İş İdaresinin Başı

Genel

5 konum mevcut
Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

Lisans derecenizi aldıktan sonra bilginizi genişletmek veya derinleştirmek ister misiniz? İşletme Yüksek Lisansını (MBA) seçin.

Tio, öğrencilere bir yüksek lisans programına kaydolmaları için sayısız fırsat sunar. Tio programınızla ilgili olabilir veya tamamen farklı bir alanı ilgilendirebilir. Tio'dan bir lisans derecesi veya eşdeğer bir derece ile bir yüksek lisans programına kaydolabilirsiniz.

2 dakika içinde İşletme Yüksek Lisansı

Neden bir yüksek lisans programı seçmelisiniz?

Bir yüksek lisans programı, bilgi ve becerilerinizin akademik kanıtını sunar. Meselelere çeşitli açılardan yaklaşıyorsunuz. Bu size karmaşık sorunları çözmeyi ve yenilikçi şekillerde düşünmeyi öğretir. Kapsamlı ve derinlemesine içgörüler geliştirir ve eleştirel düşünme becerilerinizi geliştirirsiniz. Bu, daha fazla iş fırsatı ve daha yüksek bir başlangıç seviyesi ve başlangıç ücreti sağlar. Hırslı öğrenciler için yüksek lisans programı, kariyerlerine yapılan bir yatırımdır.

Sadece 1 yılda yüksek lisans

İşletme Yüksek Lisans (MBA) programı (ISAT-kod 70024), lisans derecenizi aldıktan sonra kaydolabileceğiniz on iki aylık bir yüksek lisans programıdır. Yüksek lisans programı sırasında, uluslararası yönetim, misafirperverlik veya ticari yönetim alanında uzmanlaşırsınız. Bu MBA ile Tio, size küçük ölçekli bir ortamda bir yüksek lisans programına kaydolma fırsatı verir. Tio'nun kişisel ve en kaliteli eğitiminin birçok avantajından yararlanabilirsiniz.

Bu İşletme Yüksek Lisansı (ISAT-kodu 70024) NVAO tarafından akredite edilmiştir ve öğrencileri bir yılda uluslararası alanda tanınan İşletme Yüksek Lisansı (MBA) 4) için eğitmektedir. Bu İşletme Yüksek Lisansı (MBA), iş ortağımız NTI ile işbirliği içinde hazırlanmıştır.

Neden İşletme Yüksek Lisansını seçmelisiniz?

Neden Tio Üniversitesi ve İşletme Yüksek Lisansını seçmelisiniz? Çünkü iş dünyası, sizin gibi doğru becerilere sahip, yüksek eğitimli yöneticiler için çaresiz durumda . Bu yüksek lisans derecesi ile, sadece bir lisans derecesi ile alamayacağınız pozisyonlara da sahip olabilirsiniz. Geniş çapta istihdam edilebilirsiniz ve iş dünyası pratik deneyime sahip, ancak aynı zamanda iyi gelişmiş analitik becerilere sahip profesyonellerle çalışmayı seviyor.

Aşağıda, öğrencilerin neden Tio Üniversitesi'nde bu yüksek lisans derecesini seçtikleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Hırs

Zirvede bir kariyer için çabalayan hırslı bir öğrenci misiniz? Tio'nun MBA programı, bilgi ve becerilerinizin akademik olarak kanıtlanmasını sağlar ve kapsamlı bir işletme yönetimi çerçevesi geliştirmenize olanak tanır. Program sizi üst yönetimde bir işe hazırlar.

Bilgiyi derinleştirmek ve genişletmek

Bilginizi derinleştirmenize izin veren bir yüksek lisans programını mı tercih edersiniz yoksa bilginizi tamamen farklı bir alandaki bir programla genişletmeyi mi tercih edersiniz? Bu MBA ile size kalmış.

Sektörle işbirliği

Tio, müfredatın sektördeki en son trendlere ve gelişmelere bağlı olduğundan emin olmak için ticaret birlikleri ve ağ kurma kuruluşları ile yakın işbirliği içinde çalışır.

Yüksek kaliteli derece

Tio, eğitiminin kalitesini ve nihai niteliklerini dikkatli bir şekilde korur. Bu, derecenizin değerini garanti eder. Derecenizi aldıktan sonra, uluslararası alanda tanınan MBA (İşletme Yüksek Lisansı) unvanını kullanabilirsiniz.

Yüksek başlangıç maaşı

Araştırmalar, yüksek lisans derecesine sahip kişilerin başlangıç ücretlerinin, lisans derecesine sahip kişilerin ücretlerinden daha yüksek olduğunu göstermektedir. MBA programı gibi bir ekonomi veya işletme yüksek lisans programının yeni mezunları için brüt aylık başlangıç maaşı yaklaşık 3,108 € 'dur (Yüksek Lisans Guide 2019).

İş tecrübesine gerek yok

Bu MBA programına kabul edilmek için herhangi bir iş tecrübesine sahip olmanız gerekmemektedir.

Yaygın olarak istihdam edilebilir

İşletme Yüksek Lisansı, öğrencileri çeşitli işler, uzmanlık alanları ve sektörler için hazırlayan kapsamlı bir ticari çalışma programıdır. Hangi uzmanlığı seçerseniz seçin, geniş çapta istihdam edilebilir olacaksınız.

Yaparak öğrenmek

MBA programı sırasında yaparak öğrenirsiniz. Ödevleri ve pratik vakaları tamamlayarak sürekli olarak teori ile pratik arasındaki boşluğu dolduruyorsunuz. Kapsamlı pratik deneyime sahip en iyi öğretim görevlileri tarafından eğitim alıyorsunuz. Sektörde neler olup bittiğini tam olarak bilirler ve bu nedenle mükemmel rehberlik sağlayabilirler.

Daha fazla iş olanakları

İşletmeler, hem bir lisans programındaki pratik becerilere hem de bir yüksek lisans programı sırasında edinilen analitik içgörülere sahip profesyonellerle birlikte çalışmayı severler. Ayrıca, bir yüksek lisans derecesi, sadece bir lisans derecesi ile elde edemeyeceğiniz bir iş bulmanıza yardımcı olabilir. Bu, daha fazla iş fırsatına sahip olduğunuz ve hayallerinizdeki işi bulma olasılığınızın daha yüksek olduğu anlamına gelir.

Çok sayıda rehberlik

Ortalama olarak, haftada yaklaşık 12 ila 16 saatiniz olacak. Küçük grup büyüklüğü nedeniyle, bol miktarda kişisel ilgi vardır. Bitirme tez projeniz üzerinde çalışırken, tez danışmanınızdan mükemmel bir rehberlik alacaksınız.

Küçük sınıflar

± 16 öğrenciden fazla olmayan gruplar halinde derslere katılacaksınız.

Hızlandırılmış öğrenme

Lisans programınızı tamamladıktan sonra, sadece bir yıl içinde MBA derecenizi kazanabilirsiniz.

İşletmelerle yakın bağlar, pratik deneyime sahip öğretim görevlileri ve son tez projeniz size oldukça büyük bir ağ geliştirmek için sayısız fırsat sunar.

Seçme özgürlüğü

Müfredatın% 50'den fazlasını kendiniz doldurabilirsiniz. Örneğin, üç farklı uzmanlık alanından birini seçebilirsiniz: uluslararası yönetim, otelcilik veya ticari yönetim. Ayrıca final tez projenizin temasını da seçersiniz.

Garantili dersler

İptal edilen tüm dersler daha sonraki bir tarih ve saatte yeniden planlanacaktır.

142844_pexels-photo-70292.jpeg

Geleceğine bir bakış

İşletme Yüksek Lisans derecenizi aldığınızda size açık birçok yol var. Londra'daki bir finansal danışmanlık hizmetinde kıdemli başkan yardımcısı, Meltwater'da yönetici veya TUI'de Sürdürülebilirlik Başkanı olarak çalışmaya ne dersiniz? Birçok seçeneğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Kariyer fırsatlarına bir göz atın ve mezunlarla yapılan röportajları okuyun.

Maaş başlangıcı

MBA programı gibi bir ekonomi veya işletme yüksek lisans programının yeni mezunları için brüt aylık başlangıç maaşı yaklaşık 3,108 € 'dur (Yüksek Lisans Guide 2019).

Daha fazla iş olanakları

İşletmeler, hem bir lisans programındaki pratik becerilere hem de bir yüksek lisans programı sırasında edinilen analitik içgörülere sahip profesyonellerle birlikte çalışmayı severler. Ayrıca, bir yüksek lisans derecesi, sadece bir lisans derecesi ile elde edemeyeceğiniz bir iş bulmanıza yardımcı olabilir. Bu, daha fazla iş fırsatına sahip olduğunuz ve hayallerinizdeki işi bulma olasılığınızın daha yüksek olduğu anlamına gelir.

Ne yapabilirsiniz ve nerede çalışabilirsiniz?

Tio University of Applied Sciences İşletme Yüksek Lisansını tamamladıktan sonra ne yapabilirsiniz?

Geniş çapta istihdam edilebilirsiniz ve iş dünyası pratik deneyime sahip, ancak aynı zamanda iyi gelişmiş analitik becerilere sahip profesyonellerle çalışmayı seviyor. Bol miktarda iş fırsatı!

Gibi meslekleri düşünün:

 • Genel müdür
 • Pazarlama Müdürü
 • Danışman
 • Satış Müdürü
 • Bölge müdürü
 • Girişimci
 • Araştırmacı
 • Muhasebe Müdürü
 • Finans Müdürü
 • Politika memuru

Nerede çalışabilirsin Örnekler şunları içerir:

 • Çokuluslular
 • Bankalar
 • Sigorta şirketleri
 • Devlet kurumları
 • Eğitim Kurumları
 • Reklam ve iletişim ajansları
 • Perakende organizasyonları
 • Araştırma ve danışmanlık şirketleri
 • KOBİ
 • Sağlık kurumları
 • Kendi işiniz
Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

Welcome to Tio University of Applied Sciences. Tio offers you a personal, accelerated and excellent education and has been a distinguished name for many years as a recognized educational institution. ... Devamını oku

Welcome to Tio University of Applied Sciences. Tio offers you a personal, accelerated and excellent education and has been a distinguished name for many years as a recognized educational institution. Tio's bachelor programs have been among the best in the Netherlands for years and are ranked #1 in various rankings. Which program suits you best? Daha Az
Amsterdam , Utrecht , Rotterdam , Eindhoven , Hengelo + 4 Daha fazla Daha az