İşletme Yüksek Lisansı (Tam Zamanlı)

Genel

3 konum mevcut

Program açıklaması

Bu MBA'yı tam zamanlı veya yarı zamanlı bir kurs olarak öğrenmeyi seçebilirsiniz. Tam zamanlı kursun tamamlanması 1 yıl sürer ve resmi hijyen ve COVID-19 düzenlemeleri yüz yüze öğretime karşı tavsiyede bulunmadıkça kampüste% 100 verilecektir. Yarı zamanlı kursun tamamlanması 1,5 yıl sürer ve kendi kendine çalışma, sanal sınıflar ve kampüs içi seminerlerin bir kombinasyonudur.

Uluslararası öğrenciler için not: Tam zamanlı MBA öğrencileri normal öğrenci vizesi almaya hak kazanırken, yarı zamanlı öğrencilerin Schengen vizesiyle kampüs içi etkinliklere katılmaları gerekecektir.

Dijitalleşme, küreselleşme ve sürdürülebilirlik için artan talep, günümüzde şirketler için zorluklar yaratmaktadır. Yenilikçi ve geleceğe yönelik iş modellerini belirleyen ve uygulayan nitelikli uzmanlara ve yöneticilere ihtiyaçları var.

Bir lider olarak başarınız, sorumluluk almaya ve yeni alanlar geliştirmeye ne kadar istekli olduğunuza bağlıdır. Daha küreselleşen ve dijitalleşen bir dünyada ağ yönetimi ve kişisel gelişim ile ilgili.

Bir MBA mezunu olarak, küresel ve dijital pazarların zorluklarına etkili bir şekilde yanıt verebilecek, inovasyondan yararlanabilecek ve ekiplere liderlik edebileceksiniz.

İş uzmanlığınızı yeniden tanımlayın ve Almanya'nın en iyi 10 üniversitesinden birinde talep üzerine eğitim alın.

Kurs gereksinimleri

  • Lisans
  • İngilizce yeterlilik (B2)
  • Temel istatistik bilgisi (alternatif: UE'de çalışma öncesi istatistik kursuna katılın)
  • Son akademik dereceden sonra 1 yıllık iş deneyimi
Son Güncelleme Oca 2021

Okul Hakkında

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. ... Devamını oku

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. The students become part of an innovative and international network, representing more than 100 nations at the UE campuses in Berlin, Hamburg and Iserlohn. Daha Az
Berlin , Iserlohn , Hamburg + 2 Daha fazla Daha az