İş İdaresinin Başı

Genel

Program açıklaması

Southern Utah Üniversitesi Dixie L. Leavitt İşletme Fakültesi'ndeki MBA programı, günümüzün giderek artan çalkantılı ortamında organizasyonlara etkili bir şekilde liderlik etmek için gerekli beceriler ve bilgilerle hazırlanmış yetenekli iş liderleri üretir. Büyük, çok uluslu şirketlerde veya küçük, girişimci start-up'larda, Dixie L. Leavitt İşletme Okulu'ndan bir MBA, zaten üretken olan kariyerinizi başarılı bir şekilde başlatmak veya daha da geliştirmek için gereken güçlü temeli sağlar.

Esnek program tasarımımız, öğrencilerin MBA deneyimini özel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak şekilde uyarlamalarına olanak tanır. Öğrenciler, tam zamanlı kayıt olmaktan ve sadece bir yılda MBA'i tamamlamaktan, her dönem bir ders almaya kadar, öğrenciler kendileri için uygun olan hızı belirlerler. Sınıflarımız hem kampüste hem de çevrimiçi olarak mevcuttur, böylece öğrenciler, hepsi kampüste, tümü çevrimiçi veya her ikisinin bir kombinasyonu olsun, programlarına en uygun olanlara kaydolabilirler. AACSB onaylı bir kurumdan lisans derecesi olmayan öğrenciler için, programda başarılı olmaya hazır olmanıza yardımcı olacak hızlandırılmış bir İşletme Temelleri kursu sunuyoruz. Tüm dersler, hem akademik hem de profesyonel deneyime sahip yüksek nitelikli öğretim üyelerimiz tarafından verilmektedir ve öğrencilerin sağlam bir liderlik ve yönetim becerileri temeli edinmelerini sağlar.

Dixie L. Leavitt İşletme Okulu'ndaki MBA programı, dünya çapında işletme okulları için en yüksek başarı standardı olan Advance Collegiate Schools of Business Derneği tarafından akredite edilmiştir.

Son Güncelleme Eki 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

The Dixie L. Leavitt School of Business offers an experiential learning environment that combines theory and practice, and is designed to prepare students to become fully engaged, productive and ethic ... Devamını oku

The Dixie L. Leavitt School of Business offers an experiential learning environment that combines theory and practice, and is designed to prepare students to become fully engaged, productive and ethical members of the business community and society. The Dixie L. Leavitt School of Business will be widely recognized as a leading business school in the Intermountain West for high-quality instruction, experiential learning, and student success. Daha Az