İş İdaresinin Başı

Genel

2 konum mevcut

Program açıklaması

UCAM, edindikleri bilgi, tecrübe ve insan kalitesi temelinde gelecek nesillere liderlik etmek isteyen öğrencilerin yeridir. Geniş akademik teklifimize İngilizce olarak İşletme Yüksek Lisans Derecesini dahil etmek uyumludur: Bu müfredatla UCAM, üniversitenin değerleri ve hedeflerine uygun olarak yüksek kaliteli bir eğitim programını kolaylaştırır ve öğrencileri her yerinden karşılayabilir. dünya.

5147_master_en_direccion_de_empresas_mba.jpg

Burada sunulan MBA mezunları çeşitli alanlarda - örneğin hukuk, iletişim, mühendislik, sanat ve sağlık gibi - işletme yönetiminde sağlam bir formasyona sahip olmakta ve böylece mesleki kariyerlerini daha da geliştirmelerini sağlamaktadır. UCAM'ın Full-Time MBA programından sonra , mezunlar kendi işlerini girişimci olarak başlatmaya, yönetici direktör, muhasebeci, ekonomist, proje yöneticisi ve insan kaynakları uzmanı olarak hareket etmeye veya bir şirketteki diğer herhangi bir yönetici pozisyonunu yerine getirmeye hazır olacak. Bu amaca ulaşmak için, öğretim fakültesi hem akademik öğretim görevlilerinden hem de öğrencilere bilgi ve becerilerini geliştirmelerinde yardımcı olacak şirket yöneticilerinden oluşur.

Toplam 60 ECTS ile MBA, yüksek lisanslı doktora programlarına erişim sağlayarak, Avrupa Yüksek Öğrenim Alanında tanınan Resmi bir Yüksek Lisans Programıdır . programı. 360 saat süren dersler, bir şirkette minimum 150 saat uygulamalı deneyim ve 990 saat pratik çalışma - bireysel veya grup olarak tamamlanmaktadır. Ayrıca, Nisan ayından itibaren öğrenciler, Eylül ayında sunacakları ve savunacakları Yüksek Lisans Projeleri üzerinde çalışmak için günde 1,5 saat görevlendirmelidirler.

Müfredat, gelecekteki mezunlarını akademik hedeflerine ulaşmak için hazırlamak için yüksek düzeyde kişisel bağlılık, çaba ve öğrencilerin günlük iş yükü organizasyonunu gerektirir.

ANA UNSURLAR

  • İş İdaresinin Başı
  • İşletme ve Hukuk Araştırmaları Fakültesi
  • Tam Zamanlı, Kampüste
  • 1 Akademik Yıl
  • 60 AKTS
  • Sınırlı Erişim: 30 Yerler
  • Doktora erişim

Bugünün toplumu istikrarlı bir hızla gelişiyor. Her gün, şirketlerin gelişimini belirsiz bir yol haline getiren farklı sorunlar ve zorluklar ortaya çıkıyor. Büyümek ve dünyanın gelişimine katkıda bulunmak için işletmeler, piyasaya ve iş kültürüne yeni çözümler sunmak zorunda, hiçbir toplumun gerçek amacını asla görmezden gelmek zorunda: ortak yararına katkıda bulunmak.

Tam Zamanlı İşletme Yüksek Lisansının hedefi, her bir katılımcıya uluslararası ve çok kültürlü bir bağlamda güçlü liderlik becerileri kazandırmaktır. Öğrenciler işletme yönetimi hakkında bilgi ve yetkinlik kazanacaklar, firmaların değerlendirmelerinin yanı sıra danışmanlık yapacaklar, böylece kazandıkları becerilerini gerçek durumlarda uygulayabilecekler.

Tanınmış akademisyenler ve başarılı yöneticiler, bir şirketin farklı bakış açısını geniş anlamda temsil eden ve geleceğin liderlerine karar alma süreçlerinde yardımcı olan güçlü bir fakülte ekibiyle el ele geçirirler.

Öğrencilerin gelişimi, işbirlikçi tutumlarına ve açık fikirli kişiliklerine bağlıdır. Uluslararası, çok kültürlü bir grubun parçası olarak, sınıf arkadaşlarının birbirleriyle takım çalışması ve gerçek şirket problemlerine dayanan farklı görevlerin ve vaka çalışmalarının üstesinden gelmek için birlikte çalışması gerekecektir. Doğal olarak, bu MBA kursunda ağlar büyüyecek ve yaratılan bağlar öğrencilerin çalışmalarının ötesinde yeni ve heyecan verici projelere yol açabilecektir.

MBA süresince, her katılımcı şirket içi staj yaparak iş dünyasına aktif olarak katılma fırsatı bulacaktır. En az 150 saat süren bu staj, doğrudan öğrencilerin deneyimlerine ve mesleki profillerine katkıda bulunacaktır.

Ayrıca, UCAM'ın kariyer hizmetleri , SOIL - yani UCAM'ın “Oryantasyon ve İşe Yerleştirme Hizmeti”, “Portal de Empleo” - üniversitenin iş bulma portalı - ve “Erasmus İstihdam Erasmus Ağı” dahil olmak üzere MBA öğrencilerine sunulacaktır. İspanya genelinde uluslararası öğrencilerin istihdamını üst düzey şirketlerde teşvik eden hizmet.

Öğrenci profili

UCAM'ın Full-Time MBA programı, özellikle iş ve karar alma alanında kariyerlerini geliştirmek isteyen insanlar için tasarlanmıştır.

Bu Yüksek Lisans Programının ana hedefi uluslararası işletme ve İspanyol üniversitesidir. Hukuk, iletişim, mühendislik, sanat, sağlık, beslenme, perakende veya fiziksel aktivite gibi birçok akademik geçmişe sahip olup, işletme yönetimi, değerlendirme konusunda ileri düzeyde bilgi kazanmaya çalışmaktadır. ve genel yönetim, strateji oluşturma ve kapasite planlamasının yanı sıra danışmanlık.

Bu alanda daha önce deneyime sahip olan mezunlar için MBA, programın yansıttığı amaç ve değerlere dayanarak bilgilerini yenilemek ve odaklarına yeni bakış açıları eklemek için bir fırsat olacaktır.

Öğrenciler, içinde bulunduğumuz küreselleşmiş dünyayı yansıtan çok kültürlü bir çevrede farklı ülkelerden, kültürlerden ve kökenden gelen arkadaşlarla çalışmaya ve onlarla ilişki kurmaya hazır olmalıdırlar. Full-Time MBA, liderliğe, insanlığa katkıda bulunmak ve meşgul olmaya istekli insanlara odaklanmaktadır. sosyal ve ekonomik sürdürülebilir kalkınmada. Öğrencilerin özünde, dahil oldukları projelere içten çaba sarf eden empati ve ahlakın liderleri olmayı dilemeliler. Ayrıca gelecekteki mezunlar, çok çalışabilecek ve başkalarına rol model olarak ilham verebilecek, takım ruhunu gösterebilecek ve başkalarının başarılı olmasına yardımcı olmak için istekli olabileceklerdir. çabalarında.

we

Son Güncelleme Eki 2019

Okul Hakkında

UCAM (Universidad Católica de Murcia) is a private university founded in 1996 with a clear mission: to train students with knowledge and skills to serve society, to contribute to the further expansion ... Devamını oku

UCAM (Universidad Católica de Murcia) is a private university founded in 1996 with a clear mission: to train students with knowledge and skills to serve society, to contribute to the further expansion of human knowledge through research as an integral part of the development of man and mankind and to participate in the evangelical mission of the Catholic Church in the areas of education and culture. Daha Az
Murcia , İspanya Çevrimiçi + 1 Daha fazla Daha az