İşletme Yüksek Lisansı (MBA)

Genel

Program açıklaması

genel bakış

İster güzel kampüsümüzde olun, isterse de şehir merkezindeki Philadelphia şehir merkezinde olun, olağanüstü esneklik ve uygun fiyatlı mükemmeliyet sağlayan 3 farklı program seçeneği sunuyoruz.

Öğrenciler Fast-Track MBA programını sadece bir yıl içinde tamamlayabilir veya MBA'lerini Profesyonel MBA ile kendi hızlarında tamamlayabilirler. Bir Lisansüstü Yönetim Sertifikası size iş piyasasında ve 8 ay gibi kısa bir sürede rekabet avantajı sağlayabilir.

MBA Seçenekleri

 • Bloomsburg University MBA
 • Center City Philadelphia'da MBA

Bu AACSB akredite MBA programı liderlik becerilerini geliştirmeye odaklanmıştır ve dinamik, rekabetçi ortamlarda insan ve maddi kaynakları yönetme zorluklarını karşılamak için gereken teorik, analitik ve operasyonel uzman yöneticileri sağlar.

 • AACSB akreditasyonu - MBA programları için altın standart. AACSB Akreditasyonu, iş eğitiminde mükemmelliğin simgesidir ve dünyadaki iş programlarının yüzde beşinden daha az bir kısmı tarafından kazanılmıştır.
 • Liderlik Gelişimi - iş deneyiminizi tamamlayacak ve kariyerinize zıplayabilecek Liderlik yeteneklerini geliştirin.
 • Gerçek Dünya Uygulaması - program, öğrencilerin iş dünyası ve çalışmaları arasında kolayca geçiş yapmalarını sağlayan deneyimsel alıştırmaları, örnek olayları, uygulamalı projeleri ve stajları vurgular.
 • Değer - MBA Çözümünüz: AACSB / Tuition = Paranızın en iyi değeri!

MBA düzeyinde stratejik iletişim

BÜ, MBA müfredatının bir parçası olarak MBA düzeyinde stratejik iletişim kursu sunan ulusun 16. akredite işletme okulu.

Bu program, öğrencilerin stratejik hedefleri, planları ve operasyonları organizasyonel paydaşlara iletme, iletişim akışlarını ve operasyonel verimliliği artıracak şekilde geliştirmelerine yardımcı olur. Bu becerilere sahip öğrenciler, işyerine girdikleri zaman ayrı bir avantaj elde edecekler.

MBA'im

Bir haddeleme kabul süreci vardır, bu nedenle uygulamalar yıl boyunca kabul edilir. Öğrenciler Güz, Bahar veya Yaz dönemlerinde başlamak için kabul edilebilir. Program, geçmiş akademik başarı, ileri çalışma için yetenek, mesleki başarılar ve başarılı olmak için motivasyon değerlendirmesine dayanarak öğrencileri kabul eder. Komple uygulamalar aşağıdakileri içerir:

 • Akredite edilmiş bir akademik kurumdan kazanılmış bir lisans derecesi belirten resmi transkript.
 • Başvuranın lisans veya lisansüstü üniversite kredisi aldığı tüm kurumlardan resmi transkriptler sağlanmalıdır. Amerika Birleşik Devletleri dışındaki üniversitelerden kazanılan dereceler ayrı ayrı değerlendirilecektir.
 • Üç tavsiye mektubu
 • Mevcut bir özgeçmiş
 • GMAT veya GRE: Akademik ve / veya mesleki deneyime dayalı mevcut feragatler
 • Kariyer hedefleri beyanı

Ana dili İngilizce olmayan uluslararası adaylar, önceki yıl içinde İngilizce olarak Yabancı Dil (TOEFL) puanı olarak resmi sınavı ve mali yeterliliğin güncel kanıtlarını sağlamalıdır. Uluslararası başvurular, başvuru döneminin başlamasından en az dört ay önce tamamlanmalıdır. Transkriptlerin 4.0 ölçeğinde bir GPA'ya çevirisi gereklidir.

MBA grubu liderliği kenara taşıyor

Allison Hartzell kuşkusuz kampa, hatta en basit yürüyüşlere bile çıkmamıştı. Yani, neden ilk gerçek açık hava maceranızı Kuzey Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en yüksek dağ zirvesine çıkarıyorsunuz? O yaptı.

“Eh, ne bekleyeceğime gerçekten emin değildim,” diyor Hartford, bir işletme yönetimi mezunu ve Bloomsburg University İşletme Yüksek Lisansı öğrencisi.

Liderlik becerilerini geliştirmek, BT'nin kalbi olan, dinamik ve rekabetçi ortamlarda insan ve maddi kaynakların yönetimindeki zorlukları karşılamak için gerekli teorik, analitik ve operasyonel uzmanlık yöneticilerinin sağlamasının kalbidir.

Hartzell, “Bedenimi ve aklımı düşündüğümden çok daha fazla zorlayabileceğimi fark ettim ve fikrimi belirlediğim her şeyi yapabilirim” dedi. “Liderlik hakkında daha iyi öğrenmenin, aslında oraya gitmekten ve yaptığımız gibi yapmaktan daha iyi bir şey düşünemedim.”

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Building on a rich history of academic excellence as one of 14 public universities in the Pennsylvania State System of Higher Education, Bloomsburg University prepares and inspires students to become ... Devamını oku

Building on a rich history of academic excellence as one of 14 public universities in the Pennsylvania State System of Higher Education, Bloomsburg University prepares and inspires students to become dynamic and confident leaders. Daha Az

Akreditasyonlar

AACSB Accredited