İŞLETME YÖNETİMİ (MBA)

Genel

Program açıklaması

En iyi UTSA MBA programına katılın

Bir UTSA MBA ile kariyerinizin bir sonraki seviyesine ilerlemenize yardımcı olacak kritik iş bilgisi, liderlik becerileri ve stratejik bir zihniyet edinin.

UTSA İşletme Fakültesi öğrencileri sınıftaki UTSA İşletme Yüksek Lisansı (MBA), yoğun bir işletme eğitimi sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Birinci sınıf öğretim üyeleriyle çalışın ve çeşitli yaşam deneyimlerine sahip meslektaşlarınızla profesyonel ağınızı büyütün.

Neden İşletme Yüksek Lisansı (MBA) Programını Tamamlayın?

MBA derecesi, muhasebe, ekonomi, finans, yönetim, yönetim bilimi, pazarlama ve diğerleri gibi temel iş disiplinlerinde öğrenilen beceriler aracılığıyla yönetim ve yönetim alanında kariyer peşinde koşan profesyoneller için değerli eğitim sağlar. UTSA MBA programı, akşamları ve profesyonel akranları ile kursları (tam zamanlı veya yarı zamanlı) alma esnekliği sunar.

AACSB logosu Hispanik Hizmet Kurumu - Texas US News ve World Report'ta 4 Numara

San Antonio'daki en üst düzey MBA programına katılın.

Son Güncelleme Eki 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The UTSA College of Business transforms students from the curious and hopeful into confident and career-ready young professionals. We aim to be the best in class by focusing on educational programs th ... Devamını oku

The UTSA College of Business transforms students from the curious and hopeful into confident and career-ready young professionals. We aim to be the best in class by focusing on educational programs that provide both applied business and technical skills in areas of high-workforce demand as well as professional and entrepreneurial skills that help students create value for their organization and integrate into the workforce. We are a community of scholars who advance the art and science of business through rigorous and relevant research that is published in outlets of distinction and translated for practice in the classroom. Daha Az