İş İdaresinin Başı

Genel

Program açıklaması

Reinhardt University , McCamish İşletme ve Spor Çalışmaları Okulu MBA Programı

Reinhardt University , Woodstock şehir merkezindeki elverişli konumumuzda İşletme Yüksek Lisansınızı kazanabilirsiniz.

Kariyer gelişimine odaklanan bir müfredatla Reinhardt'ın MBA derecesi, günümüzün rekabetçi kurumsal, kamu güvenliği ve kar amacı gütmeyen pazarlarında oldukça değerli olan gerçek dünya becerilerini ve bilgilerini geliştirmenize yardımcı olacaktır. Eleştirel düşünme ve problem çözme becerilerinizi cilalayacak ve deneyimli bir otoritenin girişimci ve ikna edici uygulamalarını geliştireceksiniz.

İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı

Reinhardt University MBA, Kariyer Odaklı, Kullanışlı ve Olağanüstü Eğitim Kalitesi ile Dikkate Değer Bir Değerdir.

Uygun format ve konum

36 dönem kredili saat programı

Sınıf için 19 ay

Sınıfta haftada bir gece

10 kurs - her biri 7 hafta sürer

Her dönem sonunda bir haftalık staj

Reinhardt MBA dersleri 19 ay boyunca her Salı akşamı toplanır. Her kurs grubunu takip eden bir uygulama. Her bir konuya yoğun bir şekilde odaklanmanıza izin veren bir seferde yedi haftalık bir kurs alacaksınız.

Olağanüstü Değer ve Uygun Fiyatlı

Reinhardt MBA müfredatı, güncel teoriler ve bunların 21. yüzyıl iş dünyasının karmaşık dünyasına uygulamaları konusunda eğitim sağlar. Her iki kurstan sonra, staj öğrencileri öğrendiklerini profesyonel karar alma süreçlerine uygulamaya davet ediyor.

Reinhardt MBA yatırımı, kitaplar dahil (2019/20 oranında) yaklaşık 19.700 $ olacaktır, bu da onu çok rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılmış ve akıllıca bir ekonomik seçim haline getirecektir.

Küçük Sınıflar, Kohort Modeli Olağanüstü Eğitim Kalitesi ve Erişimi Sağlar

Küçük sınıflar, bire bir ilgi ve katılım için fırsat verir. Programı birlikte başlatan öğrenciler bir kohort oluşturur ve bu grup, oryantasyondan mezuniyete kadar bir arada kalır. Öğreniminiz, kapsamlı deneyime ve etkileyici akademik referanslara sahip fakülte üyeleri ve misafir profesyoneller tarafından yönlendirilecektir. Yüz yüze eğitim, büyüme ve ilerleme için tekrarlanan fırsatlar sağlayacaktır. Bu program, SACSCOC Güney Kolejler ve Okullar Birliği Kolejleri Komisyonu tarafından onaylanmıştır.

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Since its founding in 1883, Reinhardt has focused on meeting student needs one person at a time. This personalized education approach is best provided in small classes by talented professors who chall ... Devamını oku

Since its founding in 1883, Reinhardt has focused on meeting student needs one person at a time. This personalized education approach is best provided in small classes by talented professors who challenge with care. And, as Cherokee County's only institution of higher education offering undergraduate and graduate degrees, Reinhardt has long been a popular resource for young people from the bordering counties of Bartow, Cobb, Dawson, Forsyth, Fulton, Gordon and Pickens. As the institution has grown, it has also remained committed to providing a quality education at an affordable price. Daha Az