Europe de COM

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Tunus European School of Haberleşme Com Avrupa Yönetimi Enstitüsü, prestijli ve güçlü ortaklıklar ile zorlu bir ağ açık iletişim olarak ortaya çıkmaktadır.

İletişim araçları artmakta ve çeşitleniyor. Haberleşme teknoloji ve yenilik yönelik olur: Böylece Avrupa Com yılında iletişim, yaşayan bir açık okul, sürekli olarak kendini yenilemektedir bir hayalperest küresel bir vizyon sunmaktadır.

kararlar işletmeler ve kurumlara da açık iletişim okulda öğrenilir beceriler yapmak için yaratıcı, yenilikçi bilgi, ekip çalışması ve bilgiyi olun. meslek ile düzenli değişimler yarının telsizlerimizi yetiştirmek ve bu uygulamalarla ilgili bilgilerini ifade etmek pedagojisini besler.

Güçlü kültürler arası beceri ve mükemmellik bilgisine sayesinde Avrupa Com mezunları sorumluluk pozisyonlarda içinde gelişmeye Tunusiçinde Avrupa ve dünya çapında.

Kaliteli bir ortam

Modern ve hoş kampüs ile, Avrupa Üniversitesi sidi BouSaid, Salammbo ve tarihi yerleri yakınında, Khair-eddin faaliyet yeni alanda, Göl Tunus'un bankalara Kartaca banliyölerinde yer almaktadır Kartaca, Tunus Kartaca havaalanından 15 dakika.

Tunus'un Avrupa Üniversitesi kampüsü, video projektörleri ve interaktif yazı tahtaları, optik fiber üzerinden internet bağlantısı, konferans salonları, geleneksel bir kütüphane, büyük bir bilgisayar laboratuvarı, bir internet kafeden ile donatılmış derslikler içerir binanın içinde ve dışında revir ve öğrenci alanlar.

hizmetler:

  • Ofis staj ve danışmanlık
  • Yabancı öğrenciler için Yardım Ofisi
  • İntranet öğrenciler
  • Sanal kütüphane
  • Kulüp öğrencileri ve Mezunları
  • spor ortağı merkezine yakın Üniversitesi

Toplum yaşamı:
kulüp öğrencilere öğrenci hayatında ve çeşitli alanlarda yer almak için fırsat sunuyor: uluslararası öğrenci evinde; konferanslar; uluslararası çevre; Genç iş; kültürel tur; müzik; fotoğrafçılık; spor ...

Konferanslar ve Projeler:
analitik ve liderlik geliştirmek amacıyla, Tunus Avrupa Üniversitesi okullar düzenli olarak konferanslar ve akademik atölye düzenliyor. Girişimcilik projeleri de Tunus'un Avrupa Üniversitesi içinde ve uluslararası üniversite ortaklarının Avrupa okulları ile işbirliği içinde organize edilir.

işgücü piyasası ihtiyaçlarını karşılayan bir pedagoji

işgücü piyasasına paralel olmak ve öğrenciler arasındaki sinerji oluşturmak ve şirketlerin COM Avrupa'da ilk misyonları uyum, iletişim olarak yapmalarını sağlamaktır vardır, tahmin ve ekonomik ve sosyal değişimleri değerlendirmek.

Bizim müfredatta profesyonellerin katılımı

seminer, eğitim programları ve seminerler yoluyla eğitim sırasında öğrencilerimiz yüksek kalibreli uzmanları, onlarla alışverişini karşılamak ve profesyonel uygulamalara teorik bilgilerini yüzleşmek.

Bizim okula davet Bu profesyonellerin kendi staj sırasında bunları çerçeve ve eğitim sonunda alınacaktır.

Bu ruhla, öğrencilerimiz işgücü piyasasının ihtiyaçları doğrultusunda eğitim, mesleki kimliğin yılda inşa edecek.

yurtdışında öğrenci ve ortaklıklar Hareketlilik

büyük Avrupa okulları ile ortaklıklar öğrencilerimizin bir dönem ya prestijli üniversitede yurtdışında bir yıl veya tanınmış bir şirket geçirmek için izin verir. Bu, başka bir kültüre aşina olma ve uluslararası doğrulama içerek, dünyaya açılması, onların uzmanlık alanının çok kültürlü vizyon sağlayacaktır.

kültürlü

yurtdışında ortakları ile işbirliği içinde geliştirilen eğitim programlarının -: Avrupa bağlamı COM Avrupa zaten öğrencilerimizin aracılığıyla uluslararası bir ortamda çalışmasına olanak tanır.

  • büyük Avrupa okulların normlarını ve standartlarını karşılayan Eğitim programları.

Her yıl, Tunus'un Avrupa Üniversitesi öğrencisi çok kültürlü bağlamda olarak gelişmeye olanak farklı milletten, öğrencilerini ağırlıyor.

Uluslararası Akreditasyon ve çift derecesi

diplomalar Com Avrupa uluslararası tanınma sağlamak amacıyla Tunus'ta Yüksek Öğretim ve Bilimsel Araştırma Bakanlığı tarafından onaylanan, aynı zamanda Yüksek Öğrenim Okulları Avrupa Akreditasyon Kurulu (EABHES) tarafından akredite .

Yüksek Okullarında Avrupa Akreditasyon Kurulu (EABHES) 19 Haziran 1999 tarihli Bologna Deklarasyonu kaynaklanan yüksek öğrenim Avrupa önerilerin uygulanmasını izin verir ve yönetmelik ve prosedürler karşılayan bir akreditasyon kurumudur Yönetim tanımlanan sonconseil

Konumlar

Tunus

Address
Campus de l’ Université Européenne de Tunis
Zone d' activité Khaireddine, Les Berges du Lac III.

2015 Tunus, Tunus, Tunus