İş İdaresinin Başı

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Kurs

Lincoln International Business School MBA, etik, sürdürülebilir ve sorumlu yönetimin temel değerlerine dayanan, yaratıcı ve işbirlikçi bir öğrenme deneyimi sunmak için tasarlanmıştır.

MBA'miz, bugünün iş ortamında başarılı olmak için temel olan teknik, analitik ve yumuşak becerileri kullanarak profesyonel ve kişisel liderlik gelişimini geliştirmek için düzenlenmiştir. MBA'imiz, aktif araştırma ağımız aracılığıyla tutku, coşku ve azim ile küresel zorluklarla meşgul olan UN PRME girişimini takip ediyor.

Lincoln International Business School MBA'in öne çıkan özellikleri:

  • Kişiselleştirilmiş Liderlik Gelişimi Faaliyetleri
  • Yönetici Kariyer Koçluğu
  • Canlı Danışmanlık Projeleri
  • Yoğun Müzakere Eğitimi
  • Bir İş Yerleştirme Fırsatı
  • İş Ağı İçin LIBS Connect'e Üyelik

Kariyer hedeflerinizi göz önünde bulundurarak, kararınıza güvenmenizi ve karmaşık bir küresel ortamda güçlü bir lider olmanızı sağlamak için tasarlanmış kişiselleştirilmiş bir liderlik planı ile kendinizi konumlandırmanıza yardımcı olmak için rehberlik ve koçluk sunuyoruz. Size toplumumuza ait olma duygusunu sağlayabilecek ve kişisel ağınızı ve potansiyel müşterilerinizi genişletebilecek güçlü ve kalıcı ilişkiler kurmayı hedefliyoruz.

Nasıl Çalışıyorsunuz?

Lincoln International Business School MBA, sınıf içi öğrenmeyi gerçek organizasyonlarla birleştirmeyi amaçlayan temel ve seçmeli bir modülden oluşmaktadır. Çekirdek modüller, her küresel yöneticinin ihtiyaç duyduğu becerileri geliştirmek için tasarlanırken, seçmeli modüller ve tezler uzmanlaşmak için bir fırsat sunmaktadır.

Dersler ve seminerler, atölye çalışmaları ve grup dersleriyle küresel ticaret ve liderliğin temellerini ele alma ve tartışma fırsatını sunar. Zaman çizelgemizi planlamada sınıf etkinliklerine, grup ve bağımsız çalışmalara olanak veren esneklik vardır.

Proje modülü, danışmanlığa giriş sağlamak için tasarlanmıştır. Öğrenciler, durumları ve kariyer istekleriyle ilgili bir araştırma yapmak için bir müşteriyle iletişim kurabilirler. Öğrenciler daha önce Siemens, British Steel, Dynex ve YMCA gibi bir dizi yüksek profilli kuruluşla Live Consultancy Projects'e öncülük etmişlerdir.

Lincoln International Business School MBA, bloklar halinde sunulan modüllerin bir parçası olarak liderlik geliştirme faaliyetlerinin yanı sıra müzakere atölyelerini de içermektedir. LIBS Connect üyeliği sayesinde, öğrenciler endüstri konuşmacıları ve liderlerinden gelen misafir derslerine katılabilecekler. Önceki konuk konuşmacılar arasında Üniversite Şansölyesi Lord Adebowale CBE, BBC Mütevelli Heyeti ve İcra Direktörü Suzanna Taverne ve Siemens plc Juergen Maier Genel Müdürü yer aldı.

MBA çalışması, derslerde ve seminerlerde yer alan materyalleri inceleyerek, önemli miktarda bağımsız çalışma içerir. Genel bir rehber olarak, sınıftaki her saat için öğrencilerin bağımsız bir çalışmada iki-üç saatlerini harcaması beklenir. Öğretilen modüller normalde dönem başına 36 temas saatine (konferans, seminer ve çalıştay) sahiptir.

Nasıl Değerlendirilir?

Bu kurs size her modülün sonunda verilen sorularla ilgili bulgu ve görüşlerinizi sunmadan önce ders ve seminerlerde belirli bir konuyu anlama fırsatı sunar.

Öğretilen tüm modüller denemeler, sınavlar, projeler, sözlü sunumlar ve simülasyon oyunları dahil olmak üzere çeşitli değerlendirme yöntemleri ile değerlendirilecektir. Bu değerlendirmeler, kariyeriniz için faydalı olabilecek becerileri geliştirmek üzere tasarlanmıştır.

MBA Tezi için öğrenciler 15.000 - 18.000 kelimelik bir araştırma odaklı tez üretmek için fırsat olacaktır.

University of Lincoln değerlendirme geri bildirimlerine ilişkin politikası, akademisyenlerin kurs sonrası değerlendirmelerini derhal size iade etmelerini sağlamayı amaçlar - genellikle teslim tarihinden itibaren 15 iş günü içerisinde.

Giriş koşulları

En az 2: 2 onur derecesi ve ilgili iş deneyimi.

Normalde öğrencilerin en az iki yıl ilgili iş tecrübesine sahip olmaları beklenir. İki yıldan daha az ilgili deneyime sahip mezunların, başvurularını desteklemek için 300-500 kelimelik bir amaç beyanı sunmaları gerekmektedir.

İfadenizdeki kanıtlar şunları içermelidir:

  • Yarı zamanlı iş
  • Gönüllü faaliyetler
  • Üniversite sırasındaki öğrenci liderliği rolleri (örneğin kulüpler ve organizasyonlar)
  • Bir kuruluşta liderlik veya çalışma deneyimi

Ayrıca, ilk dili İngilizce olmayan öğrencilerin IELTS 6.0 ya da eşdeğeri İngilizce dil yeterliliğine sahip olmaları gerekmektedir.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Daha Az