İş İdaresinin Başı

Genel

Program açıklaması

Eşsiz, kişiselleştirilmiş bir nitelik

Massey Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansı (MBA) Yeni Zelanda'da eşsizdir - uzmanlık alan tek MBA'dir ve tam zamanlı veya çevrimiçi bir seçenek olarak çalışmak için kullanılabilir.

Neye benziyor?

Massey Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansı (MBA) size nerede ve ne zaman çalışacağınızı seçme konusunda eşsiz bir yetenek sunar.

Bir yıllık tam zamanlı veya mesafe seçenekleri

Bir yıl boyunca tam zamanlı çalışarak ya da daha uzun bir süre boyunca tamamen uzaktan çalışarak (çevrimiçi çalışma) bir MBA kazanma seçenekleri sunuyoruz. Bu, bu derece bölgesel Yeni Zelanda'da çalışan veya Yeni Zelanda dışında yaşayanlar tarafından tamamlanabilir.

Kariyerinizin bir sonraki adımını atın

Derecenin daha kısa olması, kariyerinize daha hızlı geri dönebileceğiniz anlamına gelir. Bu, büyümek için fırsatlar olduğunda gözden kaçırılmayacağınız ve daha hızlı bir kurumsal kariyere geçeceğiniz anlamına gelir.

Size fark yaratan uzmanlıklar

Massey Üniversitesi MBA'in bir diğer benzersiz yönü de uzmanlaşma yeteneğidir . İş Sürdürülebilirliği, Dijital Dönüşüm veya Uluslararası Pazarlama arasında seçim yapabilir ve ana odak noktanız olarak bunlardan mezun olabilirsiniz. Bu uzmanlıklar, günümüz işle ilgili zorluklarla ilgili konulara odaklanmaktadır. Sadece kritik bilgiler elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda yeterlilik seviyenizi uzman olmayan MBA'lerden net bir şekilde ayırt edeceksiniz.

Farklı konuları deneyimlemenizi ve sizi en çok ilgilendiren karar vermenizi sağlamak için çalışmaya başladıktan sonra bir uzmanlık seçmenizi tavsiye ederiz.

Yeterliliği seçmeniz durumunda uzmanlık olmadan da tamamlayabilirsiniz.

İşten daha az zaman ayırın

Tam zamanlı MBA yapmayı seçerseniz, yeterlilik derecenizi bir yıl içinde tamamlayabilirsiniz. Bu, işten en az devamsızlıkla kariyerinize büyük bir yükseltme yapma şansınız olduğu anlamına gelir.

Çalışmanız için tam destek

Bu program, zamanlanmış oturumlar, mentorlar ve tam destek ile yoğun bir etkileşim MBA. Kampüste veya çevrimiçi çalışıyor olsanız da, öğrenme pasif değil aktif. Çevrimiçi seçenek, iş yükünüzü yönetme esnekliği sağlar , ancak zamanlanmış etkileşim oturumları ve aramada destek ile diğer lisansüstü derecelerle aynı düzeyde çalışmanız beklenir.

Esnek bir program

Çevrimiçi öğrencilerimiz için benzersiz esneklik, Auckland'daki bazı modülleri kampüste tamamlamayı seçme seçeneğidir. Bu Massey programına özgüdür.

Anahtar becerileri öğrenin ve bunları gerçek dünyaya uygulayın

Massey MBA, size bütünlük içinde liderlik edecek becerileri vermeye odaklanır. Stratejik düşünme becerilerini, problem analizi ve çözme, teknoloji ve kültürel yeterliliklerini geliştireceksin .

Öğreniminiz, en son araştırmalardan değil, aynı zamanda gerçek dünya ödevleri sunacak, mentorluk yapacak ve yaratacak iş uygulayıcılarından da alınacaktır. Tam zamanlı MBA Yeni Zelanda firmasında veya Yeni Zelanda varlığı olan bir yurtdışı firmasında iş deneyimi fırsatı sunar.

Yeni Zelanda’da çevrimiçi liderlik

Bu MBA'i uzaktan öğrenmeyi seçerseniz , küresel çevrimiçi öğrenme uzmanları Wiley ile eşsiz bir ortaklığın parçası olacaksınız. Massey, Yeni Zelanda'daki Wiley ile tek ortaktır. 200 yıldır Wiley sizin gibi insanlara başarılı olmak için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri geliştirmelerinde yardımcı oluyor.

Deneyimlerimizden kazanın

Massey Business School , ülkenin önde gelen ve en büyük işletme okullarından biridir ve AACSB tarafından akredite edilmiştir. Yeni Zelanda'da çalışan en uzun MBA programına sahibiz.

Massey University'nin işletme ve yönetim çalışmaları ilk 250'de QS (Quacquarelli Symonds) sıralaması ile yer aldı. Ayrıca, ShanghaiRanking'in Küresel Akademik Konulardaki Sıralamasına göre, işletme programları için dünya çapında 150 üniversitede yer alıyoruz.

Uluslararası bir bakış açısına sahip, saygın akademisyenler ve iş uzmanlarından öğreneceksiniz.

Çalışmanızı seviyelendirin

Bu MBA programının lisans eğitimi almak için oldukça farklı bir seviyede olduğunu unutmayın. Hangi MBA hizmetini seçerseniz seçin (çevrimiçi veya tam zamanlı), hem daldırma çalışmasını hem de Üniversite içinde ve işyerinde grup öğrenimini içerecektir.

Kariyer

Hangi endüstride olursanız olun, İşletme Yüksek Lisansı liderlik ve yönetim rollerine daha hızlı ilerlemenize yardımcı olabilir. Usta, küresel çapta yetkin bir mezun olarak, uluslararası firmaların yanı sıra, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, devlet kurumları ve daha pek çoğuna katılabilirsiniz. Yönetim ve liderlik pozisyonlarına başvururken size avantaj sağlayacaktır.

Dünyanın önde gelen öğretim görevlileri ve danışmanları

Massey Üniversitesi'nin işletme eğitim personeli, araştırma ve öğretme ve öğrenme yöntemleriyle uluslararası olarak tanınır. Uluslararası tanınmış uzmanlarla çalışacaksınız, örneğin:

Jens Mueller, MNZM

Jens, Yeni Zelanda'daki 1 milyar dolarlık PHARMAC Crown Varlığı dahil olmak üzere birçok kurumsal kurulda bulunuyor ve yönetişim ve yeni girişim oluşturma konusunda global bir kurumsal danışman.

Suze Wilson

Suze, Komiser Yardımcısının rolü, Devlet Hizmetleri Komisyonunda İnsanların Yeteneği ve New Zealand Post'ta İK Genel Müdürü de dahil olmak üzere çeşitli kurumsal roller üstlenmiştir.

Hamish Anderson

Hamish, daha önce Price, Waterhouse ve Coopers (PWC) 'da görevli kalifiye bir muhasebeci olup Yönetim Enstitüsü NZ (IMNZ)' nin mevcut yönetim kurulu üyesidir.

Ana unsurlar

  • Auckland'da mevcut
  • Uzaktan Eğitim ile alınabilir
  • CUAP onayı
  • 1 yıl tam zamanlı çalışma veya 5 yıla kadar yarı zamanlı çalışma
  • Yeni Zelanda'da ya da uzaktan eğitim yoluyla öğrenim gören uluslararası öğrenciler için uygundur.

MBA programları grubumuz

Massey, MBA'e çalışmak isteyenler için üç farklı seçenek sunar.

Executive MBA

Önemli iş ve yönetim tecrübesi olan öğrenciler için (7 yıl tam gün, üçü yönetimde). Halen tam zamanlı çalışanlar içindir ve düzenli haftasonu oturumları içerir. Eğitim Auckland'da yüz yüze yapılır. Yerli öğrenciler için uygundur.

Tam Zamanlı MBA

3 yıllık tam zamanlı iş tecrübesine sahip öğrenciler için. Salı-Perşembe günleri Auckland'da gerçekleşecek yüz yüze oturumlar. Uluslararası ve yerli öğrenciler için uygundur.

Online MBA

3 yıllık tam zamanlı iş tecrübesine sahip öğrenciler için. Bu, yoğun küçük grup ve bire-bir öğretmenler, mentorlar ve öğrencilerle etkileşimi içeren tamamen çevrimiçi bir programdır. Uluslararası ve yerli öğrenciler için uygundur.

Son Güncelleme Nis 2020

Okul Hakkında

The Massey Business School is one of New Zealand’s leading and largest business schools and is ranked in the top 2% globally. We offer world-leading, relevant, flexible, research-led tertiary educatio ... Devamını oku

The Massey Business School is one of New Zealand’s leading and largest business schools and is ranked in the top 2% globally. We offer world-leading, relevant, flexible, research-led tertiary education, that prepares students for the first job - and beyond. As a business you can access our relevant and topical research and services to help your organisation grow. Daha Az
Palmerston North , Auckland , Wellington + 2 Daha fazla Daha az

Akreditasyonlar

AACSB Accredited