İş İdaresinin Başı

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Londra Uxbridge'de bulunan Brunel Business School , 50 yıldan fazla akademik mükemmellik ve AACSB ve AMBA'dan çift akreditasyona sahiptir.

Brunel MBA, yoğun bir yıllık tam zamanlı program veya esnek katılım seçenekleriyle iki yıllık yarı zamanlı bir programa sahiptir. Ayrıca üç uzmanlık alanından birini seçebilirsiniz: genel yönetim, sağlık yönetimi veya havacılık yönetimi.

Mevcut kariyerinizi geliştirmek, yeni bir alana geçmek ya da kendi işinizi kurmak isteyin, Brunel MBA size ihtiyacınız olan araçları sağlayabilir. Kursun her yönü pratik, yerine getirici, entegredir ve birinci sınıf eğitim ve araştırma olanaklarımız sayesinde her zaman günümüzün değişen iş ortamına uygundur.

Brunel MBA öğrencisi olarak, iş kariyerinizi en üst düzeye çıkarmak için en iyi fırsat verilecektir; üstün yönetim modülleri, Liderlik Masterclass ve kişiselleştirilmiş kariyer geliştirme programı. Ayrıca, yüksek profilli kurumsal konuşmacıların yer aldığı zengin bir iç ve dış etkinlik takviminin yanı sıra Milan'a isteğe bağlı bir denizaşırı iş turundan da yararlanacaksınız.

127256_photo-1461280360983-bd93eaa5051b.jpeg

Fotoğraf Unsplash'ta Alexis Brown

Brunel MBA Genel Bakış

Brunel MBA, MBA Derneği (AMBA) tarafından akredite olmuş, dünya çapında seçkin MBA programları grubundan biridir ve Brunel Business School , prestijli İşletme Yüksek Okulları Birliği (AACSB) tarafından akredite edilmiştir.

Yönetsel ve liderlik yeteneklerini geliştirmek ve onları herhangi bir örgütsel bağlamda daha geniş bir genel yönetim yaklaşımı geliştirmeye odaklamak isteyenler için tasarlanmıştır.

MBA, Genel Yönetimde 1 yıl tam zamanlı ve 2 yıllık yarı zamanlı bir program olup, Ocak ve Eylül aylarında yılda iki kez başlar ve iki ek uzmanlık sunar: Havacılık Yönetimi ve Sağlık Yönetimi.

Genel Yönetim MBA uzmanlığı daha başarılı bir yönetici olmanıza yardımcı olabilir. Finansmandan uluslararası stratejiye, kablo demeti teknolojilerinden ve pazarlamaya, bu kurs üst düzey yönetim karar vermede ve işletme sorunlarını çözmede size yardımcı olacaktır. Güçlü ve zayıf yönlerinizi saptamanıza ve ilerlemenize yardımcı olmak için onlarla birlikte çalışmanıza destek oluruz.

Havacılık Yönetimi MBA havayolları, havaalanı yetkilileri için çalışan profesyoneller ve havacılık sektöründe mühendislik, lojistik, catering, kargo, enerji, güvenlik, güvenlik, IT ve seyahat ve turizm gibi tedarik ve destek hizmetleri için çalışan profesyoneller için tasarlanmıştır. Dünyanın en işlek yolcu merkezi olan Heathrow'daki yakınlığımız, Brunel'in havacılık ve çevre araştırmalarındaki saygınlığı ve havacılık endüstrisi ile yakın ilişkilerimizle desteklenmektedir.

Sağlık Yönetimi MBA, sağlık sektöründe bilginin uygulanmasına odaklanır ve öğrencilerin sektördeki gerçek hayattaki iş durumlarını ele almak için yönetsel beceriler geliştirmelerini sağlar. MBA (Sağlık Yönetimi) kursu stratejik sağlık otoriteleri, birinci basamak güvenleri ve hastane idaresi profesyonelleri ve özel sağlık hizmetleri alanında çalışanlar dışında, tedarikçiler ve danışmanlıklar için tasarlanmıştır.

Brunel MBA, işyerinde öğrenmenin uygulanmasına yönelik iyi bilgilendirilmiş, eleştirel ve yaratıcı düşünürler üretmeyi amaçlar. Sınıf öğretisine ek olarak, program kişisel beceri geliştirme atölyeleri, isteğe bağlı yurtdışı çalışma turu (Milan, İtalya) ve düzenli endüstri ziyareti ve konuk dersleri sunmaktadır.

Link: href = "https://www.brunel.ac.uk/business-school/brunel-mba-in-london

Tam Zamanlı MBA

Tam zamanlı Brunel MBA, bir yıllık yoğun bir kurstur ve size mesleğinizde devam eden gelişmeye olan bağlılığı gösteren bir nitelik kazandırır.

MBA derecenizi kısa sürede tamamlamak istiyorsanız bu kurs idealdir, eğer uluslararası bir adaysanız faydalı olabilir. Brunel MBA öğrencileri, geldikleri endüstrilerde, mesleklerde, kültürlerde ve ülkelerdeki çeşitliliği temsil etmektedir ve bu programımızın en güçlü yanlarından biridir. MBA'inizde tanıştığınız insanlar, ömür boyu değerli iş bağlantıları ve arkadaşlar ağı oluşturur.

MBA için uluslararası kalite kıyaslama ifadesi, "pratik geliştirme yüksek lisans derecesini" temsil ettiğini söylüyor. Bu nedenle Brunel MBA, bir deneyim sonrası MBA programıdır; bu, tüm katılımcıların kursa katılmadan önce yönetsel veya profesyonel düzeyde en az üç yıllık bir deneyim de dahil olmak üzere önemli bir iş deneyimine sahip olmaları gerektiği anlamına gelir.

Bağlantı: href = "https://www.brunel.ac.uk/business-school/brunel-mba-in-london/full-time-mba

Part-Time Brunel MBA Genel Bakış

Yarı zamanlı Brunel MBA, her biri Eylül ayında diğeri Ocak ayında olmak üzere yılda iki kez alınan iki yıllık bir kurstur. Tam zamanlı, yarı zamanlı, aile taahhüdünüz varsa veya sadece daha yavaş bir şekilde çalışmak istiyorsanız bu program idealdir.

Brunel MBA öğrencileri, geldikleri endüstrilerde, mesleklerde, kültürlerde ve ülkelerdeki çeşitliliği temsil etmektedir ve bu programımızın en güçlü yanlarından biridir. MBA'inizde tanıştığınız insanlar değerli bir ağ ve yaşam boyu olası arkadaşlar oluştururlar.

MBA için uluslararası kalite kıyaslama ifadesi, "pratik geliştirme yüksek lisans derecesini" temsil ettiğini söylüyor. Bu nedenle Brunel MBA, bir deneyim sonrası MBA programıdır; bu, tüm katılımcıların kursa katılmadan önce yönetsel veya profesyonel düzeyde en az üç yıllık bir deneyim de dahil olmak üzere önemli bir iş deneyimine sahip olmaları gerektiği anlamına gelir.

Bağlantı: href = "https://www.brunel.ac.uk/business-school/brunel-mba-in-london/part-time-mba

Brunel ile neden çalışmalısın?

  • Liderlik becerilerinizi ve yönetim performansınızı geliştirmek için Liderlik Masterclass serisine katılın
  • İş Yaşamı Programımızdaki birçok girişime erişim sağlayarak sektöre olan bağlantılarımızdan yararlanın.
  • Kişiselleştirilmiş kariyer gelişim oturumları
  • Milano'ya isteğe bağlı yurtdışı iş turu
  • Burslar mevcuttur - 6.500 £ - 11.000 £ arasında ücretten feragat bursu alabilirsiniz.
  • Ücretler program başına 22.880 £ - tam zamanlı veya yarı zamanlı (yarı zamanlı öğrenciler yıllık 11.440 £ ödüyor).
  • Özel bir MBA Merkezine erişim - Londra Uxbridge'deki Brunel Üniversitesi Londra kampüsündeki amiral gemisi Eastern Gateway Binasında öğrenileceksiniz.
  • M25 otoyolunda, Heathrow'dan arabayla sadece 15 dakika ve Londra'nın merkezine giden trenlerin bulunduğu Uxbridge Metro İstasyonu'na 20 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde tek kampüslü bir toplulukuz.

Öğrenci Görüşleri

" Brunel Business School MBA, zengin bir bilgi birikimi ve paha biçilmez deneyimler sunuyor. Uygulamalı strateji ve yönetim becerilerinin geliştirilmesi kombinasyonu, mezunlarını güçlü mesleki yeterliliklerle hazırlıyor. Çeşitli uluslararası ağ ve deneyimli personel gerçekten paha biçilemez." Chatchawin Lertvanarin, MBA

Son Güncelleme Mar 2020

Okul Hakkında

When Brunel was awarded its Royal Charter in 1966 we were given a distinct purpose and an incredible opportunity. The campus was to be the home of technological education, championing innovation and a ... Devamını oku

When Brunel was awarded its Royal Charter in 1966 we were given a distinct purpose and an incredible opportunity. The campus was to be the home of technological education, championing innovation and advancement, and giving the UK the knowledge base it needed to compete on the international stage. Daha Az

Akreditasyonlar