İşletme Yüksek Lisansı (MBA), Lappeenranta

Genel

Program açıklaması

Programda sunulan temel yeterlilik kursları (30 AKTS) sayesinde, yaratıcı uluslararası yenilikçi iş çözümleri geliştirme fırsatlarını analiz edebileceksiniz. Zorunlu derslerin ana başlıkları gelecek ve stratejik yönetim, müşteri yönetimi ve dijitalleşme, kültürlerarası yönetim, yenilik yönetimi süreçleri ve yalın yönetimdir.

Zorunlu derslere ek olarak, öğrenmenizi belirlenmiş öğrenme hedeflerine daha iyi uyacak şekilde şekillendirmek ve özelleştirmek için tamamlayıcı yeterlilik çalışmaları (30 AKTS) aracılığıyla kişiselleştirilmiş bir öğrenme yolu planlayacaksınız. Çalışmalarınızın başında, 60 ECTS yüksek lisans düzeyinde çalışma ve 30 ECTS final tez çalışmasından oluşan kişiselleştirilmiş bir öğrenme planı tamamlayacaksınız.

Programın süresi 1,5 yıldır. Çekirdek çalışmaları için temas günleri genellikle ayda 2 ila 4 günle sınırlıdır. Tamamlayıcı yeterlilik çalışmaları için irtibat günleri, çalışmayı seçtiğiniz derslere bağlıdır. Öğrenciler ayrıca seçmeli yüksek lisans derslerini diğer üniversitelerden de seçebilirler.

Öğrencilerin mesleki ve kişisel yaşamlarına uyum sağlamak için birçok zorlu bağımsız çalışma ve çevrimiçi çalışma vardır. Çalışmalar titiz ve yoğun ancak yönetilebilir.

Programdaki öğrenciler, öğrenmelerini işyerlerinde hemen uygulayabilirler. Mezunların birçoğu, şu andaki kuruluşları dahilindeki veya yeni profesyonel kariyerlerindeki yeni fırsatlardan yararlanabilir.

Uluslararası işletme geliştirmek için yenilikçi beceriler ve yetenekler kazanmak, mezunlarımızın işlerini yerel pazar zorluklarının ötesine geçirmek için profesyonel olanaklarını genişletmelerine yardımcı olur. Bu çalışmalar, çok kültürlü bir ortamda pratik yaparak ve çalışarak uluslararası bir rolde çalışmak için sözlü ve yazılı İngilizce becerilerinizi geliştirmek için mükemmel bir olanak sağlar.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

LAB University of Applied Sciences operetas in Finland in the cities of Lahti and Lappeenranta. The new institution will start its operation on 1 January 2020.

LAB University of Applied Sciences operetas in Finland in the cities of Lahti and Lappeenranta. The new institution will start its operation on 1 January 2020. Daha Az
Lappeenranta , Lahti , Lahti + 2 Daha fazla Daha az