Resmi açıklamayı okuyun

85391_85325_banner1180x290.jpg

Hawaii Üniversitesi, Shidler College of Business , liderlik ve yönetim becerilerini yükseltmek isteyen Vietnam'ın üst düzey yöneticilerini eğitecek, yönlendirecek ve hazırlayacak birinci sınıf Executive MBA programını sunacak. VEMBA ( Vietnam Executive MBA ) olarak bilinir. VEMBA Hanoi ilk kohortunu 2001'de başlattı ve 2007'de HCMC'ye genişledi.

Web sitesi: http://shidler.hawaii.edu/vemba

Bu 21 aylık yönetim formatı programı, Hanoi'de veya Ho Chi Minh City'de yaşayan katılımcıların, derecelerini alırken tam zamanlı yönetim pozisyonlarını sürdürmelerini sağlar. Öğrenciler, temel iş disiplinlerini en yeni iş uygulamaları ile birleştiren entegre ve modern bir müfredattan öğrenecekler: yenilik ve girişimcilik, bilgi teknolojileri yönetimi ve e-iş yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, varlık yönetimi ve markalaşma. Tüm sınıflar Vietnam, Honolulu, Hawaii, ABD'deki Manoa'daki Hawaii Üniversitesi'nde isteğe bağlı yaz eğitimi ile gerçekleştirilmektedir. Programın önemli bir özelliği, öğrencilerin gerçek hayattaki danışmanlığa katılmalarını sağlayan İş Uygulaması projesidir.

Vietnam programında Yöneticiler için MBA, Vietnam'da son 18 yıl boyunca birçok mezunların kariyerlerini ilerletme konusunda son derece başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Vietnam ve dünya çapındaki tüm ekonomik sektörlerde önemli iş pozisyonlarına sahip 700'den fazla mezun ile, Vietnam'daki Executive MBA, en değerli iş ağlarından birini sunmaktadır.

Bu nedenle, Hawaii Üniversitesi'nden mezun olduktan sonra, Vietnam mezunları için Executive MBA, sadece Vietnam'da değil, dünyanın herhangi bir yerinde üst düzey yönetici pozisyonları için rekabet edebilecek güveni ve becerileri olduğunu gösterebilecek.

Bazı gerçekler:

  • Bu, Vietnam'da sunulan tek AACSB akredite programıdır . AACSB, 1916'da ABD'de iş okullarına akreditasyon sağlamak için kuruldu. Kurucu üyeleri arasında Columbia Üniversitesi, Cornell Üniversitesi, Harvard Üniversitesi, Chicago Üniversitesi, Illinois Üniversitesi, Pennsylvania Üniversitesi, Yale Üniversitesi ve ABD'deki diğer prestijli Üniversiteler bulunmaktadır. Dünya çapındaki işletme okullarının% 5'inden azının bu elit akreditasyona sahip olduğu bilinmektedir. Derneğin tüm üyeleri akredite değildir.
  • 2018'de ABD Haberleri
  • 2018-2019 dönemi için Dünya Üniversiteleri Sıralaması Merkezi tarafından uygulanan küresel üniversitelerin en büyük akademik sıralamasında, Manoa'daki Hawaii Üniversitesi, dünya çapında 18.000 üniversiteden 306 sırada yer aldı. Bu harika sıralama, dünya çapındaki üniversitelerin% 1,7'sinde UH-Manoa'yı gösteriyor. Harvard Üniversitesi dünyada 1 numaraya yükseldi. Bunu 2 numaralı Stanford Üniversitesi ve 3 numaralı Massachusetts Teknoloji Enstitüsü izledi.

Vietnam'daki iki eğitim yeri Hanoi ve Ho Chi Minh City'dir . Ayrıca, Honolulu , Hawaii, ABD'de iki yaz kursunu seçmeyi de tercih edebilirsiniz.

Sınıf adresi: Suite 312, 3. Kat, Ofis Merkezi, Kule C, N04 - UDIC Kompleksi, Hoang Dao Thuy Caddesi, Thanh Xuan Bölgesi, Hanoi, Vietnam

Program dili:
  • Ingilizce
  • Vietnam

Bu okulun aynı zamanda sundukları:

EMBA

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

Hawaii Üniversitesi, Shidler College of Business, liderlik ve yönetim becerilerini yükseltmek isteyen Vietnam'ın üst düzey yöneticilerini eğitecek, yönlendirecek ve hazır ... [+]

genel bakış

Hawaii Üniversitesi, Shidler College of Business, liderlik ve yönetim becerilerini yükseltmek isteyen Vietnam'ın üst düzey yöneticilerini eğitecek, yönlendirecek ve hazırlayacak birinci sınıf Executive MBA programını sunacak. VEMBA (Vietnam Executive MBA) olarak bilinir. VEMBA Hanoi ilk kohortunu 2001'de başlattı ve 2007'de HCMC'ye genişledi.

Web sitesi: http://shidler.hawaii.edu/vemba

Bu 21 aylık yönetim formatı programı, Hanoi'de veya Ho Chi Minh City'de yaşayan katılımcıların, derecelerini alırken tam zamanlı yönetim pozisyonlarını sürdürmelerini sağlar. Öğrenciler, inovasyon ve girişimcilik, bilgi teknolojileri ve e-ticaret yönetimi, tedarik zinciri yönetimi, varlık yönetimi ve markalaşma gibi en ileri iş uygulamaları ile temel iş disiplinlerini birleştiren entegre, modern bir müfredattan öğrenecekler. Tüm sınıflar Vietnam, Honolulu, Hawaii, ABD'deki Manoa'daki Hawaii Üniversitesi'nde isteğe bağlı yaz eğitimi ile gerçekleştirilmektedir. Programın önemli bir özelliği, öğrencilerin gerçek hayattaki danışmanlığa katılmalarını sağlayan İş Uygulaması projesidir.... [-]

Vietnam Hanoi
Eylül 2019
Ingilizce
Yarı zamanlı
21 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Address
Suite 312, 3rd Floor, Office Center, Tower C N04-UDIC Complex, Hoang Dao Thuy Street
Hanoi, Hanoi, Vietnam