German Business School

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

Uygun program bulun

Alman Business School ortağı Mannheim Uygulamalı Yönetim Üniversitesi (HdWM Business School) ile birlikte yönetici eğitim için Alman Standartları uygulanarak Tunus'ta ilk tek Business School. GBS uluslararası profesyonel ekibi ile EMEA bölgesinde geleceğin yöneticileri için sürdürülebilir, stratejik mesleki yönetim eğitimi sağlamaktadır.

GBS misyonu teşvik etmek ve İngilizce dil iletişimde bir zorunluluktur whereat, uluslararası iş faaliyet düzeye getirmek için kültürel arka plan göz önüne alınarak eğitim ihtiyaçlarını güçlendirmek için, geliştirmektir. Bu nedenle GBS Amaç İşletme ve Araştırma, İngilizce dilinde ileri kariyer için önemli bir değer katacağını liderlerinin potansiyelini mücadele etmektir.

Hakkımızda

uluslararası profesyonel ekibi ile, Alman Business School geleceğin yöneticileri için sürdürülebilir, stratejik, mesleki yönetim eğitimi sağlamaktadır. Misyonumuz, geliştirmek teşvik etmek ve uluslararası iş ortamında çalışmak için gerekli bilgi ve becerilerini güçlendirmektir. Alman İş Okulu'nda, sen Executive MBA (Master of Business Administration) derecesi elde edebilirsiniz özelleştirilmiş eğitim programları ile İş veya Teknik Belgesi'ni alan ve Alman ve İngiliz dilleri geliştirmek.

GBS amaçları şunlardır:

  • araştırma, kariyer geliştirme ve ağ mükemmelliği sürdürmeye
  • ulusal ve uluslararası iş ve kamu hizmeti farklı sektörlerde liderleri geliştirmek için

GBS verilen eğitimin kalitesi anlamına gelir ve her zaman geliştirmek için istekli.

Konumlar

Tunus

German Business School

Address
UIT CAST, 48 Rue des Minéraux I Charguia 1 I
2035 Tunus, Tunus, Tunus
Telefon
(+216) 31 10 11 11