İş İdaresinin Başı

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

Toplumu etkilemek ister misiniz?

Yeni MBA programımızda bize katılın: yönetime farklı bir yaklaşım için farklı bir program

İnsan değerlerinin yanı sıra hissedar değeri için bir endişe, Swansea University MBA'in kalbidir.

Ders, öğrencileri özel, kamu ve üçüncü sektörlerde organize olma ve işbirliği yapma ve rekabet etme konusunda küresel becerilerle donatmak için tasarlanmıştır. Küresel dönüşümlerin gittikçe belirsizleştiği zamanlarda insani değerleri güvence altına alma zorluklarını karşılamak için hibrit organizasyon formları, yeni iş uygulamaları ve sorumlu tüketim eğilimleri gibi gelecekteki olasılıkları hayal etmeye önem veriyoruz.

Program felsefemiz, uygulama ile teoride yönetimde var olabilecek boşluğu ele almaktır. MBA öğrencileri, küresel iş dünyasında nerede değişiklik yapılabileceğini tanımlamak için teori ve yönetim uygulamalarını yansıtan eleştirel düşünürler olmaya zorlar.

MBA, yaratıcı yenilik, örgütsel melezlik, girişimcilik ve mezunların geleceği şekillendirmek için deneyler gibi alanlarda dahil edilme ve değişim için farklı fırsatların olanakları ve sınırlamaları hakkında farkındalık açmayı amaçlamaktadır.

Neden Swansea'da İşletme?

 • Sürdürülebilir bir gelecek yaratan itici güç olun.
 • Kendi deneyiminizi geliştirme ve işletmelerin nasıl işlediğine meydan okuma fırsatı.
 • Uluslararası düzeyde mükemmel bir akademik uzman ekibine erişim.
 • Öncü araştırmacılarla çalışın.
 • Sektör uzmanlarıyla işbirliği yapın.
 • Bir müşteri kuruluşunun gerçek sorununu ele alan bir projeyi yönetin.
 • Problem çözmede 'kanıta dayalı' bir yaklaşım.
 • Eleştirel düşünme becerilerini geliştirmek.
 • Diğer meslektaşlarla birlikte öğrenme.
 • Kilit toplumsal zorluklarla başa çıkın.

İşletme Deneyiminiz

Tek tek bireyler veya tek başına hareket eden kuruluşlar tarafından çözülemeyen zorluklar için 'işe yarayan' bir zihin setini teşvik etmek için Yönetim Okulunun tamamından uzmanlıktan yararlanıyoruz.

Girişimcilik, yenilikçilik ve içerme için çeşitli yaratıcı olasılıkları tanımlamak ve değerlendirmek yerine uzman akademisyenlerin yanı sıra iş dünyası ve toplumdaki liderlerle birlikte çalışacaksınız.

MBA, kendi deneyimlerinizin yanı sıra dış işletme ve toplumsal liderlerin yanı sıra çeşitli teorik ve metodolojik perspektiflerden mevcut akademik araştırmaları kullanarak ilgili bilginin ortak üretimi üzerine kurulmuştur.

Programın pedagojik yaklaşımı, pratik faaliyetleri yönlendirmek ve bilgilendirmek ve insan ihtiyaçlarını karşılamada, sosyal ilişkileri dönüştürmede olumlu bir etki yaratmak için liderleri geliştirmek için Yönetim Okulu'ndaki farklı bölümler tarafından temsil edilen farklı disiplin alanları tarafından üretilen bilgileri birleştirir ve daha iyi bir geleceği şekillendirmek için topluca güçlendirmek.

İşletme İstihdam Olanakları

Mevcut kariyer alanınızda kalmak ya da yeni bir kariyer yolunda ilerlemek isteseniz de, iş, toplum ve çevreye aynı anda yarar sağlayan eylemler yapma zorluğuna yaklaşan gelecekteki bir lider olmak için gelişmiş beceri ve bilgi ile mezun olacaksınız.

Gelecekteki İş Unvanları

 • Kurumsal Sosyal Sorumluluk Müdürü
 • Girişimci
 • Genel müdür

Kariyer ve İstihdam

Swansea İstihdam Akademisi (SEA), parlak bir gelecek inşa etmenize yardımcı olacak kariyer yolculuğunuzun her aşamasında sizi destekleyecektir.

Kariyer destek hizmetlerimiz şunları içerir:

 • İstihdam edilebilirlik atölyeleri, işveren görüşmeleri, ısmarlama etkinlikler ve kariyer fuarları.
 • Profesyonel nitelikli Kariyer Danışmanlarından bireysel danışmanlık ve rehberlik.
 • İş bulma, staj yapma, işe yerleştirme ve gönüllü fırsatlar bulmada yardımcı olun.
 • Çok çeşitli kariyer yönetimi konularında bilgi kaynaklarına erişim.
 • Öğrenci staj fırsatlarını ve Öğrenci Toplumu / Kulüp etkinliklerini desteklemek için finansman.

Ayrıca, mezun olduktan sonra iki yıl boyunca Swansea University Mezunları için yardım ve tavsiyede bulunuyoruz.

Swansea University Yönetim Okulu, yalnızca sizin için bir yönetim öğrencisi olarak özel olarak hazırlanmış ve uyarlanmış bir Kariyer ekibine sahiptir. Bu hizmet, kariyer beklentilerinizin ve istihdam edilebilirliğinizin aktif olarak teşvik edilmesini sağlar ve çalışmalarınız boyunca önemli bir odak noktası olmaya devam eder. Yönetim Okulu öğrencisi olarak özel kariyer ekibinizdir ve 1-2-1 randevu ve bırakma sorguları için desteğe ihtiyaç duyduğunuzda mevcut olan bina içinde bulunurlar.

Destek şunları içerebilir:

 • Profesyonel ağınızı ve toplantı işverenlerinizi geliştirmek.
 • LinkedIn'den başlayarak veya profesyonel çevrimiçi varlığınızın ince ayarını yapın.
 • İş temelli senaryolarda, sohbetlerde, pazarlıklarda gezinme
 • İş başvurusu desteği.
 • Kariyer gelişim planlaması.
 • Gölgeleme fırsatları.
 • Mentorluk ve mentörlük fırsatları.
 • Küresel bir mezunlar ağına katılın.

MBA programınızdan mezun olduğunuzda kariyer desteği sona ermez. Birebir kariyer röportajları, e-posta ve LinkedIn yoluyla tavsiye, ağ oluşturma etkinlikleri ve mezun olduktan sonra beş yıla kadar devam eden mesleki gelişim rehberliği gibi çok çeşitli avantajlara erişmeye devam edersiniz.

1225-DJI_0003Swansea University","author_url":"","source":""}" />

Swansea University , 2019 Whatuni Öğrenci Seçimi Ödülleri'nde beş yıl içinde ikinci kez Yılın Üniversitesi seçildi. Swansea University , Yılın Üniversitesi seçilmesinin yanı sıra Uluslararası kategoride en üst sırada yer aldı ve Lisansüstü, Kurs ve Öğretim Görevlisi kategorilerinde ilk üçe girdi. Whatuni Öğrenci Seçimi Ödülleri, 160'tan fazla Birleşik Krallık kurumundan 41.000'den fazla inceleme ve yorum gönderilerek tamamen öğrenciler tarafından oylanır.

Prestijli Guardian Üniversite Rehberi 2021'de, Birleşik Krallık'ta 24. sıradayız ve Galler'in önde gelen yüksek öğrenim kurumu olarak konumumuzu güçlendirerek üç yıl içinde ikinci kez Galce Yılın Üniversitesi unvanını kazandık.

Öğrencilerimizi her şeyin merkezine yerleştiriyoruz. Sonuç olarak, ulusal Öğretimde Mükemmeliyet ve Öğrenci Sonuçları Çerçevesinde (TEF) mümkün olan en yüksek derecelendirme olan altın derecelendirmeye ulaştık ve 2020 Ulusal Öğrenci Anketi'nde öğrenci memnuniyeti açısından Birleşik Krallık'ta 6. sırada yer aldık.

Çarpıcı sahil kampüslerimiz bizi dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler ve personel için cazip bir yer haline getiriyor ve çok kültürlü topluluğumuz, bize katılanların başarılı ve zenginleştirici kariyerlere dayanan bilgi ve becerilerini geliştirmelerini sağlayan küresel bir bakış açısı sunuyor.

Son Güncelleme Ara 2020

Okul Hakkında

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent t ... Devamını oku

Swansea University is a research-led university that has been making a difference since 1920. The University community thrives on exploration and discovery, and offers the right balance of excellent teaching and research, matched by an enviable quality of life. Daha Az