The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

Giriş

Resmi açıklamayı okuyun

85391_85325_banner1180x290.jpg

Hawaii Üniversitesi, Shidler College of Business , liderlik ve yönetim becerilerini yükseltmek isteyen Vietnam'ın üst düzey yöneticilerini eğitecek, yönlendirecek ve hazırlayacak birinci sınıf Executive MBA programını sunacak. VEMBA ( Vietnam Executive MBA ) olarak bilinir. VEMBA Hanoi ilk kohortunu 2001'de başlattı ve 2007'de HCMC'ye genişledi.

Web sitesi: href = "http://www2.shidler.hawaii.edu/vemba

Bu 21 aylık yönetim formatı programı, Hanoi'de veya Ho Chi Minh City'de yaşayan katılımcıların, derecelerini alırken tam zamanlı yönetim pozisyonlarını sürdürmelerini sağlar. Öğrenciler, temel iş disiplinlerini en yeni iş uygulamaları ile birleştiren entegre ve modern bir müfredattan öğrenecekler: yenilik ve girişimcilik, bilgi teknolojileri yönetimi ve e-iş yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, varlık yönetimi ve markalaşma. Tüm sınıflar Vietnam, Honolulu, Hawaii, ABD'deki Manoa'daki Hawaii Üniversitesi'nde isteğe bağlı yaz eğitimi ile gerçekleştirilmektedir. Programın önemli bir özelliği, öğrencilerin gerçek hayattaki danışmanlığa katılmalarını sağlayan İş Uygulaması projesidir.

134056_800ALUMNISTUDENTS.png

Vietnam'daki Yöneticiler için MBA programı, Vietnam'da son 18 yıldır birçok mezunun kariyerini ilerletmede son derece başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Vietnam ve dünyadaki tüm ekonomik sektörlerde 800'den fazla mezunun önemli iş pozisyonları ile Vietnam'daki Yöneticiler için MBA, en değerli iş ağlarından birini sunmaktadır.

Bu nedenle, Hawaii Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra, Vietnam mezunları için Executive MBA, sadece Vietnam'da değil, dünyanın herhangi bir yerinde üst düzey yönetici pozisyonları için rekabet edebilecek güveni ve becerileri olduğunu gösterebilecek.

Bazı gerçekler:

  • Bu, Vietnam'da sunulan tek AACSB akredite programıdır . AACSB, 1916'da ABD'de iş okullarına akreditasyon sağlamak için kuruldu. Kurucu üyeleri arasında Columbia Üniversitesi, Cornell Üniversitesi, Harvard Üniversitesi, Chicago Üniversitesi, Illinois Üniversitesi, Pennsylvania Üniversitesi, Yale Üniversitesi ve ABD'deki diğer prestijli Üniversiteler bulunmaktadır. Dünya çapındaki işletme okullarının% 5'inden azının bu elit akreditasyona sahip olduğu bilinmektedir. Derneğin tüm üyeleri akredite değildir.
  • 2019 yılında US News & World Report’un “International Business” sıralamasında Shidler 18. sırada ve UC Berkeley, USC, Michigan Üniversitesi, New York Üniversitesi ve Pennsylvania Üniversitesi gibi okullar arasında yer aldı.
  • 2018-2019 dönemi için Dünya Üniversiteleri Sıralaması Merkezi tarafından uygulanan küresel üniversitelerin en büyük akademik sıralamasında, Manoa'daki Hawaii Üniversitesi, dünya çapında 18.000 üniversiteden 306 sırada yer aldı. Bu harika sıralama, dünya çapındaki üniversitelerin% 1,7'sinde UH-Manoa'yı gösteriyor. Harvard Üniversitesi dünyada 1 numaraya yükseldi. Bunu 2 numaralı Stanford Üniversitesi ve 3 numaralı Massachusetts Teknoloji Enstitüsü izledi.

Vietnam'daki iki eğitim yeri Hanoi ve Ho Chi Minh City'dir . Ayrıca, Honolulu , Hawaii, ABD'de iki yaz kursunu seçmeyi de tercih edebilirsiniz.

Sınıf adresi: Suite 312, 3. Kat, Ofis Merkezi, Kule C, N04 - UDIC Kompleksi, Hoang Dao Thuy Caddesi, Thanh Xuan Bölgesi, Hanoi, Vietnam

Konumlar

Hanoi

Address
Suite 312, 3rd Floor, Office Center, Tower C
N04-UDIC Complex, Hoang Dao Thuy Street

Hanoi, Hanoi, Vietnam

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin