Resmi açıklamayı okuyun

Hoşgeldiniz Yönetim Shih Chien University College"İş için Yönetim Koleji". USC giderek öncü okullarda biri olarak kabul edilmektedir İngilizce Öğretti Programı Tayvan (ETP). Biz gelecekteki kariyer ihtiyaçlarına son derece alakalı gelişme ve öğretim için mükemmel bir uluslararası standartta Lisans ve Lisansüstü derece International Business sunuyoruz. Eğer bir zorlu ve ödüllendirici eğitim deneyimi için arıyorsanız, bu sizin için bir yerdir.

Yönetim USC Koleji sağlar İngilizce Programı (ETP) Öğretti içinde uluslararası iş Bu akademik titiz ve pratik ilgilidir. her ölçekteki ulusal ve uluslararası işletmelerin ve tüm sektörlerde okulumuz yakın bağlantılar.

At Yönetim KolejiUSC öğrencileri programlarına ve Mesleki Eğitim yerleşimlerde hem gerçek dünya iş sorunları ile meşgul fırsatlar sağlayarak, teşvik ve girişimci ve yenilikçi olmak için eğitilmiştir. Shih Chien Üniversitesi en dinamik bölgesel ekonomilerin, biz işletmeler ve sanayi konuk konuşmacıların geniş kullanımı yapmak hangi Taipei yer almaktadır. seçerek Yönetim USC Koleji Eğer heyecan verici ve ödüllendirici kariyer için kapıyı açmak için gerekli niteliklere sahip mezun olacak emin olabilirsiniz.

Program dili:
  • Ingilizce

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

MBA

Shih Chien University

İşletme USC Koleji, 2009 yılından bu yana Uluslararası İşletmecilik başarılı bir İngiliz Öğretti Programı (ETP) teklif etti. yenilikçi bir okul olarak online teknolojiler ... [+]

İşletme USC Koleji, 2009 yılından bu yana Uluslararası İşletmecilik başarılı bir İngiliz Öğretti Programı (ETP) teklif etti. yenilikçi bir okul olarak online teknolojileri öğrencilerimizin öncü iş eğitim ön planda kalmasını sağlamakla öğretim yüz yüze kendimizle gurur duyuyoruz. Bizim bilgi tabanlı dersler ve beceri oturumları sadece size uygun iş öğretmek değil, ancak akademik çalışmalar ve gelecekteki kariyerleri için gerekli geniş becerileri ile donatmak olacaktır.

Yıl 1: Uluslararası Akademik Konferansı

Zorunlu modülleri:

Uluslararası Pazarlama Yönetimi Uluslararası iş Uygulamalı İstatistik Uluslararası finansal yönetim İş Araştırma Yöntemi Yönetim Ekonomisi ... [-]
Tayvan Taipei
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
2 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku