İşletme Ve Yönetim Yüksek Lisans (MBA) - Sürdürülebilirlik, Yenilikçilik ve Girişimcilik

Genel

Okulun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla alın

Program açıklaması

Sorumlu MBA programımız, şirketlerin ve organizasyonların bilinçli yönetimi için yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi tamamen geliştirmek için eşsiz, gerçekten dönüştürücü ve yenilikçi bir mükemmellik programıdır.

Bu usta 3 farklı yöntemle öğretilir; haftalık, iki haftada bir ve çevrimiçi. Tüm çağrılarımız Şubat ve Ekim aylarında 9 ay sürecek.

CMI Sorumlu MBA Programları benzersizdir çünkü insan bütünlüğünün muazzam gücüne dayanırlar.

WCC MBA'lerde, Kurumsal Sosyal Sorumluluk ve araştırma, geliştirme ve inovasyon merkeze girmekte ve şirketlerin ve kuruluşların anlayışı ve büyümesinde özü oluşturmaktadır.

Didaktik metodoloji, teorik, pratik ve vaka yönteminin yeterli deneysel bir kombinasyonunu kullanarak, karar verme eğitimi ve kişiselleştirilmiş özel dersler aracılığıyla öğrenci performansının ve gelişiminin ayrıntılı bir şekilde izlenmesi ile yenilikçi ve en uzman ve ileri düzeydedir. performansın sürekli incelemesi. Ders, öğrencinin genel deneyimini ve gelişimini vurgulayan uyarlanmış ve benzersiz bir müfredata dayanmaktadır.

Kimler için?

Sorumlu MBA Programları, şirketlerin, STK'ların, kamu idarelerinin, profesyonellerin, girişimcilerin, öğrencilerin ve genel olarak şirketlerin ve organizasyonların sorumlu yönetim ve yönetiminde geliştirmek ve yeteneklerini ve potansiyellerini maksimum seviyeye çıkarmak isteyen herkesin yöneticilerine ve yöneticilerine yöneliktir. bilinçli olarak toplum ve doğa üzerinde olumlu bir etki yapmaya öncülük etmek.

Neden sorumlu bir MBA yapmalısınız?

 • Mevcut zorluklar, toplumun ve doğanın şirketler ve kuruluşlardan talep ettiği dengeyi yeniden sağlamak için farklı ve etkili çözümler gerektiriyor.
 • Lider, yönetici ve kişi olarak büyümek, kişisel gelişimini teşvik etmek.
 • Bilinçli bir lider olmak ve şirketlerin ve kuruluşların sorumlu yönetim ve yönetim becerilerini kazanmak.
 • Liderlerin karşılaştığı karmaşık sorunların uluslararası düzeyde çözülmesine başarıyla ulaşmamızı sağlayan küresel bir vizyon edinmek.
 • Dijital çağdaki en son bilgi ve teknolojik gelişmeleri kazanmak.
 • CMI Başlangıç Alanının desteğiyle kendi şirketinizi sıfırdan başlayarak yaratmak ve yönetmek.
 • WCC topluluğunun bir parçası olmak, bütünsel gelişimine tamamen bağlı olmak ve size Kurumumuzun en iyi hizmet ve avantajlarını sunmak.

MBA Sorumlu programların Cloister

CMI fakültesi, alanında uzman uzmanlardan, uluslararası başarı profili ve uzmanlık alanlarındaki kapsamlı mesleki deneyimlerden, doktorlardan, doktora öğrencilerinden ve araştırmacılardan oluşur. CMI Cloister'ın detayları Öğretim ve Araştırma bölümünde bulunmaktadır.

Yenilikçi öğretim metodolojisi

Sorumlu MBA programları, teori, uygulama, araştırma ve vaka yönteminin uygun bir deneysel kombinasyonunu kullanan, karar verme eğitimi ve performans ve kişiselleştirilmiş özel ders ve sürekli öğrenme değerlendirmeleri yoluyla öğrenci gelişimi. Programlar, öğrencinin deneyimini ve genel gelişimini vurgulayan eşsiz ve özel müfredatlara dayanmaktadır.

Sınırlı yerler: sınıf başına en fazla 30 öğrenci.

Sorumlu MBA programları 60 ECTS kredisine eşdeğer olacaktır.

kabul Süreci

 • Yer rezervasyonu, kabul işleminin gereklerine uygun olarak yapılacaktır.
 • Kayıt işlemleri yıl boyunca gerçekleştirilebilir, ancak derslerin herhangi birinde kayıt yapılması boş pozisyonların varlığına tabidir.
 • Adayların seçimi, WCC Yönetiminden ve Sorumlu MBA Programından oluşan Kabul Komitesi tarafından yapılacaktır.
 • WCC, adaya başvuru sürecinin sonucunu e-posta ile yazılı olarak bildirecektir.
 • Öğrenim ödemesi kesin bir yer rezervasyonu anlamına gelir ve öğrenim bedeli 770 Euro ödenerek elde edilir.
 • Kişisel tavsiye ve daha fazla bilgi için web iletişim formu aracılığıyla, cmi@cmiuniversal.com adresine e-posta göndererek veya +34 91 172 43 58 / +34 681 36 12 27 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Başvuru Koşulları

Cmi@cmiuniversal.com adresine gönderilecek belgeler:

 • Özgeçmişi.
 • Motivasyon Mektubu.
 • Yüksek lisans çalışmalarının tamamlanmasına izin veren üniversite derecesi. Derece dünyadaki üniversiteler tarafından verilmiş olabilir.
 • Akademik Kayıt (Not Kaydı).
 • İspanyolca yüksek düzeyde (B2).

kabul Süreci

 • Adayların seçimi, WCC Yönetiminden ve Sorumlu MBA Programından oluşan Kabul Komitesi tarafından yapılacaktır.

takvimler

Finansman ve İndirimler

CMI, gereksinim duyan öğrencilerin gereksinimlerine uygun finansman hizmetleri sunar. Ayrıca gruplara, şirketlere ve organizasyonlara indirimler sunar.

Finansman ve indirimler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin.

İşletmelerde Profesyonel Uygulamalar

CMI, ilgilenen öğrencilere İşletme Yüksek Lisans Derecesi Projesi olarak veya buna ek olarak Mesleki Uygulamalarını yapma imkanı sunar.

Bu uygulamalar, gerçek işgücü piyasasında, MBA programı boyunca geliştirilen öğrenmeler için ideal bir tamamlayıcıdır.

Staj süresi 6 ECTS eşdeğeri olan 150 saattir.

Buna ek olarak, tüm öğrenciler staj süresine ders dışı bir şekilde, yani kredi kullanmadan, en fazla 6 ay boyunca devam etme seçeneğine sahip olacaklar.

Yüksek Lisans Bitirme Projesi yapan öğrenciler için Mesleki Uygulamalara ayrıca müfredat dışı ve gönüllü bir şekilde ulaşılabilir.

İşletmelerdeki tüm CMI Profesyonel Uygulamaları ödenir .

burs

CMI, Evrensel Vakıf Bursları'ndan Sorumlu MBA Programları aracılığıyla tüm formlarını vermektedir.

Burslar, her programın fiyatının% 50'sini kapsar ve mükemmel akademik kayıtları olan öğrencilere yöneliktir.

Bu bursların bir kısmı, farklı gruplarda eşit fırsatları teşvik etmek amacıyla gelişmekte olan ekonomilerden, gelişmekte olan ülkelerden veya bir miktar engeli olan insanlar için ayrılmıştır.

Başvurular, universal@cmiuniversal.com adresine aşağıdaki adrese e-posta ile gönderilerek Universal Foundation Burs Alanına gönderilmelidir:

 • CV.
 • Üniversite derecesi
 • Akademik Kayıt (Not Kaydı).
 • Burs Başvuru Motivasyon Mektubu.
Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

CMI Business School es la primera Escuela de Negocios especializada en Responsabilidad Social Corporativa. El propósito de existencia del CMI es contribuir al despertar de la sociedad para crear un mu ... Devamını oku

CMI Business School es la primera Escuela de Negocios especializada en Responsabilidad Social Corporativa. El propósito de existencia del CMI es contribuir al despertar de la sociedad para crear un mundo nuevo y mejor a través de la investigación, desarrollo e innovación y la educación integral del ser humano. Daha Az