İşletme Yüksek Lisansı (MBA)

Genel

Program açıklaması

IU Southeast'teki İşletme Yüksek Lisansı (MBA) derecesi sadece bölgenin en iyilerinden biri değil, aynı zamanda ülkenin en iyilerinden biri! Son MBA mezunlarımız, MBA programları için bir ETS®️ değerlendirme sınavına göre, ülkedeki işletme okulları arasında İLK% 1'de test edildi.

Bölgedeki en iyi yatırım getirisini sunan MBA programımız, işletme uzmanlarının işle ilgili geniş bilgi birikimlerini oluşturarak, iş alternatiflerini analiz etme yeteneklerini artırarak ve iş alanında daha zorlu ve ödüllendirici kariyerlere kapı açarak kariyerlerini ilerletmelerine yardımcı olur.

Kendi Hızınızda Gidin

MBA programımız, esnek zamanlama ve formatlar, New Albany ve Jeffersonville'de iki uygun konum ve MBA Your Way aracılığıyla hızlandırılmış seçeneklerle çalışan profesyoneller için oluşturulmuştur.

İkinci Lisansüstü İşletme Derecesi Eklemek Kolay

Sadece altı ek ders alarak, MBA öğrencileri sonsuz pazarlanabilir bir beceri seti için Stratejik Finans Yüksek Lisansı (MSSF) elde edebilirler.

Bölgedeki En İyi Yatırım Getirisi

Son Güncelleme Eyl 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

Indiana University Southeast, a regional campus of Indiana University, is a four-year, public, comprehensive university located in New Albany, Indiana, just across the Ohio River from Louisville, Kent ... Devamını oku

Indiana University Southeast, a regional campus of Indiana University, is a four-year, public, comprehensive university located in New Albany, Indiana, just across the Ohio River from Louisville, Kentucky. Founded in 1941, it provides high-quality educational programs and services that promote student learning and prepare students for productive citizenship in a diverse society, and that contribute to the intellectual, cultural, and economic development of our region. Our safe, walkable campus is just six miles from exciting downtown Louisville, which offers cultural excitement and a wealth of famed events, alongside opportunities for internships and post-graduation employment in Fortune 500 companies. Daha Az