

Stamford International University

Tam zamanlı MBA programı, interaktif ve dinamik bir öğrenme ortamında 1 yıllık bir hızlı takip kursu. Program, öğrencilere kültürlerarası deneyimler ve uluslararası persp ... [+]

Uluslararası MBA Programı

Tam zamanlı MBA programı, interaktif ve dinamik bir öğrenme ortamında 1 yıllık bir hızlı takip kursu. Program, öğrencilere kültürlerarası deneyimler ve uluslararası perspektifler ile küresel iş derinlemesine bir anlayış sağlar. Öğrenciler, ABD, İngiltere, Almanya ve Fransa dahil olmak üzere 14 ülkeden deneyimli öğretim üyeleri tarafından verilmektedir.

Stamford'da, yurt içi ve yurt dışı bir saha gezisine katılma fırsatı ile yerel ve uluslararası iş liderlerinden tanışacak ve öğreneceksiniz. Öğrenciler, hafta içi günlerde düzenlenen derslerle birlikte derslerin müsaitliğine göre çalışmaktadır.

Hızlı Takip Programı... [-]
Tayland Bangkok
Kasım 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
12 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Yarı zamanlı MBA

Stamford International University

Stamford imza MBA, çalışan öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir Part-Time programıdır. İnteraktif derslik modüllerini, esnek çevrimiçi öğrenme modül ... [+]

Stamford imza MBA, çalışan öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir Part-Time programıdır. İnteraktif derslik modüllerini, esnek çevrimiçi öğrenme modülleriyle birleştirerek, öğrencilerin ders dışında kendi sınıflarında uygun bir zamanda öğrenmelerini sağlar. Program 1,5 yılda tamamlanabilir.

Ödüllü MBA Programı

Stamford'un Signature MBA Programı, yenilikçi harmanlanmış öğrenme için Blackboard Catalyst Ödülü'nü kazandı.

Uzmanlaşmış Çalışma Seçenekleri

Bağımsız Eğitim planı seçilirse, öğrenciler aşağıdaki seçeneklerden biriyle uzmanlaşabilirler:

GirişimcilikUluslararası iş yönetimiMarka İletişimiİnteraktif öğrenmek... [-]
Tayland Bangkok Hua Hin
Kasım 2019
Ingilizce,Tayland
Yarı zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

Bring the World Closer : Stamford International University

Stamford MBA in Bangkok, Thailand

Stamford International University
Address
Stamford International University (Bangkok Campus) 16, Motorway Road - Km 2, Prawet
10250 Bangkok, Tayland
web sitesi
Telefon
+66 2 769 4000