Resmi açıklamayı okuyun

Uluslararası İşletme Enstitüsü'nün misyonu, aşağıdakiler aracılığıyla bireyler, şirketler ve toplum için değerler yaratmaktır:

 • Yönetsel ve örgütsel gelişmeyi amaçlayan pratik, karmaşık eğitim;
 • Yönetim alanında uygulamalı araştırmalar;
 • Ukrayna işinde dünyanın en iyi yönetim uygulamalarının bir araya getirilmesi;
 • Proaktif, müşteri odaklı eğitim yöntemleri

IIB Değerleri

 • Etkinliğe ulaşmanın piyasa ekonomisinin temel itici gücü olduğuna inanıyoruz.
 • Ukrayna ekonomisinin etkinliğini, dünyanın en iyi yönetsel deneyimlerini iş pratiğine dahil ederek artırmaya çalışıyoruz.
 • Müşterilerimiz için üretim kararlarını sunan programlarımızın kalitesini garanti ediyoruz.
 • Yaptığımız her şeyde etkili olmayı hedefliyoruz.

Dürüstlük

 • Dürüstlük, güven ve işbirliği ortamını geliştirir ve yüksek etik standartları uygularız.
 • Dürüstlüğün, gerçek profesyonel ve bireysel başarıya ulaşmada bir köşe taşı olduğuna inanıyoruz.

yeterlik

 • Yetkinlik ve profesyonellik sunuyoruz. Ukraynalı iş dünyasında dünya profesyonel standartlarını kademeli olarak birleştirmeye çalışıyoruz.
 • Yüksek kaliteli bir iş eğitiminin küresel iş süreçlerindeki değişimlere kültürel ve teknolojik açıdan uyum sağlaması gerektiğini biliyoruz.
 • İş ortamındaki önemli değişiklikleri çalışma sürecine ve günlük mesleki gelişime ulaştırmada ve bunlara ek olarak esnek kalıyoruz.

İşbirliği

 • Müşterilerimize etkin çözümler sunmak için entegre ürün portföyünü sunuyoruz.
 • Her iki tarafın da başarıya ulaşmasını garanti altına almak için benzersiz bir işbirliği ve karşılıklı destek ortamı yaratıyoruz. Faaliyetlerimiz ve ürün portföyümüzde tüm işbirliği potansiyelini kullanıyoruz.

Sorumluluklar

 • Programlarımızın kalitesi ve etkinliğinden biz sorumluyuz.
 • Toplumsal olarak sorumlu yaklaşımı demokrasinin, pazar ekonomisinin ve verimli ekonomik gelişmenin köşe taşı olarak takip ediyoruz.

yenilik

 • Modern dünyada etkinliğin ve rekabet gücünün, yenilikleri uygulama yeteneğine bağlı olduğuna inanıyoruz. Hızla değişen ortam yönetimde sürekli yenilikçi değişikliklere ihtiyaç duymaktadır.
 • Ürünlerimize, dünyanın en iyi uygulamalarını izleyerek ve kendi araştırmamızı gerçekleştirerek yenilikleri birleştiriyoruz.

Tarihçe

Uluslararası İş İdaresi Enstitüsü (Uluslararası Özelleştirme, Yatırım ve Yönetim Merkezi, ICPIM ) Ukrayna Kamu İdaresi Ofisi Başkanı ve Merkezi tarafından kar amacı gütmeyen bağımsız bir eğitim ve öğretim kurumu olarak Ukrayna Bakanlar Kurulu Kararı ile kurulmuştur. Avrupa Üniversitesi Vakfı. Amaç, iş yönetimi alanında eğitim hizmetlerinin sağlanması yoluyla Ukrayna'da ekonomik reformu kolaylaştıracak bir Ukrayna eğitim kurumu kurmaktı. Dr. Henryk Sterniczuk, New Brunswick Üniversitesi'nden Uluslararası Programlar Direktörü ilk Cumhurbaşkanı oldu IIB .

IIB kuruluşundan bu yana IIB fazla kalifiye uzman yetiştirmiştir: yöneticiler, menkul kıymetler komisyoncuları / satıcıları, yatırım yöneticileri, vasiler / sicil memurları, mülk ve iş değerleme uzmanları, aktüerler, iflas yöneticileri ve diğerleri.

1996

Uluslararası İşletme Enstitüsü İşletme Okulu № 1

Uluslararası İşletme Enstitüsü, EDUNIVERSAL tarafından sağlanan bir ankete katılmış ve Ukrayna'da iş eğitimi piyasasındaki güvenilirliği ve uluslararası nüfuz için Business School № 1 olarak tanınmıştır. Anketin amacı, üniversitelerin uluslararası nüfuzları hakkında farklı düzeylerde uluslararası istek ve etkiye sahip nesnel bilgi sağlamaktır ve bu da 9 coğrafi bölgenin her birinde öğrenciler için en iyi fırsatların seçilmesine olanak tanımaktadır.

2017

IIB bir program Genel MBA Carousel modeli başlattı. Tüm MBA programlarının AMBA akreditasyonu (MBA, Londra, İngiltere) onayı.

Fakülteler

Farklı geçmişe sahip yüksek nitelikli ve tecrübeli profesörlerden oluşan ekip, ünlü Ukraynalı ve yabancı uzmanlardan oluşmakta, kapsamlı eğitim, araştırma ve danışmanlık deneyimlerine sahip olmakta ve program katılımcılarının profesyonel ve bireysel gelişimini sağlamak için benzersiz bir öğrenme ortamı yaratmaktadır.

Program dili:
 • Rusça
 • Ukrayna

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

International Institute of Business, Business School (IIB)

Executive MBA programının misyonu, bir şirketin artan değeri kavramına dayanarak, iş yönetimine sistematik bir yaklaşımla büyüyen işletmelerin sürdürülebilir gelişimini t ... [+]

Yönetici MBA'in hedef kitlesi , aşağıdakiler dahil olmak üzere iş olanaklarının alanını genişletmeye çalışan deneyimli liderlerden oluşur:

iş sahipleri;CEO ve üst düzey yöneticiler.

Başlangıç: 20.11.19

Program formatı: Çarşambadan Pazar gününe kadar ayda bir kez 5 günlük modüller. Program süresi: 21 ay. Program dili: Rusça, Ukraynaca.

Executive MBA programının 2019 - 489 900 UAH .

Erken Kuş Kayıt fiyatlandırması:

449 900 UAH - 10.06.2019

469 900 UAH - 10.10.2019

Executive MBA programının çalışması sonucunda, kazanacaksınız:

Stratejik düşünme ve doğru kararları verme yeteneği, “Küresel düşün, yerel hareket et” prensibine dayanır.İş ortamının zorluklarıyla etkin bir şekilde baş edebilme becerisi.Şirketin başarılı gelişimi için yüzlerce nüans ve yöntem bilgisi.Ukraynalı ve yabancı şirketlerin üst düzey yönetimi ile iş düzeyinde ve dostça iletişim düzeyinde profesyonel etkileşim.... [-]
Ukrayna Kyiv
Kasım 2019
Rusça,Ukrayna
Yarı zamanlı
21 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku

MBA

International Institute of Business, Business School (IIB)

Uluslararası İşletme Enstitüsü'nde Genel MBA programı, hem ulusal hem de uluslararası şirketlerde ve küçük şirketlerde, farklı branşlarda ve fonksiyonel alanlarda karar v ... [+]

Uluslararası İşletme Enstitüsü'nde Genel MBA programı, hem ulusal hem de uluslararası şirketlerde ve küçük şirketlerde, farklı branşlarda ve fonksiyonel alanlarda karar verme alanında yer alan genç liderler ve yöneticiler için bir programdır. ve orta ölçekli işletmeler.

Öğrencilere sunulan modüller, yurtiçi ve yurtdışı iş geliştirme trendlerinin anlaşılması, şirketin hayati sorunlarının çözümü ve etkinliğin arttırılması için gerekli olan pratik bilgi ve beceri sisteminin oluşturulmasına yöneliktir. İş ortamının yüksek türbülans koşullarında idari işlevlerin yerine getirilmesi.

Avantajları

Programın amacı, genel yönetim becerileri ve gelişmiş pratik iş araçları elde etmektir:... [-]

Ukrayna Kyiv
Bilgi iste
Rusça,Ukrayna
Yarı zamanlı
18 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
International Institute of Business, Business School (IIB)

Uluslararası MBA Ukrayna'da benzersiz değer önerisi ile bir çift diploma programıdır. Bu önde gelen Avusturyalı İşletme Okulu MCI (Yönetim Merkezi Innsbruck) ile ortaklaş ... [+]

Kimin için:

Hem Ukrayna'da hem de yurtdışında С düzey yöneticileri ve iş yapan şirket sahipleri.

Teslimat modu:

Öğrenme modülü (yüz yüze): 5 gün (ayda bir - Çarşamba-Pazar, 09: 30-16: 45).

Modüller arası süre boyunca: çevrimiçi sınıflar ve ödevler.

Program Süresi:

Başlangıç - 20, Kasım 2019

Tamamlanma - Aralık 2021

Programın tamamlanmasıyla ilgili belgeler:

Business School «Uluslararası İşletme Enstitüsü» tarafından verilen Executive MBA Diploması

Diplomurkunde (Yönetim Merkezi Innsbruck)

MBA Derneği'nden Sertifika

Öğrenim ücreti:

International МВА programının tam maliyeti 13900 EURO 124 000 UAH'dir .... [-]

Ukrayna Kyiv
Kasım 2019
Rusça,Ukrayna,Ingilizce
Yarı zamanlı
25 aylar
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku